Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

Witam userów forum, nowy :)

 

Jaki jest ostatni koszt czesci + płytka na jednego mxm ??

Oraz kiedy teraz bedzie zakup?

Dzieki za odp.

 

 

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem na jednej z pierwszych stron że z akumulatorkiem coś koło 100-140 zależy co do niego wsadzisz...

 

Teraz raczej wszyscy zamawiać będą części na O2. Poszukaj na forum, ktoś je zamawiał. Wzmak pewnie co najmniej o klasę wyższy od mxm. cena części 190zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem na jednej z pierwszych stron że z akumulatorkiem coś koło 100-140 zależy co do niego wsadzisz...

 

Teraz raczej wszyscy zamawiać będą części na O2. Poszukaj na forum, ktoś je zamawiał. Wzmak pewnie co najmniej o klasę wyższy od mxm. cena części 190zł.

 

Polemizowałbym, to zależy od Op-Ampów, na Dual OPA627 (takiego właśnie składam) gra nieziemsko dobrze, prawie jak Lovely Cube (nie żartuję!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam kilka pytań:

1. Czym różni się płytka 1.3 od 1.4?

2. Czy jeśli mam MXM'a na 1.3 i będę dokonywał dużych przeróbek, to czy warto przerobić całość na 1.4?

3. Zgłaszam zapotrzebowanie na płytkę 1.4.

4. Kupię też Black Gate N 33uF/16V, jeśli jakiś dobry człowiek ma na zbyciu.

 

@retter6: Masz tu dość obszerny opis wzmaka o2: http://nwavguy.blogspot.com/2011/08/o2-summary.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam w v1.3 ścieżki do scalaka od toru audio były źle poprowadzone i trzeba było kombinować z drutami, żeby podłączyć nóżki gdzie trzeba. W v1.4 najprawdopodobniej zmieniono także odległości między gniazdami, coby było więcej miejsca ale nie jestem co do tego przekonany. Nie wydaj mi się, żebyś potrzebował v1.4, cokolwiek byś z płytką nie robił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pasiasty. W związku z tym teraz jedyne czego potrzebuję to Black Gate N 33uF/16V.

 

A zatem: Kupię Black Gate N 33uF/16V, jeśli jest ktoś chętny do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.pl/i...1b#ht_585wt_952

 

Śmich na sali.

Teraz przynajmniej jest gdzie kupić, bo wcześniej potrafili sobie na eBayu wystawić za 80$ (chyba). Można było śmiało sprzedać wylut ze swojego MxM.

Kto jeszcze buduje MxM niech wstawi np Elna Silmic II i pewnie będzie bardziej zadowolony niż z tym BG N.

Edytowane przez krz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może SR-71B za cenę tego Black Gejta nie kupię ;) ale faktycznie ja też najtaniej znalazłem go na ebay'u za bodaj 12 funtów. Plus pewnie drugie tyle przesyłka do PL. Więc porażka, i dopóki ktoś nie będzie chciał się go po prostu pozbyć bez względu na możliwy zysk, to go sobie daruję.

 

Anyhoodle, chcę jednak tę płytkę MXM v.1.4 (braciak składa). Zatem jeśli ktoś sprzedaje tom gotów płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności