Skocz do zawartości

sansa clip cicha


remnaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

zahipnotyzowany waszymi wypowiedziami na temat clipa postanowiłem zrobic dziewczynie prezent w postaci w/w playera. po zakupie rozpakowałem ta miniaturkę i podłaczylem do kompa, naladowałem baterie wgrałem muzyczke i zaczalem sluchac. dzwiek jak dla mnie miodny. zaczałem porównywac go z T60 i na pierwszy rzut ucha stwierdzilem ze scena jest ogrona. do tego wokal w T60 w porównaniu do clipa staje sie jak ja to mówie "puszkowaty". Dobra dobra ale nie pisze tego posta by robic porównanie. chcialbym sie was zapytac czy to normalne ze clip jest tak cichy? podpinając do niego KSC75 podkrecajac skale na maksa gra jak T60 na skali 28/40. czy to normalne?

pozdrawiam Remik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w opcjach blokadę głośności którą możesz znieść. :) (nie wiem czy to zrobiłeś..)

Powinien grać głośniej.

 

 

 

Przy podłączeniu większych słuchawek jednak, może mieć problemy z ich napędzeniem.. (gra inaczej niż fuze np.. )

Ale te kossy to spokojnie powinien..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności