Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wyciągnięcie MP3 z DVD


cylinder19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ściągnąłem sobie 500 utworów Karaoke na DVD i aby wyciągnąć z nich piosenki użyłem programu PlatoDVD to MP3. Aby wiedzieć, którą przekonwertować użyłem Nero ShowTime, aby więdzieć Title i Chapter no i pokazało

 

Title: 8

Chapter: 29

 

Jak wybieram te dane to program wyciąga mi całkiem inny utwór... Co zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem? a czy to aby legalne? hmmm... to chyba nie miejsce na takie przechwałki.

Sugerujesz że nie można nic legalnie ściągnąć z internetu? a itunes? a inne sklepy np. amazon? nie wiem czemu się tego uczepiłeś bynajmniej nie jest to przedmiotem tematu...

ścierzkę dźwiękową możesz wyciągnąć na pewno gordian knot'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje że jak się ściąga z w/w sklepów to naturalnym jest że:

 

1. używamy słowa KUPIŁEM

2. utwory już są w formatach stratnych

 

Legalnie płytę DVD można ściągnąć ewentualnie z lady na poczcie a nie z netu

 

Przedmiotem tematu jest faktycznie konwersja utworów ale... czy tematem forum jest piractwo? śmiem wątpić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozstrzygnę spór i proszę o przyjęcie takiej interpretacji regulaminu (przynajmniej póki administrator mnie nie poprawi).

 

Zabrania się:

 

Prowadzić dyskusji/umieszczać linków do pirackich kopii: oprogramowania, muzyki, filmów etc.

Umieszczać w poście linków do plików znajdujących się na stronach hostujących pliki (rapidshare, megaupload etc.).

Wypowiadać się na tematy naruszające prawo.

 

Naruszeniem prawa nie jest natomiast użycie słowa ściągnąłem. Obowiązuje w Polsce zasada domniemania niewinności (z kilkoma wyjątkami). Słowo ściągnąłem kojarzy się niestety z piractwem - nie dowodzi go jednak. Autor nie miał na celu również wywołania dyskusji mającej promować, zachęcać lub nawet informować o możliwości czy o popełnieniu takiego wykroczenia.

 

Pozwólcie więc, że za użycie słowa nie będziemy się wzajemnie strofować. Będzie nam wszystkim łatwiej. Temat ma inny cel i prosiłbym o powrót do niego właśnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności