Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Słuchawki nauszne do komputera


piernik89

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka propozycji i naprawdę nie wiem co wybrać. Chodzi mi tylko o słuchanie muzyki. Słucham głównie jazzu i rocka. Może wymienię słuchawki, które mnie zainteresowały po przeczytaniu wielu tematów na forum: KOSS UR40, Philips SHP8500, AKG K514, AKG K77, Audio technica SJ5. Pomocy!;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest dużo tematów i naprawdę sporo ich przejrzałem, ale żaden nie odpowiedział mi jasno, które słuchawki wybrać. Mój player to Sony A826, ale mam w nim słuchawki ex-82 i są naprawdę w porządku, więc te nauszne potrzebowałbym jedynie do komputera. Ale oczywiscie jesli mój Sony zdołałby je napędzić to też byłoby fajnie:) Często widzę, że jesli jest pytanie na forum o słuchawki do komputera to zawsze pojawia się odpowiedź KOSS UR40, a wszystkie inne w podobnych cenach występują pojedynczo. No i nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garp, bzdury piszesz.

 

piernik89, ale jakim argumentem jest wygląd, jeżeli to słuchawki do domu? Ja dzisiaj grałem w CS'a w SJ5 i jest bardzo fajnie. Co prawda, tutaj kompa ma podłączonego do Unitry PW 8050, więc dźwięk jest zupełnie inny niż pod integrą muzyczną albo jakąś specjalną muzyczną. Ja myślę, że powinieneś wybrać się do Media Markt, RTV Euro AGD, Electro World i innych Saturnów i Avansów, nawet żeby je tylko założyć na glowe ( jak nie pozwola posluchac ) i stwierdzic, co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz słuchać głośno w nocy to odpuść otwarte. np. moje philipsy zachowują sie jak małe głośniki :P przy polowie skali głośności na unitrze pw8010 słychać wszystko swobodnie w całym mieszkaniu. a co do SHP8900, odpuść sobie jeśli nie masz żadnego wzmacniacza, ciężkie do napedzenia są, a z bylejakim źródłem grają... bezpłciowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przymierzałem dziś większość tych modeli i wybrałem Philipsy SHP8500 właśnie ze względu na wygode. Mój odtwarzacz (Sony A826) faktycznie trochę nie ma mocy, tzn. gra dość cicho z tymi słuchawkami, ale na komputerze jest super i uszy się zupełnie nie męczą, a właśnie o to mi chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności