Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.soselectronic.pl/?str=371&artnum=56096 tu sa chyba tansze obudowy, ale czarnych nigdzie nie znalazlem oprocz oficjalnej strony wiec pewnie ciezko ja zdobyc.

w pierwszym poscie zaznaczyłem obok fakciora dopisek, ktory oznacza czarny kolor, a tu masz z tej strony co podales wybraną obudowę:

http://www.soselectronic.pl/?str=371&artnum=60414

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko byloby super tylko ze zostaly dwie takie obudowy a minimalna wartoscio zam, 50 euro wiec raczej nici z hammond black.

gdybyśmy się uparli zamawiać stamtąd, to przekroczyć 50euro nie tak trudno -> 2 x bk + 9 x zwykle > 50euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o sitodruk, to z ciekawości sprawdziłem i też sporo to kosztuje - ok.650zł za 10 obudów, cena spada za 1 obudowę wraz ze zwiększaniem ich ilości

 

EDIT

znalazłem tańszą drukarnię 200m ode mnie :) za panel wychodzi 6zł przy 20 sztukach, jeśli zbiorą się chetni to czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o sitodruk, to z ciekawości sprawdziłem i też sporo to kosztuje - ok.650zł za 10 obudów, cena spada za 1 obudowę wraz ze zwiększaniem ich ilości

 

EDIT

znalazłem tańszą drukarnię 200m ode mnie :) za panel wychodzi 6zł przy 20 sztukach, jeśli zbiorą się chetni to czemu nie

 

a istnieje taka mozliwosc bym podeslal ci na twoj adres moje panele od obudow?? i zebym sie rozliczyl za wywiercenie otworow itd...?? bo obudowy kupilem, tu u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a istnieje taka mozliwosc bym podeslal ci na twoj adres moje panele od obudow?? i zebym sie rozliczyl za wywiercenie otworow itd...?? bo obudowy kupilem, tu u siebie

jeśli zbierze się tyle chętnych ile podałem to jasne, nie ma problemu; jeśli chodzi o wiercenie, to albo zrobię to w swoim zakresie, albo forza zaniesie świeżą dostawę obudów do ślusarza w wawie; tak więc moja oferta tyczy się tylko i wyłącznie sitodruku w kolorze czarnym wg. wzoru, który wcześniej zamieściłem na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli już robią wg. przyjętego wczesniej wzorca, to nie zmieniają koloru, w każdym razie zapytam się ile sztuk trzeba by było dodatkowych na inny kolor; projektu jeszcze nie przekazałem, ta wycena była tylko na podstawie opisu słownego, dzisiaj pewnie prześlę im pliki i podadzą dokładną wartość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może takie głupie pytanie, ale zupełnie się na tym nie znam, czy na plastiku też dałoby się nadrukować? Bo mam już zamówionego hammonda z plastikowymi frontami, czekam tylko aż sprowadzą. Jeśli tak to już jest ewentualnie dwóch chętnych na druk bialym kolorem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności