Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet Warszawa - 05/04/2009


k_urczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja będę miał lapka również ...mówiłem że kupa sprzętu :P

Mój lapek ma dwa wyjścia słuchawkowe i już sprawdziłem że brzmienie z nich jest bardzo wysokiej jakości. :) Zresztą ocenicie sami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jutro jutro. Dzisiaj byłem na paradzie zabytkowych citroenów. Super sprawa. Najstarszy samochód miał 80 lat i przyjechał na własnych kołach. Jak i cała reszta. A więc mnie by dzisiaj nie było. Ale widzę że na jutro się umawiamy. :)

Ja mogę przynieść: Sony NWZ-A826, Sandisk Sansa Clip, Sandisk Sansa m240 (zabytek) i Irivera T20. Z słuchawek to będzie MagicSound PL12, AKG K518DJ, AKG K24P i Sennheiser HD201. Wsio.

 

Xboxa nikt nie bierze? Będzie za to PS3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał lapka również ...mówiłem że kupa sprzętu :P

Mój lapek ma dwa wyjścia słuchawkowe i już sprawdziłem że brzmienie z nich jest bardzo wysokiej jakości. :) Zresztą ocenicie sami :)

 

A co Ty masz za lapka?

 

Mój też ma 2 wyjścia, ale nie wiem czy grają super, bo rzadko ich używam.

 

BTW, w ostateczności to i ja lapka mógłbym wziąć, ale wole tego uniknąć, bo i tak będę taszczył OTLa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał lapka również ...mówiłem że kupa sprzętu :P

Mój lapek ma dwa wyjścia słuchawkowe i już sprawdziłem że brzmienie z nich jest bardzo wysokiej jakości. :) Zresztą ocenicie sami :)

A co Ty masz za lapka?

Dell Studio XPS 1640 ;)

Ja będę miał (żeby sprecyzować):

Audeo, Sleeki, być może pl-50, RS2i, Fiio e5 z IC jack/jack, Wzmacniacz SS 2x 6922 + spory zasilacz, IC - RCA/jack, D2, Imp-550 z ładowarką, kilka płyt CD na pewno, laptopa + zasilacz i aparat :P

... A no i zapomniałem o lutownicy

... No i na pewno będę miał jakiś przedłużacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ktoś kumaty lutownicę przytaszczył, bo naprawdę SRS200 są do niczego w tramwaju i tęskno mi do moich AKG 518 :((

Pisałem już 3 razy że lutownicę przyniosę ;) najlepiej wyślij mi jakieś fotki na PW tego jacka i co ty chcesz tam lutować, w sensie kabel do jacka czy kabel z kablem czy co, bo muszę wiedzieć jaką lutownicę brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sala zalatwiona, ale nie w budynku C, bo juz zajete byly.

Sale zerezerwowalem w budynku A, SGH, który jest obok Metra Pole Mokotowskie, przy ulicy Rakowieckiej (na przeciwko wiezienia) na:

 

Data: 11.10.2009 godz. 12.00

Sala: 213A

Mapa dojazdu: http://maps.google.com/maps/ms?msa=0&msid=110408820074270350260.00043503c6e2ddaad3de6

 

W razie pytan, problemow z dojazdem itp. priv lub tel. 668 478 461.

 

Pozdrawiam, Lauryn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was wielką prośbę. Czy moglibyście przynieść na meeta comply T-400, nawet zużyte ?

Przymierzam się do zanabycia takowych tyle, że nie wiem jaki rozmiar będzie dla mnie najbardziej odpowiedni :)

Także S, M, L będą mile widziane :D

Wezmę swoje, mam M bodajże, chociaż już nie pamiętam :P

Odebrał ktoś od GF beresa?

 

BTW. Lawrence, to nawet lepiej się składa, bo będę miał bliżej :) Gód dżob :D

BTW2. To ten budynek?

budynek-sgh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was wielką prośbę. Czy moglibyście przynieść na meeta comply T-400, nawet zużyte ?

Przymierzam się do zanabycia takowych tyle, że nie wiem jaki rozmiar będzie dla mnie najbardziej odpowiedni :)

Także S, M, L będą mile widziane :D

Wezmę swoje, mam M bodajże, chociaż już nie pamiętam :P

Odebrał ktoś od GF beresa?

 

BTW. Lawrence, to nawet lepiej się składa, bo będę miał bliżej :) Gód dżob :D

BTW2. To ten budynek?

budynek-sgh.jpg

tak to ten, ale na fotce lepiej wyglada niz w rzeczywistosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności