Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Itunes po formacie


napster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam formatowałem komputer i wgrałem muzyke na komputer i cała muzyka jest w bibliotece lecz nie sa one opisane tak jak to mam na ipodzie (opis, okładki albumów etc.) jak zrobić żeby wgrać z ipoda wszystko do biblioteki itunes żeby nie robić wszystkiego od początku ? bo jak chce zsynchronizować to pisze ze pliki na ipodzie zostaną zastąpione tymi które są w bibliotece itunes czyli bez okładek itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mniej wiecej wiem co chodzi. Z tym mozesz miec problem bo zeby zadna nie miala wykrzyknika musialbys do kazdego utworu osobno wskazac lokalizacje. To jest uciazliwe bo nie udalo mi sie w itunsie znalezc opcji zeby sam sobie znalazl lokalizacje na zasadzie wyszukania a co do biblioteki to okladki wrzucales przez itunes to musisz chyba od nowa dodawax niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to w iPodzie masz dobrze otagowaną muzykę, tak? Możesz skopiować ją z odtwarzacza na dysk (iPod w trybie dysku, w opcjach folderów zaznacz pokazywanie plików ukrytych). Później wrzucasz je wszystkie na playlistę do foobara i w opcjach tagowania szukasz przywracania nazw plików z tagów (NIE tagowania na podstawie nazwy!), ponieważ iPod zmienia nazwę pliku na jakieś losowe znaki (takie pseudoszyfrowanie ;)).

 

O to chodziło? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie załamuj mnie tzn to nie byl format tylko poprostu inny komputer mam tam te dane sa na starym kompie nie da sie przeciagnac jakis plikow na ten nie wiem moze to gdzies jest zapisane czy cos ?

 

Jak masz stary komputer to skopiuj z niego zawartość katalogu:

C:\Documents and Settings\Tomek\Moje dokumenty\Moja muzyka\iTunes

 

 

W miejsce Tomek wpisz nazwę swojego konta (katalog Documents and Settings może być w innej lokalizacji ale jeśli go nie przenosiłeś to powinien być tam gdzie napisałem).

 

Jeśli muzykę skopiowałeś w miejsce o tej samej ścieżce co na starym (np. E:\iTunes) to po włączeniu iTunes powinno być OK.

 

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności