Skocz do zawartości

iaudio x5 CF mod


javacris

Rekomendowane odpowiedzi

btw: dluzszy czas na baterii na CF? pomysl zanim napiszesz MatmaN bo tu wychodzi brak wiedzy.

 

Widzę marmur że Ty jesteś kozak zaporowy, że tak wszystkim brak wiedzy wypominasz :P;)

 

Wyluzuj, tutaj nie chodzi o to żeby kupić inny player, tutaj część użytkowników przywiązuje naprawdę dużą wagę do danego modelu playera i nie chce się z nim rozstawać...

 

mnie tak na czysto wymiana kosztowała 5$ + 65zł.

 

Ponieważ dysk z x5 sprzedałem po wymianie na CF.

 

Co do dzialanie na CFmodzie to prawda że czas się wydłuża, po mojej obserwacji zauważyłem ze karta ma przewagę kiedy bateria daje już małe napięcie.

 

Wtedy karta CF jeszcze działa natomiast dysk nie ma dostatecznego napięcia na rozruch...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

 

Mam świetną wiadomość dla osób poszukujących pojemnej baterii -

Jakiś czas temu po modzie z CF postanowiłem zagospodarować miejsce które pozostało po wyjęciu twardego dysku

Znalazłem firmową baterie 1100mah - co prawda kosztowała 90 zł, ale widać poprawę - ponad 20 godzin grania bez przerwy.

Nie pamiętam nazwy producenta bo wywaliłem pudełko, chyba fuji albo inna od aparatów fotograficznych,

na pewno to nie była podróba - znalazłem ją w sklepie media markt - na zdjęciach widać symbole więc będzie można podobną znaleźć

Idealnie pasuje na wcisk

 

020.jpg025.jpg021.jpg 028.jpg

 

Z boku zostało trochę miejsca, wiec wlutowałem płytkę drukowaną z poprzedniej starej baterii - która podobno ma zabezpieczać przed przegrzaniem

 

Mam jednak mały kłopot - jak nie używam odtwarzacza, to po 3 dniach bateria jest pusta - czy to normalne ?

Wcześniej maiłem paskudną baterie która padała po 2 godzinach odtwarzania, więc nie mam porównania.

Może to te zabezpieczenie co wlutowałem ma wpływ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja ma barerie od nintendo ds i tez sie miesci. 1200 mha i daje rade. co do uplywania pradu z baterii to normalne niestety w tym odtwarzaczu. jest jeden bubel technologiczny i nic z tym nie zrobisz. ja trzoszke nad tym pracowalem ale narazie to zostawilem, brak czasu. problem byl taki ze jak bateria byla odlaczana to zanikala "pamiec" i byles w punkcie wyjcia. tzn jak sluchales utworu i wylaczyles playerka to po wlaczeniu normalnie wraca ci do tego punktu odtwarzania, a po odlaczeniu baterii na poczatek playlisty. ech, ciezki orzech do zgryzienia z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam od dłuższego czasu M3 bez dysku i pilota i myślałem, żeby wrzucić tam kartę CF.

Ponieważ nie mam zamiaru wrzucać tam dużego dysku (nie ma jak nawigowac między folderami) chciałem coś małego.

Kart CF o małej pojemności są albo wolne albo w cenowo wychodzi lepiej kupic po prostu większą.

Znalazłem natomiast dyski Microdrive 4GB ze złączem CF. Dysk jest w miarę szybki, ale martwi mnie 128mb cache w porównaniu do 2MB w oryginalnym dysku.

Co o tym ąsądzicie?

http://www.allegro.pl/item871945234_microdrive_toshiba_4gb_cf_gw_fvat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a probowal ktos moze wsadzic ten adapter cf na 2 karty? dalo by rade taki zmiescic? teoretycznie chyba nie grubszy niz normalny dysko od x5. a takie 2x32gb to juz cos :) o ile rockbox bedzie to widzial jako 64gb, moze ktos juz o tym myslal i moze sie podzielic swoimi spostrzezeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nie wiem czy ktoś jeszcze mysli o naszym staruszku X5, ale ja własnie po 5latach używania go postanowiłem mu sprawić niespodziankę i wymienić dysk na CF i zamiast ściągać z japonii adapter okazało się, że na allegro można też już takowy znaleźć - http://allegro.pl/adapter-cf-na-1-8-ide-cf-1-8-ide-wroclaw-i1364588116.html :)

Tak..jako ciekawostka to mówię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności