Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

dzwoniłem dzisiaj, płytki będą gotowe dopiero jutro, sry :/ (swoją drogą trochę zawiodłem się na tej firmie, no ale przynajmniej w miarę tanio)

Spoko Oskar, mam nadzieję, że wszystko z płytkami będzie ok. Jak nie to zbierzemy ekipę i pojedziemy do firmy :-P <żartowałem>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytki odebrane, gotowe do wysyłki - dzisiaj niestety do 17 nie zdążyłem, jutro z rana pójdą

plytki.jpg

wykonane są bardzo dokładnie, z soldermaską i wszystkimi szczegółami złożonymi w zamówieniu

 

zostało 5 płytek, 2 szt. dla Borysa, 1 dla kkkk; jeśli ktoś jest jeszcze chętny - kontakt na PM

 

EDIT: brak nadmiarowych płytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję zrobić zbiorowe zamówienie na kondziaki, w pl nic sensownego znaleźć nie mogłem

a więc przejdźmy do szegółów - zamówienie z e-baya, JVC 16V 3300UF wydaje się jak na razie najlepszym rozwiązaniem i dostępnym od ręki

co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za, choc nie wiem czy chce mi sie czekac na kondy tak dlugo.

myślę, że lepiej poczekać, niż potem narzekać na kiepski dzwięk, poza tym myśle, ze to nei będize tak długo - ograniczym czas zbierania chętnych - wystarczy myślę tak z 5-6 osób, a skoro tyle osób zamawiało płytki to i szukają innych części; jestem też świadom faktu, że częśc z nich juz kupiła resztę komponentów, ale za kodziaki to pewnie więcej jak 3 zł nie wydli - więc mała strata a właściwie doświadczenie, bo bedzie można porównać w jakim stopniu i kierunku zmienił się dźwięk

 

btw: co z obudowami ktos je zamowil, czy bedzie zamawiac?

też czekam, sprawa z grawerką i otworami stanęła; ostateczne mógłbym podjąć się kupna tych wersji full alu tu w gdyni, ale nie wiadomo kto jeszcze na nie czeka i nie moge zagwarantować, ze cokolwiek z nimi zrobię (mam na myśli wiercenia / ozdoby)

 

w pl dzisiaj jest na allegro bg 1000uf/25v

w sumie z tego co przeczytałem na kilku forach to BG są trochę przereklamowane, sczególnie STD, więc te JVC byłyby ciekawą alternatywą

 

co do tych jvc- moge jeden wziasc ;] wychodzi 1,5 dolara za sztuke ;]

no to dopisuję Cię do listy :)

 

LISTA NA KONDZIAKI JVC (ELNA Tonerex) - przeniosona do 1 postu

 

chodzi dokładnie o te, cena za sztukę - 1,25$ + przesyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny na wszystkie części do MXM i obudowę full alu no i ALPS też by się przydał :] Płytki już zapłacone a szukanie każdego kondziołka z osobna i płacenie wszędzie za wysyłkę może być lekko nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności