Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

no to w takim razie model C801 może być cała czarna więc końcówka BK

szkoda, że nie podają jaka cena, ale ktoś kto się tym zajmie pewnie sie dowie

 

czyli lista (na full alu) wyglądała by tak:

 

Tomek8888 - 2 szt.

new_oscar - 4 szt.

k_urczak - 1 szt.

gasolin - 3 szt.

 

[wrzucona do 1 posta]

 

EDIT:

lub TA, zależy od ceny i ilości, ale 10 szt, to na pewno przekroczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do kiedy będzie zbierane zamówienie? Bo możliwe, ze tez będę chciała jedną, ale to zależy od ceny, więc na razie to tylko wstępnie, a od jutra do piątku nie będę miała dostępu do neta, więc nie będę mogła wcześniej niż w piątek potwierdzić <_< .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore 2 hammondy (full metal)

 

Nie ma problemu - możemy się zgadać z K_urczakiem i wyslać to w jednej paczce do chętnych ;) Ja nie chce sie za bardzo podejmowac zamawiania obudów bo zaczynają mi się ferie i moge nie być na bieżąco ;)

 

Ew. mógłbym tez rozejrzec sie za jakims sprawnym zakładem ślusarski, który by porządnie wywiercił w panelach co trzeba ;) Przy kilkunastu obudowach bedzie to znacznie tansze niz przy jednostkowej robocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... i ten pomysł mi się bardzo podoba :)

 

A można by wiedzieć jaka jest cena obudowy hammonda full metal? I na ile szacujesz cene wywiercenia wszystkich potrzebnych otworów w obudowie?

 

Musiałbym sie dowiedziec ale przy takiej ilosci to na moje oko bedzie z 10zł. Nie wiem czy to wypali ale jak ktos chce hammonda to niech odrazu pisze czy byłby zainteresowany juz gotowymi do montażu panelami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w warszawie mam od reki te obudowy po 45 zl za sztuke brutto.... sam ostatnio kupilem 4 takie obudowy ale nei odsprzedam bo tyle potrzebuje lecz wiem gdzie sa dostepne od reki z metalowym zakonczeniem... ja za 4 sztuki dostalem znizke i zaplacilem po 40 zl brutto (metalowe zakonczenia), potencjometry (zamienniki z wylacznikiem 2x10k za 8 zl puki co zanim alpsa mi tu z forum ktos zalatwi to kupilem 8 zl to nie pieniadze... )

 

i potwierdzam zamowienie na alpsy 2 sztuki chcialbym minimum... prosze o jakies info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w warszawie mam od reki te obudowy po 45 zl za sztuke brutto.... sam ostatnio kupilem 4 takie obudowy ale nei odsprzedam bo tyle potrzebuje lecz wiem gdzie sa dostepne od reki z metalowym zakonczeniem... ja za 4 sztuki dostalem znizke i zaplacilem po 40 zl brutto (metalowe zakonczenia), potencjometry (zamienniki z wylacznikiem 2x10k za 8 zl puki co zanim alpsa mi tu z forum ktos zalatwi to kupilem 8 zl to nie pieniadze... )

 

i potwierdzam zamowienie na alpsy 2 sztuki chcialbym minimum... prosze o jakies info

 

Jak podzielisz się to wiedzą to 3/4 DIYerów na forum bedzie ci wdziecznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jaka wiedza... wlasnie kupowalem z tego sklepu co wy... czyli semicon... czy jakos tak maja 2 stoiska w wawie jedno na wolumenie drugie w podziemiach metra... na wolumenie juz nei ma tych obudow wykupilem wszystkie czyli 4 sztuki akurat tyle potrzebowalem... ale w podziemiach metra jeszcze maja. przy zakupie kilku sztuk daja rabat... czy chodzi wiedza o potecjometrze?? jesli tak to moge zalatwic po ok 8 zl za sztuke 2x10k z wylaznikiem taki sam jak alps- zamiennik

 

hehe lipe zrobilem kupilem kondensatory na 5 sztuk wzmacniaczy :D a patrze a one nie wchodza mi do obudowy... :D ehh bede musial wymienic nie zwrocilem na to uwagi teraz dopiero tak samo jak bateria na bardzo duzy scisk wchodzi od razu ostrzegam by nie popelnic tego bledu co ja

 

i mam pytanie do ludzi orientujacych sie w tym wzmaku.... jakie jest maxymalne a jakie minimalne napiecie jakim mozna zasilic tego wzmaka... i na co to wplywa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jaka wiedza... wlasnie kupowalem z tego sklepu co wy... czyli semicon... czy jakos tak maja 2 stoiska w wawie jedno na wolumenie drugie w podziemiach metra... na wolumenie juz nei ma tych obudow wykupilem wszystkie czyli 4 sztuki akurat tyle potrzebowalem... ale w podziemiach metra jeszcze maja.

 

Która stacja? :-) Jutro idę jak tak na zakupy...

#edit: myślenie nie jest przereklamowane!! :-P już wiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep firmowy nr 2

00- 609 Warszawa

Al. Niepodległości/ Al. Armii Ludowej

tel: (022) 825 24 64

e-mail: wge@semicon.com.pl

Sklep czynny w godzinach:

poniedziałek- piątek 9:00- 17:00

 

ze strony.... i to bodajze tutaj sie miesci w podziemiach prosze zadzzwonic.... znaczy pod tym nr tel naja na sto procen przynajmniej mieli 2 dni temu te obudowy... bo tu zadzwonilem najpierw ale w koncu bardziej pasowalo mi pojechac na wolumen i jak zadzwonilem na wolumen to mieli akurat taka ilosc jaka potrzebowalem to pojechalem tu i kupilem przy okazji inne elementy nie tylko do tego wzmacniacza... polecam sie przjechec bo teraz jest na wolumenie na prawde duzo duzo przeroznych elementow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no dobra, liste już zaktualizowałem, ale nadal pozostaje podział ludzi na tych, co chcą mieć gotowe (nawierocne) fronty lub nie; ba, myślę że są nawet tacy, którzy wolą plastkiowy front (np. ja), bo jeżeli różnica między najtańszą i najdroższą wersją (plastik, bez wiercenia ok. 25 i full alu z wierceniem - 50) jest dość spora, to może warto zasntanowić się nad tą tańsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też raczej bardziej pasuje ta najtańsza wersja, jeżeli się zdecyduję to tylko na tą. To do kiedy będziecie zbierali zamówienie? Bo jeżeli będziecie zamawiali tą najtańszą wersję, to mogę potwierdzić dopiero w czwartek <_< .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pGo, ja wziąłem jedną na wypadek jakbym coś zepsuł w pierwszym projekcie. Jeżeli nikt inny się nie znajdzie to masz jedną ode mnie. Ja niestety odpadam od prowadzenia zamówienia na obudowy - w ich godzinach pracy sam siedzę w mojej robocie i nie mam szans się tam pojawić... Co do wersji, to jeżeli różnice cenowe są ta duże, to ja biorę wersję plastikową. Najwyżej następny MxM zrobię na pełnym "wypasie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pGo, ja wziąłem jedną na wypadek jakbym coś zepsuł w pierwszym projekcie. Jeżeli nikt inny się nie znajdzie to masz jedną ode mnie. Ja niestety odpadam od prowadzenia zamówienia na obudowy - w ich godzinach pracy sam siedzę w mojej robocie i nie mam szans się tam pojawić... Co do wersji, to jeżeli różnice cenowe są ta duże, to ja biorę wersję plastikową. Najwyżej następny MxM zrobię na pełnym "wypasie".

 

Ja również kupiłem o 1 więcej, w razie gdybym sperd***zielił coś przy pierwszym podejściu. W razie czego, też będę miał 1 na zbyciu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 25 alpsów - narazie jest ok 16 alpsów na liście, więc bede miał wolnych - jak ktos bedzie chciał niech nadal pisze w tym watku poki zapasy sie nie wyczerpią.

 

Spodziewam sie ich pod koniec tyg lub na początku kolejnego ;)

 

Zaraz rozsyłam PMy z danymi do przelewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał wiedzieć, to dawno temu napisałem e-mail do sklepu LC Elektronik, napisali że najbliższa dostawa Hammonda będzie w drugiej połowie stycznia, a cena to:

Obudowy sprowadzamy pod konkretne zamówienie klienta

Cena netto obudowy: 1455C802 6,75 euro/szt

1455C802BK 7,78 euro/szt

Dla większych ilości stosujemy upusty cenowe

Wysyłka DHL lub poczta na koszt odbiorcy

 

A jako dobre źródło SMD to polecam oficjalnego dystrybutora Analog Devices - ALFINE.

Cena za 2xAD8397ARZ + wysyłka pocztą, przy przedpłacie (można śmiało) wynosi 27,22zł. Przesyłka powinna przyjść w poniedziałek, dam znać czy nic się nie uszkodziło :D

 

I jedno - lepiej nie kupować na allegro, bo zdarzają się podróbki, a najczęściej sprzedają darmowe sample, więc lepiej kupować w ALFINE - w końcu dużej różnicy nie ma.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności