Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czy Archos jest tym czego szukam?


duke75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przepraszam za być może zbyt ogólnikowe pytania ale...jestem laikiem w kwestii sprzętów o których mowa na tym forum a od kiedy zobaczyłem odtwarzacz Archos 604 dwa lata temu w rękach mojego kolegi bardzo się nim zainteresowałem. Myślę w tej chwili o nowej generacji tych playerów czyli serii 5 i stąd moje pytanie czy jestem w stanie wykorzystac możliwości takiego sprzętu i co mogłoby być ewentualnie alternatywą.

Archos mojego kolegi był wyposażony w Camcorder i przez to mi sie spodobał. Na codzień jeżdżę motocyklem i często z żoną robimy sobie wycieczki w kraju i czasem poza granice PL. Czasem jadąc w jakimś pięknym malowniczym miejscu żal mnie chwyta,ze nie mogłem tego sfilmować co widziałem. Pomyślałem, że Archos wyposazony w takie akcesorium byłoby świetną sprawą. Potem dowiedziałem się,ze mozna go wykorzystać w domu jako odtwarzacz video i nagrywać obraz z TV po dokupieniu odpowiedniej stacji dokującej. Nie musiałbym kupować odtwarzacza DVD, tylko czy da się jakoś skonwertować taki film DVD na jakis format możliwy do odtwarzenia w Archosie? Czy obraz rzucony na telewizor ma dobra jakość?

Nie wspomnę już o możliwości przechowywania muzyki, zdjęć itd. To też jest super sprawą.

Który model poradzilibyście mi? Wiem że to zależy od wielu rzeczy ale czy model 605 jest najbardziej optymalny?Gdzie w Polsce jest dobry sklep z taki sprzętem? Kogo polecacie?

Z góry dzięki za rady!!!

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\\ Nie musiałbym kupować odtwarzacza DVD, tylko czy da się jakoś skonwertować taki film DVD na jakis format możliwy do odtwarzenia w Archosie? Czy obraz rzucony na telewizor ma dobra jakość?

\

 

Nie musisz nic konwertować archos odtwarza format DVD i wiele innych bez żadnych konwertowań. Obraz jest bardzo czysty, ostry, nasycony kolorami.

Mówię o modelu 605wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz nic konwertować archos odtwarza format DVD i wiele innych bez żadnych konwertowań. Obraz jest bardzo czysty, ostry, nasycony kolorami.

Mówię o modelu 605wifi.

 

OK czyli jak chce obejrzec film DVD na TV to jak to mogę zrobić? Kopiuje najpierw film na komputerze z płytki na Archosa i potem go odtwarzam?

Mogę w tej chwili kupić nówkę 705 80GB za jakies 1100zł. Co byście radzili? w sumie nie zależy mi na wielkości ekranu a czym mniejszy cały odtwarzacz tym lepszy. Może 605 byłby wystarczający? Czy taki odtwarzacz ma gwarancje unijną czy tyko w państwie zakupu?

Czy jest oficjalny przedstawiciel tej firmy w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności