Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

Jednak zbytnio się pośpieszyłem i popatrzyłem tylko na koszt przesyłki z Hongkongu,

 

Będe więc szukać dalej i czekać na okazje kupna Black Gate 2200uf/16v po lepszej cenie :)

więc chętnyś na 2 x JVC?

 

Z tą grawerką raczej nic nie wyjdzie - dzwoniłem do nich i niestety po pierwsze mają dość odległe terminy, po drugie jak usłyszałem wymagania co do projektu to dla mnie był jakiś kosmos (czyt niezrozumiały bełkot), a po trzecie jak cokolwiek w projekcie bedzie nie tak chocby o mm to w przypadku lasera faceplate'y idą do kosza...

 

Nie wiem co wy o tym sądzicie, ale IMO lepiej to robić jak juz indywidualnie jeśli ktoś ma ochotę. Osobiście nie chce miec 500zł w plecy w przypadku złego projektu graweru faceplate'a.

z grawerką luz, powiedz jak wygląda sytuacja z otworami i samymi obudowami, bo jest jeszcze grupka osob na nie

 

Ja bym był chętny na 2 płytki i 2 kondy JVC. Szkoda, że mnie ominęło poprzednie zamówienie na płytki :F

 

EDIT: A na Alpsy też jest jakieś zbiorowe zamówienie może?

na płytki mogę tworzyć nową listę, bo juz kilka osób jest chętnych; na JVC już Cię zapisałem; na alpsy zamówienie provadzi FL, ale liste możecie organizować sami;

 

większość informacji przenosze do 1 posta, w tym listę na kondziaki JVC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku otworów sytuacja wygląda podobnie jak z grawerką - w końcu to ten sam zakład i ten sam laser i oprogramowanie

 

Chętni na obudowy niech wpisują się po kolei na listę. Zamówienia zbieram do niedzieli 24:00 i w pon wysyłam maile z danymi do przelewu.

To samo w przypadku Alpsów - tylko w tym wypadku zeby zamówienie doszło do skutku potrzeba min 10 osób i przy takiej ilosci to koszt ok 24zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z grawerką luz, powiedz jak wygląda sytuacja z otworami i samymi obudowami, bo jest jeszcze grupka osob na nie

 

zgadzam się z przedmówcą.edit: i potwierdzam zamowienie na obudowę full alu- milo by bylo jakby byla juz rozwiercona :P

 

Forza mógłbyś wykorzystać swoj autorytet forumowy i zebrac zamowionko na alpsy ;] ? jakby co biore 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... możnaby zorganizować zrobienie zwykłych otworów w obudowach? Składanie byłoby o wiele łatwiejsze i szybsze.

 

Wpadne do ślusarza i zobacze ew. w pon/wtorek, ale jak juz to nie wyjdzie to wysyłam obudowy. Dam mu swojego Mxm'a i niech sam pomierzy i dopasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, może ktoś zna jakieś źródło, skąd by można dostać AD8397? Próbowałem się w różny sposób skontaktować z Alfine, ale w odpowiedzi cały czas dostaję tylko komunikat:

 

"Technical details of permanent failure:

Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 553 553 user doesn't accept mail from you... uzytkownik nie zyczy sobie poczty od ciebie... (state 14)."

 

:F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem scalaki od Alfine i płaciłem 4,50zł za przesyłkę listem poleconym priorytetowym, wszystko elegancko zapakowane (folia zabezpieczająca przed wyładowaniami elektrostatycznymi, płyta DVD, scalaki w plastikowym opakowaniu, wszystko w kopercie z folią bąbelkową), szybko doszło i mam pewność, że to nie są podróbki albo darmowe sample.

 

Poza tym możecie zrobić zbiorowe zamówienie na więcej sztuk, wyjdzie o wiele taniej niż detalicznie.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności