Skocz do zawartości

etui?


migotka21

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep mp3store oferuje kilka różnych rodzajów etui do clixów. Myślałam o takim skórzanym, ale wygląda na to, że chroni boki i tylną ścianę, ale wyświetlacz nie. Były też takie silikonowe i skarpety.

Może ktoś już miał okazję przetestować różne etui i podpowie jakie są bezpieczne dla clixa? Trochę za drogi i za ładny, żeby go wrzucić do kieszeni bez ochrony.

No dobrze, znowu panikuję. Ale on naprawdę sobie nie zasłużył na zakończenie żywota po miesiącu od zakupu.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on naprawdę sobie nie zasłużył na zakończenie żywota po miesiącu od zakupu.

 

Mój poprzedni clix dokonał żywota po 4 dniach.. wlaśnie wyświetlacz rozwaliłem :rolleyes: no i przyszło płacic prawie 200zł za nowy :rolleyes:

Teraz zainwestowałem w taki futerał. Generalnie sprawdza się świetnie i wydaje mi się, że najlepiej chroni właśnie wyświetlacz (szczegółnie jeżeli chodzi o mechaniczne uszkodzenia). W mp3store przymierzałem wszystkie i stwierdziłem, że ten powienien sie najlepiej sprawdzić.. chociaż na początku zastanawialiśmy sie ze sprzedawcą czy on na pewno jest do Clixa2(wydaje się, że jest ciut zbyt duży) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

witam

 

 

poszukuje najlepsze etui do clixa.

 

Generalnie chodzi mi o to, zeby to etui bylo otwierane- ale zeby odtwarzacz zostawal w srodku. Nie wiem jak to konkretnie wyjasnic.

 

nie jak w tym wypadku- click

 

Chodzi mi o taki model - click

 

lecz nie w kolorze brazowym. Ladniejszy jest taki- click lecz nie wiem jak on wyglada w srodku... moglby mi ktos wyslac zdjecie, badz wytlumaczyc lopatologicznie?

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam

 

 

poszukuje najlepsze etui do clixa.

 

Generalnie chodzi mi o to, zeby to etui bylo otwierane- ale zeby odtwarzacz zostawal w srodku. Nie wiem jak to konkretnie wyjasnic.

 

nie jak w tym wypadku- click

 

Chodzi mi o taki model - click

 

lecz nie w kolorze brazowym. Ladniejszy jest taki- click lecz nie wiem jak on wyglada w srodku... moglby mi ktos wyslac zdjecie, badz wytlumaczyc lopatologicznie?

 

wg. mnie najlepsze etui to jedno z tych 2, skórzane, czarne, estetyczne :

 

http://www.minidisc.com.au/noreve-iriver-clixu10-traditional-leather-case-black-p-968.html?display=faq

 

http://www.proporta.com/F02/PPF02P05.php?t_id=3653&t_mode=des

 

 

niestety raczej nie do dostania u nas, chodż kto wie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności