Skocz do zawartości

HIT CLICK


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

CLICK_HIT%2003_2009.jpg

 

Po wyróżnieniu dla nJoya od PC World Komputer za najlepszy stosunek jakości do ceny oraz od CD Action dla BIGboya za bezproblemowe odtwarzanie wielu formatów wideo teraz redakcja magazynu CLICK nagrodziła nJoya.

W teście odtwarzaczy MP4 Laberg nJoy otrzymał znaczek "Hit CLICK - Wybór Redakcji" i zajął pierwsze miejsce. Laberg Visio walczył równie dzielnie i stanął na III stopniu podium.

 

Test_CLICK3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się jarać miejscami w rankingu, gdzie Pentagram jest wysoko :P

 

Słusznie bo jak ta same Vedia z tym samym szmelcem jest wysoko to juz mozna sie jarac ?

Bez jaj ja rozumiem ze kit ksy jest wielki ale akurat taki Cineo łyka na sniadanie C6 wiec wynik jest jak najbardziej

a ze to test "funkcjonalnosci" a nie "jakoscii brzmienia" to i wyniki akuratne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne, tyle że w teście jest C6+, który ma TVout a Cineo nie, a formaty są te same. Ale i tak brakuje tu O2, S9, Archosów! Co to za test MP4??? I 2,4" do filmów na pierwszym to nieporozumienie...

 

A i tak jak widać w teście, mój Visio obsługuje więcej formatów video i robi to lepiej:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

E - zatkało mnie nJoy nie jest zły ale jakość wykonania, dźwięku i obrazu pozostawia wiele do życzenia ...

 

A gdzie D2, S9, O2, E100, Sony, Samsung itd. ...

 

Vedia przegrała z Pentagramem a dała do testów udoskonalony model - parodia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości kupiłem ostatni numer Clicka , żeby poczytać co ciekawego o produktach piszą. I zauważyłem ciekawą rzecz, można mówic kto jest pierwszy a kto 8.... ale warto wspomnieć jaka jest punktacja:

 

1. Laberg nJoy - 9.0

2. iriver Spinn - 8.0

3. Laberg Visio - 8,5

4. Pentagram Cineo - 8,5

5. Pentagram Slide-R - 8,5

6. Vedia C6+ - 8,5

7. iBox Infinity - 8,0

8. Creative ZEN X-Fi - 8,0

 

Autor tego w tekście nie pisze, ale patrząc po punktacji, stawka jest bardzo wyrównana i różnice są minimalne. W całym zestawieniu nic nie otrzymało łącznej oceny 10, ale i nic nie zeszło poniżej 8. I dalej uważam, że test ma duże braki jeśli chodzi o nieobecność wielu ważnych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gadanie. Ja ze swojego nJoy-a jestem zadowolony. Filmy odtwarza, muzykę odtwarza (w tym MP3 PRO), radia mozna posłuchać, notatki głosowe porobic (z tego akurat nie korzystam), TXT poczytać, obudowa solidna, bateria bardzo mocna (6 godzin wideo) i często przydatny głosniczek. Dla mnie bajer. Jedyna brakujaca rzecz jak dla mnie to brak odtwarzania utworu od miejsca w którym sie przerwało (tak jak filmy) - ale wierze że firma to poprawi w kolejnej wersji firmware (Prośba do Sylwika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wychodząc z takiego założenia, 3/4 odtwarzaczy jest świetne, bo spełnia wszystkie podane wyżej funkcję.

a do tego niektóre są ponad przeciętne, bo mogą zapamiętać miejsce w którym się zatrzymało ostatnie odtwarzanie..świat jest piękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

NAPISAŁ SYLWIK:

Po wyróżnieniu dla nJoya od PC World Komputer za najlepszy stosunek jakości do ceny oraz od CD Action dla BIGboya za bezproblemowe odtwarzanie wielu formatów wideo teraz redakcja magazynu CLICK nagrodziła nJoya.

W teście odtwarzaczy MP4 Laberg nJoy otrzymał znaczek "Hit CLICK - Wybór Redakcji" i zajął pierwsze miejsce. Laberg Visio walczył równie dzielnie i stanął na III stopniu podium.

=====

Ja proponuję forumowiczom poklikać w te linki i sobie je przeanalizować a najlepiej powklejać wybrane ciągi słów z recenzji wraz z wyrazem

laberg do wyszukiwarki goole i zobaczyć ilez to tych samych recenzji pojawiło się w kilku miejscach.

 

http://www.ceneo.pl/;0152083855-10.htm#productOpinions

http://znam.to/recenzje/3949/Laberg-Visio

http://znam.to/?query=laberg

 

Czy to kryptoreklama, bo może wyglądać na przykrywkę, czy też niedźwiedzia przysługa?

W ten sposób podchodzę od dziś jak do jeża do polskich playerów.

Jak sobie popatrzę na iRivery, Samsungi, Apple, Cowony, SanDiski, Creative, Archosy, Soniaki w sieci,

to jednak jest tam tak wiele ocen zarówno prasowych z różnych stron świata oraz, co ważniejsze prywatnych użytkowników,

to jednak można w tym wszystkim znaleźć odrobinę zbiorczego obiektywizmu wynikający z bardzo licznych subiektywnych opinii,

recenzji i ocen.

Polskie marki, bo rozumiem, że Vedia i Laberg to polskie marki, nie są w zasadzie reprezentowane ani w www.testeo.pl ani w

http://alatest.com , co oczywiście obniża rangę obu produktów w moich oczach.

Z drugiej zaś strony rozumiem, że trudno by było wepchnąć się polskim firmom na rynek światowy i tam zaistnieć (finanse).

Tak więc powstaje błędne koło. polski zaścianek czy aby obiektywny i światowy establishment może bardziej finezyjny,

ale może przez masową obecność w sieci jednak może bardziej obiektywny dzięki internautom.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pimpusiek > Mimo, że to nie mój dział, to czuje sie wywołany do odpisania Twoim... no właśnie czym? Bo to takie lekko o niczym i bez logiki. Why?

 

1. Sprzedaż np. SanDiska jest jakieś 3,8 raza większa od VEDIA. Siła rzeczy opinii użytkowników jest więcej.

2. Ciężko żeby marki OEM były w testach międzynarodowych, bo zazwyczaj w innym kraju istnieje inna marka i ten sam produkt pod inną nazwą.

3. W Polsce prawie nie robi się już testów playerów, a już w ogóle pojedyńczych sztuk - zbiorcze testy porównawcze też rzadko. Więc ciężko, żeby na testeo coś było.

4. Wepchać się... prowadzenie marki międzynarodowo to wydawanie kasy. Oferowanie produktów OEM dużo rentowniejsze.

 

Możesz sobie o Polskich markach myśleć co chcesz, tyle, że podane przez Ciebie argumenty, padają jak widać przy najprostszym roku myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to, że jest wiele testów pojedynczych egzemplarzy danego modelu w różnych światowych pismach i nie tylko pismach i tak w skrócie nazwałem to zbiorczymi testami (suma pojedynczych, wielu testów niezwiązanych ze sobą testerów).

cieszy mnie to, że są polskie marki, martwi produkcja nie u nas, ale taki jest rynek, takie koszty produkcji i tam (Chiny? Korea Pd.?) a nie tu technologia produkcji.

niech zatem użytkownik sam dokonuje wyborów uwzględniając markę, cenę, testy, serwis, parametry użytkowe, dostępność (dystrybucja) ect.

najważniejsze by ciszyć gadżetem oko (filmiki, gry ect.) i doznawać uczty duchowej mając słuchawki na uszach dzięki playerom.

oczywiscie na niełatwym rynku elektroniki opanowanym przez drapieżne sieci, gniotące w sprawie oferowania jak najniższych cen zakupu oraz pokrywania kosztów promocji przez dostawców towarów życzę polskim dystrybutorom wytrwania w tej walce i w tych sieciach w tym pozostałym, niesieciowym kawałku tortu dystrybucji (np. handel internetowy).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności