Skocz do zawartości

słuchawki do fuza


Gość fuzowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fuzowiec

witam. jakie polecacie słuchawki do fuza do 100zł?

najlepiej pchełki bo nie mogę dokow uzywac

w EP 180 brakuje mi basu, powinien być mocny, ale o dość miekkim brzmieniu

słucham głównie hh, funky, funk, jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie. Nie mam tu na uwadze przeciętnego nawet jak na pchełki dźwięku, ale nieakceptowalnej awaryjności która dyskwalifikuje te słuchawki nawet gdyby kosztowały dychę, dlatego w mojej opinii są po prostu za drogie. Kiedyś kupiłem je za 70~ zł, zepsuły się po miesiącu używania w czasie którego dbałem o nie, chciałem wysłać na gwarancję ale nie przyjęli uzasadniając że powstało uszkodzenie mechaniczne winą użytkownika.

 

Teraz tak na chłopski rozum, jeśli vedia nie przyjęła mi gwarancji na słuchawki które kosztowały 70 zł, a ja o nie dbałem bo miałem na uwadze ich awaryjność, to czy opłaca się w ogóle kupować ten vediowski bubel nawet za 40 zł gdy w tej cenie możemy mieć cokolwiek z nowej serii akg, której nawet najtańsze modele biją srsy w każdym aspekcie? Mam model k314p które kupiłem wcześniej od srsów, wcale jakoś specjalnie lepiej o nie nie dbam, a działają tak jak działały, nie mówiąc już że brzmią o dwa nieba lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo kupowanie pchelek za ok 100zl mija sie z celem. Dobre pchelki to stockowe pchelki pelniace role zapasowych sluchawek. Imo lepiej kupic KSC75 albo KPP(ktore z Fuzem brzmia bardzo fajnie). Ich wyglad jest oczywiscie kwestia dyskusyjna i albo sie je kocha albo nienawidzi, ale brzmi to nieporownywalnie lepiej i jest poprostu wygodniejsze, bo zakladasz na leb i zapominasz o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mija, mija ale cóż, twórca tematu zażyczył sobie pchełki to mu podaję na talerzu najrozsądniejszy wybór w tychże.

Swoją drogą, te pchełki za MNIEJ niż 100 zł nie brzmią tak źle, a na pewno są sporym kompromisem pomiędzy dźwiękiem a wygodą\wyglądem.

Polemizowałbym też gdyby ktoś powiedział że wszystkie doki w cenie pchełek brzmią lepiej od nich, jest wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś bardziej przenośnego niż porta pro, jakby było inaczej to bym smigał z moimi creativami 450 po miescie ;)

A doki mają dużo lepszą jakość niz pchełki? Bo moze bym się do nich przekonał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności