Jump to content

Słuchawki do słuchania muzyki na komputerze do 150zł

piernik89

Recommended Posts

Wszystkie informacje podałem w temacie, zdecydowałem się na kupno karty muzycznej creative x-fi audio, bo chyba w tej cenie nie ma lepszego rozwiązania jeśli chodzi o jakość dźwięku z komputera. Do tego chciałbym kupić jakieś nauszne słuchawki. Nie mają one słuzyc do gier, czy filmów. Liczy się tylko muzyka. Cena jak w temacie - 100-150zł.

Może KOSS UR-40 z przedłużką? (kabel jest bardzo krótki)

Chciałbym jeszcze zapytać, czy mój odtwarzacz mp3 - Sony A826 poradzi sobie z takimi dużymi słuchawkami, jak te kossy, sennheisery, panasonici, czy AKG? I czy będzie w stanie oddać jakość dźwięku na jaki stać takie słuchawki? Które z nich waszym zdaniem najlepiej zgrają się z tym odtwarzaczem? To jest sprawa drugorzędna, bo ex-82 sprawdzają się bardzo fajnie, ale zawsze mogę to potraktować jako jedno z kryteriów wyboru słuchawek.

Guest ~michallo~

Ja bym polecił Philips HP czy SHP 8900. Grają fajnie, ale raczej za 150 zł się ich nie da kupić. Bliżej 200. Mają bardzo długi kabel i nie trzeba żadnych przedłużek.

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy