Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trwałość a10


mistertwister

Rekomendowane odpowiedzi

witam faktycznie rysuje się ale to normalka, moja vedia już przyrżnęła pare razy o ziemie tak że z dusza na ramieniu ją podnosiłem i sprawdzałem jej reakcje ale wsyztsko działa w porządku, joystick też działa elegancko jedynie przycisk od eq troche szwankuje ale to raczej moja wina bo przy instalowaniu kolejnych wersji firmware czasem traciłem cierpliwośc i naciskałem go "delikatnie" za mocno a co do klapki od usb to jak się ją odpowiednio wymolestuje to domyka się bezproblemowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną wadą obudowy jest to że bardzo łatwo się rysuje.

 

I co? Mają wypuścić odtwarzacz wykonany z plastiku, który s i ę n i e r y s u j e ? :-) To ja mam taką malutką prośbę do Vedii: jak już będziecie wypuszczać na rynek ten nierysujący się plastik, to może od razu przy okazji zlikwidujecie tarcie i grawitację? Proszę, będzie mi lżej do roboty chodzić... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a pokaż chociaż jedne nierysujący sie odtwarzacz ??

 

On Ci takiego nie pokaże bo takiego nie ma...

To jest czepianie się szczegółów. Każdy się rysuje a winna jest Vedia. Czemu? Bo nasza polska. Taka zawiść narodowa... Nie nie jestem klakierem/pracownikiem Vedii. Patrze obiektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Bo nasza polska. Taka zawiść narodowa...

Właśnie jestem ciekaw skąd to się bierze...

Japończyk na przykład nie kupi iPhona bo jest amerykański (i nie tylko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem ciekaw skąd to się bierze...

Japończyk na przykład nie kupi iPhona bo jest amerykański (i nie tylko).

 

 

Sęk w tym że Japończyk kupi ipoda szybciej niż coś innego. Oni mają tam multum amerykańskiego sprzętu i w ogóle. Mają bardzo dobrą wymianę handlową- w sumie narzuconą od II wojny światowej. Wiem, bo sam mam znajomą w japonii i mówi żę dzieciaki biegają z ipodami;p

 

Edit: co do tematu. To moja wytrzymała sprzątanie wiosenne na świetą- czyli obijanie kijami, ciałem itp. I w sumie nie ma żadnych śladów na nim, poza ekranem który lubi się tłuścić. Jedynie co wkurza to ta klapka od usb;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem ciekaw skąd to się bierze...

Japończyk na przykład nie kupi iPhona bo jest amerykański (i nie tylko).

co do iPhona to bym polemizował bo to trend światowy ale nie lubię gdy się po polskich markach jedzie "dla zasady" bo co rodzime to g***o...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie... Bo wg. mnie a10 dobrym jest modelem, to że jest niedopracowany, jezu- zdarza się. A microsoft? a samochody np. yariska- i problem z pasami... każdemu się może zdarzyć... Mało kto wie, że wiele rzeczy u nas wymyślono i u nas są najlepsze na świecie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto wie, że wiele rzeczy u nas wymyślono i u nas są najlepsze na świecie...

 

Np. kiełbasa! :D

 

Japończyk na przykład nie kupi iPhona bo jest amerykański (i nie tylko).

 

Japończyk nie kupi iPhone'a bo na tamtym rynku jest znacznie więcej rozwiniętych technologi ( o których pewnie większość by nawet nie pomyślała ). Skoro my narzekamy, że czegoś tam nie ma, to co dopiero powie taki Azjat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT

Japończyk na przykład nie kupi iPhona bo jest amerykański (i nie tylko).

Japończyk nie kupi iPhone'a bo na tamtym rynku jest znacznie więcej rozwiniętych technologi ( o których pewnie większość by nawet nie pomyślała ). Skoro my narzekamy, że czegoś tam nie ma, to co dopiero powie taki Azjat?
"Rzutnika nie ma? Producent naćpan!" :P

 

Ja nadal uwarzam, że aluminiowa obudowa byłąby lepsza, albo chociaż jakiś porządny plastik-np taki z jakiego jest wykonana obudowa samsunga INNOV8

Zawsze pozostaje kondomik, szkoda, że nie pod kolor

A10 to dobry produkt, ale mógłby być lepszy-taka jest pointa mojego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym wolał metalową obudowę. I wbrew temu co ludzie piszą (że przez metalową obudowę byłby słaby zasięg transmitera - a przecież za antenę robią słuchawki) nie jest to niemożliwe ze względów technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie-transmiter jeszcze działa bez słuchawek, ale radyjo nie...

Może w Vedii, w iriverze T10 działa... przypadkiem udało mi się to sprawdzić :) . Podobnie sprawy mają się z rysowaniem odtwarzacza, T10 po 6 miesiącach intensywnego użytkowania wyglądał jak "nówka" (tak określił to ochroniarz w MM, miał wątpliwości czy nie jestem złodziejem ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności