Skocz do zawartości

A10 FW - V001.003.013 "B"


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

No to z tego co widzę to polskie znaki:

- W wyświetlaniu nazw folderów - są

- W wyświetlaniu nazw plików - są

- W wyświetlaniu tagów - brak.

 

Wszystko by się zgadzało gdyby nie te tagi. Włączam Vedię nie ma krzaczków są polskie ogonki... ...pochodzę trochę po menu i nie ma ogonków są krzaczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

przewijanie paska z tytulem piosenki czesto sie po prostu zacina, trzeba popstrykac troche zeby sie ruszyl, przeszkadza mi to bo nie moge tytulu kawalka zobaczyc

a co do custom eq to przydaloby sie wracanie do zera danego suwaka po wcisnieciu ktoregos klawisza

eq dziala co najmniej dziwnie wzgledem ostatnich wersji, jakos dziwnie wycisza inne czestotliwosci przy podkreceniu jednej chociaz troche

wydaje mi sie ze w 5 band bylo inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w innym wątku, mam nadzieję, że tutaj team Vedii zobaczy i weźmie moje słowa pod uwagę:

 

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...mp;#entry530555

 

To jakiś skandal a nie uprade fw. A taki śliczny i zgrabny ten player no i polski... Panowie, błagam, postarajcie się, ratujecie wiarę w to, co polskie. Tym bardziej, że ten 5-zakresowy EQ działał normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki śliczny i zgrabny ten player no i polski... Panowie, błagam, postarajcie się, ratujecie wiarę w to, co polskie.

Proszę Cie.....widziałem go na żywo. Już dawno nie widziałem tak nijakiego odtwarzacza. Małe, grube i obłe, całkiem jak robak niestety. Niestety, nie jest to takie proste napakować pudełko różnymi częściami, problemem jest zaprząc je do roboty. A tu już polska myśl techniczna jak widać, jeszcze sie gubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cie.....widziałem go na żywo. Już dawno nie widziałem tak nijakiego odtwarzacza. Małe, grube i obłe, całkiem jak robak niestety. Niestety, nie jest to takie proste napakować pudełko różnymi częściami, problemem jest zaprząc je do roboty. A tu już polska myśl techniczna jak widać, jeszcze sie gubi.

 

 

Nie no wygląd ma całkiem całkiem... Tylko jeszcze jedna rzecz - WYŚWIETLACZ mianowicie. Otóż w ciągu dnia na ulicy, łące, polu, morzu, przed pubem, przed Kościołem, przed Meczetem, przed Synagogą.... nic na nim nie widać. Trzeba zakrywać ręką i przez tą rękę zaglądać jakby w skarb jakiś. Może jakiś polaryzator na tej szybce albo matowa szybka Panowie, nie odbijająca? Hmmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyświetlacze błyszczące to zmora całej elektroniki teraz-i to właśnie przez takich narzekających klientów-estetów jak soboliero -wg mnie A10 wygląda normalnie, brak tylko aluminiowej obudowy i przy okazji dzięki temu były troche cięższy-bo tak jak jest to nie odczuwam różnicy czy trzymam w ręku odtwarzacz czy pudełko zapałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do firmware 1.3.6, aby porównać dźwięk. To nie złudzenie - w starym było o wiele lepiej. Jaki sens zmieniać coś, co dobrze działało? Nowy EQ działa co najmniej dziwnie i ani Vedia, ani użytkownicy nie potrafią się nawet zbliżyć do brzmienia z fw factory (no chyba że komuś się udało?). Może problem w tym, że SRS nie działa dobrze z nowym EQ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt nic nie widać gdy zrobi się jaśniej na dworze... co to jest "jumpsetting"? nie wkurza was to, że żeby z jednego folderu przejść do drugiego trzeba tyle klikania bo po naciśnięciu joya włącza się menu zamiast folderu aktualnie odtwarzanego pliku? porażka... denerwuje mnie jeszcze to że czasem włącza się niechciany zegar zamiast odpalać się odtwarzacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlanie bieżącego albumu / folderu / wykonawcy / ect - nad tym pewnie popracujemy w 1.4.x tak jak nad ogólnie nad pod-menu odnośnie "muzyki". Zobaczymy co się da, co się nie da itp i na podstawie tego zbudujemy owe pod-menu. W każdym razie mam już zanotowane Wasze propozycje czyli poza folderem:

- szybkie uruchamianie transmitera

- kasowanie bieżącego pliku

- dodanie utworu do ulubionego

- no i to czego nie uda się zrobić przy 1.3.xx a chcemy już go jak najszybciej skończyć.

 

 

 

Teraz dla 1.3.xx podstawowe prace to tryb losowy i EQ. Liczę, że wyeliminowane zostaną pozostałe niedogodności z listy (lub ich ilość zostanie zminimalizowana) i dodane takie ******ły jak tylko pliki muzyczne widziane w trybie muzyki. EQ 9band walczymy z tym, wiemy, że wielu by się z niego cieszyło - ale czy ostatecznie nie powrócimy do 5band +/-15... się okaże.

 

Z auto-play z kartą i resume dla plików z karty chwilowo czekamy na propozycje od naszego opiekuna z Sigamtel, bo samemu z tym sobie nie radzimy, a Sigamtel nie przewidywał czytnika kart przy tym procesorze, więc i tak sporo musieliśmy porobić samemu - to niestety nas przerasta. Musimy lepiej zrozumieć kod i tu liczymy na ich pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty.

 

Widzę,że 9 pasmowy EQ nieźle już zebrał. Z moich obserwacji wynika, że pasma od 2000 praktycznie nic nie zmieniają. Podkręceni ich na maksa nie wpływa w jakikolwiek sposób na odtwarzany dźwięk. Wzmocnienie pasma 1000 powyżej =2 Db powoduje zagłuszanie Wszystkich pozostałych i utratę dynamiki. Zejście poniżej - 3 daje jakąś rozsądną dynamikę, ale z kolei wycina spory kawałek dobrze słyszalnego pasma... Jak na mój gust to działają tylko suwaki poniżej 1000 czyli raczej dolna część średnich i niskie tony. Bez SRS praktycznie nie da się słuchać, a szkoda bo w fabrycznym fw EQ chodził jak szwajcarski zegarek... więc powrót do 5-band EQ nie jest zły. :D

 

Kolejna sprawa to USB. FW 13b praktycznie nie obsługuje standardu 1.1. Wiem, zaraz będziecie pisać a kto to jeszcze ma, no to ja miałem i pewnie sporo uzytkowników też jeszcze ma. Nie każdy zmienia komputer co pół roku. Ale chodzi o co innego. Są problemy też i przy USB 2.0 Przy stanie baterii poniżej 75% zaczynaja się problemy z wykrywaniem sprzętu przez system oraz z kopiowaniem plików. Jak bateria jest na 50% to można zapomnieć o podłączaniu playera do kompa. Mało tego, nie ładuje też wtedy, przynajmniej u mnie, baterii przez port USB ( teraz już mam 2.0).

 

Nie wiem jak u innych. Ksy. czy nie można by tak, żeby player nie zatrzymywał się po odegraniu jednej płyty (katalogu lub albumu wg Tag) tylko przechodził do następnego? Strasznie to męczące, kiedy słucham jednego albumu, a jak się skończy to muszę klikać aby włączyć kolejny.

 

PS. Wesołych Świąt i mokrego dyngusa. Zamontujecie w A10 psikawkę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wkurza was to, że żeby z jednego folderu przejść do drugiego trzeba tyle klikania bo po naciśnięciu joya włącza się menu zamiast folderu aktualnie odtwarzanego pliku? porażka...

 

.ksy już o tym pisał, chodzi o konflikt użytkowników folderów i tagów :/

 

Może jeszcze powinniśmy omówić konflikt użytkowników liczydeł i kalkulatorów, konflikt użytkowników maszyn parowych i silników odrzutowych...

Niepotrzebne tagi? A po co w ogóle odtwarzacze? Przecież można notować utworki na karteczkach i wygwizdywać je sobie pod nosem spacerując ulicą...

Jak się mówi A, to trzeba powiedzieć też B! Proszę nie kontestować tagów! Proszę kontestować odtwarzacze! Proszę ćwiczyć gwizdanie! :->

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What the f**k?

Porównanie tagów i folderów do liczydeł i kalkulatorów jest zupełnie nie trafione

Pozatym nikt ci nie chce tagów likwidować-.ksy mówił, że planują 3 wersje ostatecznego FW-tylko foldery, tylko tagi oraz i to i to-i wszyscy będą zadowoleni jeśli sie to uda

 

Problem z gwizdaniem polega na tym, że jak np. w autobusie 2 osoby zaczną gwizdać to wyjdzie z tego niezłą kakofonia-więc opracuj wpierw jakąś technologie pozwalającą gwizdać przez słuchawki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że planujemy tylko, że w ogóle jest taka opcja gdzieś na kartce zapisana.

 

I przyznam szczerze, że chyba kolejne testy bet będziemy robić tak jak pierwotnie planowałem w zamkniętym gronie, bo pisanie non stop tego samego i ciągle wracające te same tematy są nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przyznam szczerze, że chyba kolejne testy bet będziemy robić tak jak pierwotnie planowałem w zamkniętym gronie, bo pisanie non stop tego samego i ciągle wracające te same tematy są nudne.

 

I tak było by najlepiej. I tak macie wynotowane to co trzeba poprawiać więc raczej dyskusja na forum nic nie zmieni...

Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z tą baterią to u mnie nie ma takiego czegoś. Mam playera od paru dni, i w sumie jest 40%. I na wersji zerowej i takze na 1.3 nie miałem problemu z podłączeniem. Na żadnym kompie- a mam 4 w domu. I także trzymam kciuki. .Ksy odwala w sumie kawał dobrej roboty. Bo to że wyszedł taki player to nie jego wina, On teraz musi wszystko naprawiać- a nie jest prosto. 3mam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę mówiąc ksy to czasem śmiać mi się chce z waszych programistów piszących FW. Macie problem z trybem losowym a to można zrobić losowaniem liczby z przedziału 1-ilość wgranych utworów i dać zależność, że jak się wylosuje ten sam utwór to znowu dać losowanie. Wiele w tym logiki nie ma a ciekawe jak Wy to robicie heh. Tak samo wyświetlanie artysty i płyty a pod spodem nie nazwę utworu tylko nazwa pliku. Dla mnie to chore jak można pobierać tagi o artyście/płycie a zapomnieć o dodaniu utworu. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pośmiej się też z programistów irivera, u których tryb losowy na tym samym procesorze nie działa wcale. A u nich nie ma czytnika kart więc powinno to być jeszcze prostsze!

 

Albo lepiej ja się pośmieję, z takich uwag gdzie ktoś "wie lepiej" a nie wie jak to wygląda od środka. Niby nie musi i może się mądrzyć, ale pomyśl jak wtedy mnie to śmieszy :D

 

 

 

ps. Co do nazwy utworu to nie wiem dlaczego tak jest, ale z jakiegoś powodu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z FW ale programuję i wiem, że niektóre rzeczy da się zrobić nieco w inny sposób ;) Dlatego dziwię się, że taka prosta rzecz jak losowanie utworu sprawia wam tyle problemu :) Bo nie wszystko jest uzależnione od SDK - po na pewno można wprowadzić jakąś zmienną która przyjmuje jakąś wartość i by odpowiadała za nr utworu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności