Skocz do zawartości

MG300 & SD(HC)


krecik

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

czy ktos wie jak wyglada kwestia kart sdhc w mg300?

 

na stronie www.mpio.pl jest info, ze czyta tylko karty SD...jednak moze cos sie zmienilo i info jest nieaktualne.

 

w szczegolnosci ciekawy jestem czy karty 16GB bylyby odczytywane bo chyba jak na razie to da sie je czytac zenem od creativa i cowonem d2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym chcial to wiedziec, bo ten grajek przypadl mi do gustu, ma jedna wazna zalete - brak indeksowania plikow :)

ciezko jest w sieci znalezc jakiekolwiek info na temat tego playera niestety i tez ludzie sie zastanawiaja nad mozliwoscia obslugi sdhc przez mg300. najlepiej by bylo pojsc do jakiego sklepu i sie przekonac :) ja niestety nie mam jak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie mpio.pl faktycznie opisy sa czysto "marketingowe". ponadto moga byc nieaktualne - czesto jest tak, ze dany player ma faktycznie wieksze mozliwosci i funkcjonalnosc niz wynika to z opisu.

 

przykladem moze byc np. sandisk clip i obsluga ogg & flac - w specyfikacji raczej sie tego nie znajdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie strona mpio jak dla mnie lekko traci myszka. wiekoszosc to marketingowy belkot. mi osobiscie zalezy na jak najprostszym grajku, tory gralby przyzwoicie, zeby nie mial tego przekletego indeksowania plikow (jestem fanem katalogow ;) i mozna bylo troche do niego wrzucic np. dzieki karcie pamieci. takie wymagania spelnia zarowno mg200 jak i mg300. osobiscie bardziej podoba mi sie 300, jednakze nie mam jak sprawdzic, czy jakakolwiek karta sdhc tam pojdzie. to troche dziwna polityka mpio. zrobic odtwarzacz lepszy jesli chodzi o jego mozliwosci (mg300) ale dac ciala jesli chodzi o karty pamieci, a z drugiej strony dac slabsze mg200, ale dac mozliwosc korzystania z sdhc. juz bylem bliski kupna cos od vedii, ale jak poczytam z jakimi problemami sie chlopaki borykaja, to mi sie zwyczajnie nie chce tracic czasu na wieczne formatowania, resety, wgrywania od nowa plikow. to chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. mam jakiegos starego grundiga i gdyby mial wiecej pamieci to bym go w zyciu nie wymienil. od ponad 2 lat ani razu sie nie zawiesil. dlatego tez w tym momencie moim faworytem jest cos ze stajni mpio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności