Skocz do zawartości

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

przerabiałem te tanie(najtańsze) diodowe światełka i wszystkie po miesiącu odpadały, u-locka raczej nie kupię bo to wychodzi 10% wartości mojego jednośladu i to ten najtańszy więc chyba bez sensu

chodzi mi o coś co będzie na tyle przyzwoite żeby raz kupić i było na lata, nie wydaje mi się żeby ktoś chciał buchnąć starego jaguara z nexusem :) ale żal zostawić gdzieś tam nie przypiętego

Edytowane przez dJ_w0jT3k_69_pL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pojemności jakieś 250mAh :) Za 5zł można dostać akumulatory Pentagrama AAA o pojemności ok. 800mAh albo Eneloopy za 6zł.

Małe toto i jedną diodkę tylko ma, ale.... Kiedyś miałem sobie kupić sigmę na tył, jednak przez takie zasilanie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 godzin działania na rok? :) Nie wiem, czy to pozycyjne światełko dociągnełoby u mnie 2 tygodnie miejskiej jazdy na takim pakiecie.

 

down:

what? jakie kombinowanie? to prosta logika i myślenie. Nie będę pisał na pytania postów odpowiedzi w stylu "spróbuj szczęścia..."

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pojemności jakieś 250mAh :) Za 5zł można dostać akumulatory Pentagrama AAA o pojemności ok. 800mAh albo Eneloopy za 6zł.

Małe toto i jedną diodkę tylko ma, ale.... Kiedyś miałem sobie kupić sigmę na tył, jednak przez takie zasilanie odpuściłem.

xar, kup coś raz w życiu bez zbytniego kombinowania, analizowania i wybierania :) Wiem, że ta zdolność u ogarniętych ludzi potrafi zaniknąć, ale warto czasami po prostu spróbować szczęścia i kupić pierwszą z brzegu rzecz.

Mam jakieś 2 "żabki", czyli te światełka na gumce, zapłaciłem chyba 7 zł za komplet (!), używam ich od kilku miesięcy 1-2 razy w tygodniu, ciągle świecą i to mocno.

Jak przypinam rower pod sklepem itp. to nawet mi się nie chce ich odczepiać. To dla mnie ich najważniejsza zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc że to mruga i używasz tego tylko jak jest ciemniej albo ciemno to wiesz... Jakoś na razie codziennej jazdy po mniej więcej godzinę z takim daje rady... a to już prawie 20h... To nie ma za zadania oświetlać mi drogi... Od tego mam latarnie uliczne, jak mi jest potrzebne oświetlenie to inna sprawa:) Bardziej tutaj pisze by coś banglało dla bezpieczeństwa :)

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien jestem tylko śmierci. Dlatego napisałem "chyba". :) Poza tym spawy wyglądają gładko i PRO, a jak powszechnie wiadomo, w Kraju Środka spawanie idzie słabo...

Ja nie mam takiej powszechnej wiedzy, na Tajwanie czy Chinach dostaniesz dokładnie takie spawy i taką jakość za jaką zapłacisz. Trek, Cube, Spec, Cannondale, Giant czy Merida, mają słabe spawy? A wszystko jest stamtąd. Giant i Merida, to w ogóle tajwańskie firmy i robią ramy nie tylko dla siebie. Jeszcze na przykład jest Kinesis, który robi ramy dla wieeelu i jest niemal legendą. Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czang Kaj-Szek się w grobie przewraca. Tajwan to nie Kraj Środka. A co do spawów, to miałem na myśli bardziej spektakularne produkty od ram rowerowych. Na przykład wpadki z przełamującymi się barkami kosztującymi po kilkanaście milionów Euro. Tak się składa, że byłem w Chinach i współpracowałem przy dwóch dużych (4 tyś. miejsc pracy) inwestycjach. Miałem okazję doświadczyć empirycznie "jakości" i mam na tu dualizm poznawczy. Zgodzę się jednak z Tobą na 100% w stwierdzeniu, że dostaniesz od nich to za co zapłacisz, pod jednym warunkiem: sam tego dopilnujesz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tup tup rewela. Młody/młoda będą mieli znacznie łatwiejsze przejście na normalny rower bo zakładam, że nie dla Ciebie ;)

 

 

No dla juniora. Przesiadł się z BobbyCara i już przestałem za nim nadążać bez biegania.

 

@ PENDRAGON

Myślę, że spokojnie do lekkiego downhillu by się nadał, bo specyfikacje mówią o wytrzymałości do 100kg. Wolę jednak nie próbować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I u mnie nowa zabawka:

 

Dr.Rose_GB.jpg

 

Fota zapożyczona z sieci, bo mój egzemplarz jeszcze składam. Drobne różnice w osprzęcie w przeważającej większości na korzyść dla mojej kozy.

 

Niezly sprzet, fajnie popatrzec na rower z wyzszej polki ;). Jestem ciekawy, jak z wytrzymaloscia tej korby, kiedys sie zastanawialem nad nia, ale jak zobaczylem fotki z pourywanymi gwintami do pedalow, to dalem sobie spokoj z karbonowymi korbami :D.

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu mój niedawno złożony z trochę niższej półki:) Na razie odpukać nic się nie dzieje mimo dość ostrej jazdy, geo duzo bardziej mi odpowiada niż w poprzedniej meridzie. Na nierównościach można nieźle dzidować - zalety fs:) Oby jak najdłużej:)

WP_20140425_002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I u mnie nowa zabawka:

 

Dr.Rose_GB.jpg

 

Fota zapożyczona z sieci, bo mój egzemplarz jeszcze składam. Drobne różnice w osprzęcie w przeważającej większości na korzyść dla mojej kozy.

 

Niezly sprzet, fajnie popatrzec na rower z wyzszej polki ;). Jestem ciekawy, jak z wytrzymaloscia tej korby, kiedys sie zastanawialem nad nia, ale jak zobaczylem fotki z pourywanymi gwintami do pedalow, to dalem sobie spokoj z karbonowymi korbami :D.

 

 

Widziałem podobne fotki i zdecydowałem się na korbę FSA Afterbuner. Co do przygód z carbonem, to wczoraj podczas dokręcania pękła mi nowa kierownica Ritchey'a. Klucz dynamometryczny ustawiony na wartość podaną przez producenta. Wyleczyłem się z węgla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy na węgiel nie zachorowałem, jedynym elementem z tego materiału, u mnie w rowerze, jest koszyk na bidon Tune. ;) Mam go tylko dlatego, że fajnie wygląda. Waga całości i tak jest około 9,8kg w zależności od opon, więc na moje +80kg jest ok.

Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności