Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

ok a wiec tak :

 

3 sztuki PLYTEK dla mnie... (to juz pewne z mojej strony, mowilem ze min 2 max 5 ale wystarcza mi 3 plytki czyba ze beda tansze czyli 7 zl wtedy wezme 5 plytek bo z przesylka zamkne sie w 40 zl a wiec prosze o info jaka cena bo jesli za 40 zl bede mial 5 plytek i wysylke to poprosze 5 plytek) i prosze o info z kasa gdzie co i jak oraz

 

2 sztuki ALPSOW (tez pewne, lecz zaleznie od ceny min 2 sztuki wezme moze wiecej) tak samo co i jak z kasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up!

dziś koniec zamówień na płytki (do g. 1500), wiec ostatnia szansa na decyzję

ze wstępnych obliczeń wynika, że zamawiamy 35 szt. (zgodnie z listą w 1 poście), a więc:

koszt 1 płytki 6.71zł, przesyłka priorytetowa 2,30 / 2,60 (zależy ile plytek) + koperta -> ok. 9,50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się załapię, zamawiam 2 szt. :P

chyba aktualna lista, brałem z pierwszego postu :

 

Tomek8888 - 5 szt.

new_oscar - 4 szt.

k_urczak - 2 szt.

hofi - 2 szt. (wstępnie)

kojiro - 2 szt.

daniel69 - 3 szt.

Galactica 2 szt

x500 - 5 szt.

Bemol - 1 szt

gasolin - 3 szt

bbkamil - 2szt.

007andrew - 2 szt.

zaki - 1szt.

fuxik 2 szt.

marmut 2 szt.

Brestinder 1 szt.

kruczekxxx 2 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6,50 za 1 płytkę + 3,50 wysyłka

dane konta podam na PM <- GOTOWE

po przelaniu kasy proszę o przesłanie do mnie informacji z adresem wysyłki

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

a może zaczniemy zbierać chętnych na obudowy hammonda?

kilka razy omawiane żródło LC Elektronik

sprowadzają przy większej liczbie zainteresowanych

 

osobiście byłbym chętny na 4 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście chciałbym 2 obudowy. Ale akurat te plastikowe wykonczenia do mnie nie przemawiają. Ktoś szukał może innych ładnych aluminowych obudow w stylu powiedzmy iPoda nano 2g? Taki zaokrąglony po bokach i np przykrecanym zamknieciem tylko z jednej ze stron? Może jednak ktoś znalazł coś stylowego w dobrej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Ja biorę jedną budę. No chyba, że tak jak napisał @Tomek8888 ktoś ma jakiś zamiennik bez tego plastikowego zamknięcia. Jak coś to mogę odebrać ALPSy od Forza i wysłać to razem. Chyba, że Forza ma ochotę poprowadzić zbiórkę na budy? :-) A może weźmiemy hammond'y z metalowym zakończeniem?

 

Aktualne zamówienie na obudowy:

new_oscar - 4 szt.

k_urczak - 1 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności