Skocz do zawartości

Meeting w Poznaniu


krisio06

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Mi by bardzo odpowiadało w najbliższych dwóch tygodniach, specjalnie nawiozłem sprzętu z domu :)

Ze względu na to, że lokator z pokoju kończy sesję w poniedziałek i wraca do rodzinnego miasta. To mam możliwość zorganizowania meet'u u siebie w mieszkaniu. (koło Ronda rataje)

Mi odpowiada wtorek-piątek w przyszłym tygodniu. Czy są zainteresowani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 min od Ronda Rataje w stronę Warty.

Ja w mieszkaniu mam AKG Q701, AKG K551(rekabling), Soundmagic HP100, RHA MA750i, Objective 2, Fiio K5, VE Monk.

Edytowane przez Lemonsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, że Superbart nie jest w stanie dotrzeć w poniedziałek, a reszta nie ma większych problemów z terminem to zmieniamy termin na 11.02 od 16:30. Przepraszam za ewentualne zamieszanie, ale sądzę, że jeżeli tak rzadko mamy okazje się spotkać to warto spróbować to zrobić w jak największym gronie.

Edytowane przez Lemonsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości Lemonsky wczoraj meet się odbył we w miarę kameralnym gronie :).

Dzięki temu miałem okazję posłuchać:

1. AKG K551 recablowane obustronnie - jak dla mnie troszkę za mało basu w stosunku do SM HP150, no i góra też taka mniej uwypuklona,

2. AKG Q701 - te słuchawki bym mógł polubić w pewnych gatunkach, basu nie za wiele ale taki punktowy, takie techniczne granie

3. DT990 Pro 250Ohm - tutaj to już niestety ale granie nie dla mnie, znacznie za dużo góry tak już na granicy sybilantów w niektórych kawałkach

Jeszcze raz dziękuję za miłe spotkanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wnioski po spotkaniu:

Pieniądze nie grają, a poza tym:

K550 odstawały od większości słuchawek w gronie. Dobrze się zgrywały z Cambridżem Dacmagic plus bezpośrednio z dziury,

HP150 miłe zaskoczenie, dobry bas, bardzo dobrze się zgrał z Fiio X3II (po line out),

HP100 z dx50 dobra synergia, równo i gładko

Q701 stockowe też bardzo fajne, lekkie granie, szybkie, przestrzennie (z Fiio X3II/DX50 + O2),

Fiio X5II + K5 + HD600 Gładko i przestrzennie, dobra synergia

Audinst HUD-MX1 + O2 + Dt990 Pro , dla mnie idealne zgranie, mocny bas, i przestrzennie, gładko, szczegółowo.

Najsłabiej wypadł lampek Darkvoice 3322, jedynie chyba Kopcowi podchodzi :P (reszta, przyzwyczajona do tranzystora).

Dzięki za Meeta :)

Edytowane przez fafanculen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Mam przyjemność poinformować o Meetingu w Poznaniu organizowanym przez ze mnie

Serdecznie zapraszam, będzie możliwość przetestowania różnego rodzaju sprzętu

Spotkanie odbędzie się 12 marca na godzinę 12.00, ul. Ratajczaka 18/Pasaż Apollo, niedaleko sklepu

Jeśli macie jakieś sugestie czy pomysły, proszę zgłaszać :)

Szczegóły: http://forum.mp3store.pl/topic/137211-meet-w-mp3store-poznan-12-marca-2016/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności