Skocz do zawartości

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich....to mój pierszy post na tym forum wiec.....no fajnie :P z tego co widze temat ten jest poświecony mojej życiowej pasji... znaczy rowerom ... chociaz w większości urzytkownicy jezdza XC to widze kilku pasjonatów cięższej jazdy :P a oto moje cudo czyli...... NS Core! http://www.nsbikes.pl/CORE.html rowerek jest eksta....niesamowite geo....Marzocchi......mlah... :P wybiera wszystko i jeszcze nie udalo mi sie go dobic...

jedynie piasty "som do dupy".... Ns daje duzo markowego osprzetu... Truvativ,Sram,SunRims....no i duzo swoich produktow....[kiera, pedały, mostek....no i rama:P]..... a propos czesci "do wymiany" to jeszcze dętki...poszly pierwszego dnia :P... rama została zrobiona na podstawie kultowej ramy "bitch" ns'a [materiał ...stal cr-mo 4130].... rowerek wazy co swoje ale to fr/dirt a nie XC wiec nie ma co narzekać.... ja osobiscie troche katuje go na stree'cie i w fr ale sądze ze nada się do "wszystkiego" po za maratonami [odziwo rama 13'' cali mi nie przeszkadza w 20 kilometrowych wycieczakch :P].... thx dla forumowicza z nickiem dj_spinacz który zapoznał mnie z tym forum ;) pzdr Pens :P ...chcesz obszerniejszej recki tegoz roweru lub osprzetu? pisz na mail'a lub poczekaj az sie tu troche rozkręce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx dla forumowicza z nickiem dj_spinacz który zapoznał mnie z tym forum ;) pzdr Pens :P

 

heh ;]

witam... Adamie x] licze, że jednak sie rozkręcisz na tym forum xD i naumiesz klikać w "enter"... x]

 

żeby nie robić takiego totalnego off'a powiem, na czym jeżdże ;] Stalowy Arkus SilverBike xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkus SilverBike stoi u mnie w piwnicy z połamaną kierownicą :) Teraz mam Wheeler'a bodajże 1902zx. W tym sezonie może sobie amorka wymienię bo ten standardowy RST Capa raczej kiepski jest. No chyba że zakup nowego playerka pociągnie za sobą za duże koszty, wtedy rower będzie musiał poczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja posiadam starego górskiego rometa z 10 biegami. mnóstwo rzeczy miał wymieniane już, usunalem bagażnik, blotniki, lampe. ale do blotników bede musial wrocic. zwlaszcza tylnego. teraz najwazniejsza czesc mojego roweru stanowią px100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sp0q.fotosik.pl/albumy/147695.html

 

http://myszek.fotosik.pl/albumy/147811.html

 

Fotki z pierwszego trójmiejskiego forumrowerowe.org-ego zlotu, wreszcie udało się ściągnąć ludzi na wspólna jazdę =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie mam rozumieć, że zaczął sie sezon to nikt już przy kompie nie siedzi, czy że wszyscy pojechali na trail i sie zatłukli o drzewa? ;)

Może warto odświerzyć temat rowerową porą.

 

Moze na dyskusje rzuce fajny rowerek do dh i bedzie mozna go troche obgadac ;)

 

Pracował przy nim nico, garcia, i jeszcze pare innych znanych osobistosci ze swiata dh. Do tego dochodzi wspólpraca z Bos (tymi od zawieszenia w F1) i dawny projektant z sunna z czasów świetnośći. Rowerek o którym mówie to Commencal. Mnie oczywiscie interesuje supreme dh (regulowany kąt głowki i długość tylnego wachacza !!) podobno jeździ jak po szynach. Co wy na to? http://www.commencal.com/bike/mtb/index_en.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jako że rowery przyszła pora pozwalam sobie odkopać ten temat. Prawie dwa lata przeleżał.

 

A więc, co tam u was w tej tematyce? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wytoczyłem i odkurzyłem wreszcie swojego składaka.

Pozbierałem do kupy tył stary XTR 7, lkamki manetki XTR, przód i korba jakiś shit, koła shit, ramka POISON 1,25kg, mostek Thomson (mój skarb), kiera i sztyca jakieś znośne alu, amor jakiś noname ale był dość lekki, z blokadą, wystarczającym skokiem i co najważniejsze - był czarny :)

 

Całość jest czarna jak smoła :) Do niedawna był robiony na ok 10,5kg - oczywiście pod warunkiem wymiany kółek. Teraz niestety okazało się, że trzeba doczepić siodełko dla córci - i przybyło mu jakieś 3kg :) + 12 jak córcia siada :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giant Boulder Aluxx, mam jakieś cholernie stare zdjęcie od frontu ;)

b04e761908.jpeg

 

/ http://archive.giant-bicycles.com/pl/030.0...&model=9881 o, jest w archiwum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ot paru lat to sam, wymieniam tylko to co się rozleci:

Rama - Author traction 17

Amortyzator- Marcok Dirt Jumper 2005- 130mm

Kółka- Obręcze AlexRims DX32, szprychy DT, Ośki- DangerousMIKE

Korba- RPM Black BOX

Pedały- Fishbone

Siodełko i sztyca- Z mojego 1 roweru na komunie

Hamulce- Magura Julia tarczowe hydrauliki

Suport- Truvativ Holtzfeller

Mostek i Kiera- Sunline VI i Da Bomb BigStick

Oponki- Tioga Factory DH-2,3

Przerzutki ogólnie Deore LX

To tyle, jak narazie kolejnym moim zakupem będzie nowym amortyzator. Najprawdopodobniej Marcok 66RC 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytasz o jakiś do downhillu/4crossu/duala do używania także na street czy o 'zwykły' mtb,taki do przejażdżki do lasu/do sklepu?? :]

Fajnie wyglądający rower (najlepiej z "opuszczonym tyłem", coś w ten deseń: aaa.jpg ) na którym można sobie czasem skoczyć z małej hopki (jakieś podjazdy koło schodów itd.), wjechać w las i nie martwić się, że pognę felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności