Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zmiana T30 na czystsze zrodlo


madi89

Rekomendowane odpowiedzi

Po zakupie JBL zmiana gumek jest niezbędna (te w zestawie są niewygodne dla uszu) .

Zmiana gumek nic nie pomoże w lepszym tłumieniu a jak już to naprawde nieznacznie dzieje się tak ponieważ JBL 220 reference to konstrukcja półotwarte ;) (sam je mam)

Ale nie polecam JBL ... w ich cenie są lepsze słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś , że uwielbiasz dużą scene , dźwięk przestrzenny ...

Może powiedz na jaki player się zdecydowałeś lub kilka nad którymi się zastanawiasz ?

"...w tej cenie..." w cenie JBL 220 ? Ich cena oscyluje od ok. 140zł na allegro do 400zł w sklepach ...

Ale zakładając , że słuchawki za ok. 150zł brał bym... Sony Ex-85 :lol: słuchawki mają naprawde ogromną scene . Nie chce mi się już opisywać dźwięku masz recenzje na forum , rozumiem niepodobają się ale słuchawki są do oglądania czy do odsłuchu ?

Za 200zł można już mieć JVC HA-FX300-B http://www.allegro.pl/item543108237_slucha...300_b_nowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę :) jeżeli naprawdę lubisz taki dźwięk jak piszesz to posłuchaj sobie v39 + ex85 ;D wokal w tym jest magiczny ;D przeczytaj caly ten watek :) jeżeli chcesz mam do sprzedania v39 :D bo ja jestem basolubem a to sie mija z v39 :D i poluje na coś z dużym basem :) możecie coś doradzić mi tak w offtopie do ex-85 :) lubie techno i rap ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tu jeszcze cytat osobnika który też ceni sobie taka muzykę jak Ty

Rolandsinger napisał

c. V39 + EX85 gra bardzo analogowo i przestrzennie, przy tym nigdy nie wyostrza, nie wynaturza, ale też jest nieco mniej szczegółowy. De gustibus. Ja bardziej cenię realizm, brak nienaturalnych sybilantów, które są nieuchronne w systemach podążających w stronę analizy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności