Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony NWZ-E436FB vs. Sansa FUZE vs. Meizu M6SP vs. Meizu M6SL


Linxale

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Który z tych czterech playerów będzie najlepszy?

Który ma najlepszą baterię, a na którym są najlepsze basy. A który gra najlepiej? Mam do wybory te 4 playery i nie wiem które kupić... Poradźcie coś. Czy opłaca mi się wziąć meizu czy lepiej jest wziąć sony?? Bo meizu jest trochę drogie... Aha i który z tych playerów ma najlepsze basy??? (lubię takie głębokie brzmienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj recenzji tych grajków na forum ;)

i to zalezy od tego jaką muzyke lubisz, czy Ciepłą czy zimną, najlepiej jest przesłuchac samemu grajka ;)

napewno jeśli meizu to SP bo SL trzeba omijać szerokim łukiem ;)

Sony i sansa sa raczej lepsze jakościowo, aczkolwiek dzwięk to indywidualna sprawa ;)

tak jak mówiłem zajrzyj do recenzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Który z tych czterech playerów będzie najlepszy?

Który ma najlepszą baterię, a na którym są najlepsze basy. A który gra najlepiej? Mam do wybory te 4 playery i nie wiem które kupić... Poradźcie coś. Czy opłaca mi się wziąć meizu czy lepiej jest wziąć sony?? Bo meizu jest trochę drogie... Aha i który z tych playerów ma najlepsze basy??? (lubię takie głębokie brzmienia)

 

 

Meizu - jeżeli chodzi o dobre bassy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jeśli palyer jest ciepły to muzyka zimna nie będzie ;)

Meizu, chwalą je jesli chodzi o bass ;) ale tylko wersja SP bo SL już krytykują ładnie ;)

a SP już chyba nie produkują i trzeba szukać powystawowych :)

myślę że sony też jest dobą opcją, w końcu to w pewnym sensie legenda, i napewno bezawaryjnością przebije wszystkie te playery aczkolwiek nie radze sprawdzać :P

wiec jeśli znajdziesz meizu SP to bierz SP a jeśli nie to może sony? recka tez jest na forum, i nie narzekają ludzie na niego :)

ja osobiście przymierzam się do Meizu M6 SP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego wszyscy na tym forum krytykują Meizu m6 SL. Nie słuchałem SP, ale SL to naprawdę dobry playerek. Z tego co wyczytałem na zagranicznych forach, to różnice brzmieniowe są niewielkie, modele różnią się głównie ekranem i baterią (na korzyść SP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez chwilę Meizu SL i dźwiękowo było dobrze, doskonały EQ. Ale soft, błędy i ciągłe zawieszanie się zmusiło mnie do oddania playerka ( najbardziej wkurzające było to, że normalnie się nie włączał, trzeba było na to ok 10-30min). Teraz mam Sonego ( patrz sygnaturka) i jakościowo (pod względem softu i wykonania) bije Meizu na głowę, czy jakoś tak :D. Jedyne czego mi brakuje to lepsze EQ. Sony jest bez wątpienia zimniejszym playerkiem a jego scena większa. Jakby tylko było bardziej rozbudowane EQ to byłby dla mnie idealny. Nie wiem dlaczego wszyscy ( no dobra, 70% osób ) pisze, iż Sony ma małą moc wyjściową i przez to jest cichy. Jak widać po sygnaturce mam także większe słuchawki i radzi sobie z nimi dobrze. Mam porównanie jedynie do leciwego Grundiga oraz wieży (nie mikro czy cuś innego, tylko wieży) Philipsa. Jak dla mnie góra troch,ę za bardzo jest wysunięta, środek OK, a dołu nieco brakuje, ale to kwestia EQ i słuchawek.

 

Jak masz jakieś pytania to śmiało pisz.

 

PS Chętnie sam bym porównał Sonego z Fuzem czy clipem, mogło by być ciekawie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, pewnie możliwości odsłuchu nie masz, ale posłuchaj mojej rady - lepiej raz zapłacić więcej kasy niż później dokładać i kombinować. Nie ma rzeczy idealnych, albo dobry Fuze ze slotem albo dobry Sony bez slotu. Jak się pospieszysz to w Makro jest promocja na mojego playerka, 8gb-280zł czy coś koło tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokoj z Creativem :P Otwarzacze są moim zdaniem przereklamowane...

Drogo i badziewnie. Np tak wszędzie polecany i łatwo dostępny Zen stone plus to moim zdaniem najgorszy odtwarzacz na rynku. Obsługiwanie go wygląda jak pokaz slajdów na starym kompie. Tnie się bardzo. A Mozaic to tylko fajnie wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności