Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

mpio mg300 płytka CD


oba22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

kupiłem właśnie odtwarzacz mpio mg300 (wrażenia i ogólne opinie o nim postaram się przedstawić wkrótce), ale póki co mam jeden problem:

w pudełku nie było płytki CD, na której powinien być soft służący m.in. do konwersji plików video - wg specyfikacji w instrukcji, w komplecie powinna być taka płytka. Jak tylko się zorientowałem, zaraz wróciłem do sklepu.

I tu spotkała mnie niespodzianka: sprzedawca stwierdził, że nie ma płytki i nie pomoże mi. Na moje protesty, że sprzedał mi niepełnowartościowy towar (bez tego softu nie można m.in. ładować plików video) pokazał mi zapis w instrukcji:

"Uwaga!

Załączone akcesoria mogą różnić się od pokazanych na powyższej ilustracji. Zawartość opakowania może zostać zmieniona bez wcześniejszego powiadamiania."

I tyle. Litościwie przemilczę nazwę sklepu.

 

Przeszukałem net w poszukiwaniu tego softu (polską i ogólną stronę mpio też), ale nic nie znalazłem :-(

Czy ktoś z Was gdzieś się spotkał z tym softem? Albo może jesteście szczęśliwymi posiadaczami MG300 razem z płytką i możecie jakoś ją udostępnić? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do Ciebie jedna prosbe. jak mozesz to sprawdz prosze, czy ten grajek zaaakceptuje karty sdhc? jak na razie waham sie pomiedzy mg200 i mg300. mg300 bardziej mi sie podoba, ale wazna jest tez dla mnie pojemnosc karty pamieci, a tutaj jest kiepsko (przynajmniej jesli chodzi o papierowa specyfikacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ample storage capacity, made even bigger with a support for external SD memory card

 

MG300 comes with 1GB, 2GB, or 4GB of storage space; and it even has a slot to accept the SD card for improved storage capacity****.

**** Accepts an SD card with 128MB/256MB/512MB/1GB/2GB memory capacity

 

Z tego wynika ze nie uciagnie sdhc ale mozesz sprobowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Witam Ludziska!!!

Sorry, że odkopuje temat, ale stronka nie dziala. Może ktoś mi udostępnić konwerter?

2 problem: ta mp4, przestala mi ladnie chodzic. zauwazylem ze obsluguje filmy w flv, ale strasznie tną. macie softa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności