Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowy Mobiblu W Polsce?


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Ptaszki ćwierkają (bo się lekko ociepliło), że po nowym roku do Polski zawita nowy model mobiBLU ... ;) To tyle, co by Wam smaku narobić ;P

 

Napewno będzie on szybko dostępny w MP3 Store offline jak i online... jak tylko się pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To zeby jeszcze troszq podgrzac atmosfere to dodam ze ktorys z owych playerow pokazywanych na CES ma byc juz niedlugo dostepnu w Polsce :)

 

http://www.dapreview.net/comment.php?comment.news.2800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale one juz widnieja na europejskiej stronie mobiblu conajmniej od grudnia jesli nie od konca listopada zeszlego roku, wiec jesli sa na europejskiej stronie to dlaczego nie mialoby ich byc w Polsce? :unsure:

 

Czy zdazylo sie kiedys tak aby jakis produkt widniejacy na stronie europejskiej obojetnie jakiego producenta byl dostepny w Niemczech lub we Francji a w Polsce nie? Pytam bo nie wiem czy cos takiego jest mozliwe? <_<

 

mobiblu EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Niech przykłądem będzie włąsnie to, że owe modele są dostępne a ich nie ma. Innym niech będzie Archos, gdzie AV700 nie ma w ogole w sprzedaży (tylko w teori - na zamówienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ciekawe jak te 152 godziny sie beda miały do realiów :)

Coś mi się nie chce w to wierzyć... :)

Szczególnie ładnie wyglada ta 2-jka na końcu :P

 

Stawiam że wytrzyma 50 max 70h (to taka optymistyczna wersja) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

153 godziny moga sie przydac jak masz zamiar czekac te 6 dni zasypany lawina albo cos w tym stylu az przybedzie pomoc.

tak czy inaczej to dobrze, bo jesli takie dzialo wyprowadzili na pole bitwy, ot teraz wszyscy beda musieli powoli ujawniac swoje prototypy baterii trzymajacych tak dlugo, ze sie w glowie nie miesci, ktore trzymali w ukryciu jak najdluzej, zeby sie najpierw zwrocily koszty wczesniejszych badan.

czasem chcialbym miec mozliwosc dostania jakiegos prototypu i miec taki odtwarzacz z 30gb flash z bateria trzymajaca pol miesiaca. pewnie maja juz podobne rzeczy i tylko czekaja, zeby to wypuscic. huh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o to czy się przyda czy nie (...no chyba jak najbardziej.. nie trzeba kupować ładowarki, aku ... kupujesz palucha za 2zł i wymieniasz go za 4 miesiące (zależy ile kto słucha :])... ) ale czy to jest wogóle realne :ph34r: .

czasem chcialbym miec mozliwosc dostania jakiegos prototypu i miec taki odtwarzacz z 30gb flash z bateria trzymajaca pol miesiaca. pewnie maja juz podobne rzeczy i tylko czekaja, zeby to wypuscic. huh.

KHRoN na T10 (z baterią alkaliczną) osiągnął 2 tygodnie (?) :rolleyes:

 

 

Niewiem czy słusznie, ale odnosze dziwne wrażenie że piszemy o czym innym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to by bylo fjane 152 why not?! Pytanie tylko czy nie jest to jak z G3 i 50 godzinami (przez 2 tygodnie po 4h dziennie bez zastosowania eq, bbe itp). ;)

Swoja droga to B152 tudziesz DAH-1900 caly czas mi przypomina G3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze nie BBE i co? A w roli scislości to SRS WOW 2 ;) A pzoatym możecie juz u nas zobaczyć więcej fotek tego playera, bo poki co na świecie to się ciągle te same przewiaja... mobiBLU DAH-1900

 

 

 

Co do OGG fakt, jest to nierzoumiałe czemu tego formatu nie ma, ale moze ten format nie oszczedzał tak baterii ;) A ja i tak czekam na iAUDIO 6, jednka takyka iAUDIO dużo bardziej mi pasuje wspracia max dużej ilości formatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no to DAH-1900 już w MP3 Store :) Z tego co wiem to juz nawte dzisaj bedzie go mozna zobaczyc w Warszawie, w przyszlym tygodniu w innych miastach! :)

 

Znowu pierwsi? ;)

 

 

--------------------------

 

poprawka w poniedzialek bedzie ;)

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzanie MP3, WMA (DRM), Dyktafon, Radio FM, Odtwarzanie i Nagrywanie, Pamięć Przenośna

 

do pelni szczescia brakuje tylko odtwarzania ogg i bylby "idealny" player.

 

szkoda, ze nie ma wersji przynajmniej 2 GB , a i 4GB wzorem innej firmy by takze nie zaszkodzilo - a potem jest wrzawa, ze jabluszka sie tak ladnie sprzedaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie raz sie zastanawialem czy nie kupic jabuszka nano 4gb ale jak tak przegladalem recenzje opinie itd to mi sie odechcialo.

Kurde ja chce duzego flasha minimum 2GB :) ... ewentualnie skusze sie na iAudio 6.

 

Co do odtwarzacza o ktorym mowa to jezeli mialby 2GB a najlepiej 4GB to bym pewnie inaczej na niego spogladal :)

A co do wygladu to jest taki niezgrabny - G2,G3 ladniejsze ... wymiary powiedzmy ze sa nie najgorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta mobiBLU w Polsce jest na tyle uboga ze i z B153 sie ciesze!

 

mi sie wydaje ze ten playerk bedzie ciekawy. mobiBLU ogolnie postaawilo na prdukowanie czegos innego niz wszyscy. a to kostka, a to player w krztalcie kasety, a to teraz 153h grania... ale i tak cos sie niemoga przebic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfer - niedawno pisalem na tym forum, ze 1 GB jest optymalna iloscia i wystarczajaca.

czas plynie, wchodza na rynek coraz to nowe modele.

teraz bym powiedzial: 1 gb to niezbedne minimum. optymalne jest 2 GB a najlepiej jeszcze wiecej.

 

kiedys tez pisalem w ten desen: nie ma za szybkich lacz, nie ma za duzych dyskow, itd. - to chyba bedzie aktualne zawsze.

 

uzytkownicy flashy zawsze maja latwiej zapelnic swojego playerka - a obnizanie bitrate stoi w sprzecznosci z jakoscia muzyki. bo co z tego, ze player moze zagrac pieknie dany utwor, jak kompresja wyciela z niego o duzo za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie ile dokłądnie wytrzyma? pelne 153 h? ;D

 

 

.ksy

ja uwazam, ze jesli test bedzie w warunkach jakie podaje producent to jest szansa na taki wynik.

chyba to bedzie najchetniej testowany parametr w tym playerku - i producent na pewno jest tego swiadomy , wiec raczej przekretu by nie zrobil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyna (MP3S): (14:57)

w sumie ten 1900 jest brzydki

Katarzyna (MP3S): (14:57)

;)

Katarzyna (MP3S): (14:58)

i jakis taki nieforemny

 

 

--------------------------------------

 

wiem tyle ;) jeszcze go na zywo nie widziałem :) narazie brak testowego wiec czas pracy nie stwierdzony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie podbic bo to dosc ciekawa sprawa ;)

 

 

pojechałem wczoraj do MP3S WWA, w celu pobawienia sie B153. Jest dosc ciezki i faktycznie nieformeny, ale nawet cos w nim jest fajnego. Niestety nie wiem do konca co... bo egzemplarz "demo" sie zawiesił... i nie dalo sie z nim nic zrobic, niestety nie ma guziczka reset :(

 

ale co wiadomo:

 

- wbudowanegy w niego akumualtro jest dosc ciezki i pokaznych rozmarów.

- wejscie liniowe jest zarazwem wyjsciem sluchawkowym (zapewne w funckjach wymieriamy jako co ma działac w danje chwili).

- czarny preznetuje sie bardzo fajnie, szczegolnie ze na niebieski podswietlany jog (podobno komponuje sie z wyswietlaczem - podobo bo nie widzialem).

- słuchawki to nadale Cresyny.

 

 

narazie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności