Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Kiedyś zmieniałem. Wentyl na dole koła ustawiony zaworem do góry. Ostrożnie (powoli) spuszczałem powietrze i nic się nie wydostało. 

No ale lepiej tak jak pisałem, powoli spuszczać i sprawdzić, czy nic się nie dzieje.

Edytowane przez Nemrod
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja z 2 tygodnie temu kupiłem używany KTM One - super rowerek, wyraźnie lżejszy od moich starych górali, wygodnie i szybko się jeździ, może i wyhaczyłbym coś z lepszym osprzętem (Alivio), ale na moje potrzeby ten rower to dużo więcej niż optimum jakości do ceny - 300 euro wydałem, nówki od 480, a nawet sprzedający wymienił hamulce na nówki sztuki i przejrzał, więc serwis w cenie :)

Zdjęcie poglądowe - nie moje, ja mam opcję szaro-czarną :)
Life_one_H51_neon_blue(black+orange)_201

Na mall.pl duża obniżki akcesoriów:
https://www.mall.pl/lists/niesamowite-okacje-cenowe-rowery?b[0]=deuter&p-min=0&p-max=2099&o=_price

Akurat szukam jakiejś torby/sakwy na telefon, portfel i klucze. Te Deuterowskie torby pod siodło w tych cenach są spoko (plecaki robią porządne, to i to powinno).
Na takie ******ły 0.8 litra pojemności takiej sakwy wystarczy czy raczej brać większe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa KTMy i są to fajne rowery. Jeden mam już z 10 lat chyba. Można je nabyć w rewelacyjnej cenie na niezłym osprzęcie. Kiedyś był hype na Unibike i Kross bo mieli dobre ceny za taką jakość. Wtedy KTMy się dobrze negocjowało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak zobaczyłem ten temat to od razu się ucieszyłem. Po prostu pieniądza nie mogę utrzymać jak widzę rower lub część .  Worek bez dna po prostu . Zaczynam składać już piąty rower ostre koło ma być .Wiadomo taki kurierski, bez przerzutek, hamulec w nogach  ale nawet nie mieszkam w mieście tylko na wsi i nie jestem kurierem . Widzicie już mój problem 

 

P1050139.JPG

P1050248.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza trasa dłuższa niż do pracy za mną :)

Rower daje rade na szutrze/żwirze, na pojazdach (tu ja ledwo radę dawałem :P), na zjazdach na serpentynach też miło się mknęło :)

https://www.strava.com/activities/1086454486

I wiem już, że mam blisko muzeum Schwarzeneggera :)

Wysłane z mojego Moto G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

yo, pytanko raczej orientacyjne, niż prośba o konkretny zestaw/wycenę

 

mam stary rower miejski, w którym rama jest z czasów, gdy wszystko robiło się na lata - jedynie nieco podrapana. niestety, reszta jest już do wymiany, jedynie kierownicę dałoby się odnowić, bo problemem w niej jest jedynie rdza.

Generalnie jeździło mi się nim zawsze ciężko, wolno - w końcu rama też nie jest leciutka jak w szosowych, a ciężka i solidna. i teraz pytanie:

Da radę złożyć fajny zestaw do tej ramy, by jeździło się przyjemniej, a jednocześnie nie przepłacić zbytnio? Generalnie wycieczki po prostych drogach i ewentualnie dojazdy do pracy, nie mam zamiaru jeździć nim po lasach, dziurach i innych bardziej ekstremalnych miejscach. no i orientacyjnie - w 5 stówach bym się zmieścił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności