Skocz do zawartości

Phonak Audeo PFE 112 Perfect fit.


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że w Polsce cena Audeo jest bardzo niemoralna... Prawdopodobnie będę miał dostęp do Audeo z Kanady. Co do ceny jeszcze nie mam informacji, ale jak tylko będę wiedział ile to dam znać. Obstawiam że będzie to ok 120-140 dolarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że w Polsce cena Audeo jest bardzo niemoralna... Prawdopodobnie będę miał dostęp do Audeo z Kanady. Co do ceny jeszcze nie mam informacji, ale jak tylko będę wiedział ile to dam znać. Obstawiam że będzie to ok 120-140 dolarów.

 

120-140 CAD czy 120-140 USD? Dolar dolarowi nie równy..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że w Polsce cena Audeo jest bardzo niemoralna... Prawdopodobnie będę miał dostęp do Audeo z Kanady. Co do ceny jeszcze nie mam informacji, ale jak tylko będę wiedział ile to dam znać. Obstawiam że będzie to ok 120-140 dolarów.

 

120-140 dolarów kanadyjskich? Jeśli to prawda to od razu rezerwuję PFE 122 :)

W przyszłym tyg. idę je odsłuchać do salonu u nas w Wawie i gdyby nie ta cena - 780 zl (wersja z mic) to bym pewnie kupił. Za 140 euro mam z niemiec czyli ponad 100 zł taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120-140 CAD czy 120-140 USD? Dolar dolarowi nie równy..:)

Napisałem że jeszcze nie wiem. Ale orientacyjną cenę podaję w "dolarach USA" :D

120-140 dolarów kanadyjskich? Jeśli to prawda to od razu rezerwuję PFE 122 smile.gif

W przyszłym tyg. idę je odsłuchać do salonu u nas w Wawie i gdyby nie ta cena - 780 zl (wersja z mic) to bym pewnie kupił. Za 140 euro mam z niemiec czyli ponad 100 zł taniej.

Jeśli na Poniecką to najpierw najlepiej zadzwoń i się umów. Wątpię żeby Ci dali odsłuchać, chyba że już masz to załatwione.

Jak tylko dostanę odpowiedź za ile te Audeo to napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn mam załatwiony odsłuch. Koleś nie zgodził sie od razu tylko muszę wczesniej dac znać tel.

Ja trafiłem odsłuch, bo pudełko było otwarte i udało mi się przekonać typa. Ale ile było zachodu... No i mi powiedział, że dla mnie zrobili wyjątek skoro i tak je biorę, a tak to to odsłuchów nie udostępniają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, poszukałem troszeczkę no i znalazłem :

 

Na amazonie phonaki 112 najtaniej można dostać za 140 dolarów - tu lub za 150 $ - tu - nie wiem czym się różnią te oferty oprócz ceny ...

 

W europie można je dostać za 104 funty tutaj lub 108 euro tutaj

 

Sam się napaliłem na te słuchawki, czekam teraz tylko na obniżkę kursu walut. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, poszukałem troszeczkę no i znalazłem :

 

Na amazonie phonaki 112 najtaniej można dostać za 140 dolarów - tu lub za 150 $ - tu - nie wiem czym się różnią te oferty oprócz ceny ...

 

W europie można je dostać za 104 funty tutaj lub 108 euro tutaj

 

Sam się napaliłem na te słuchawki, czekam teraz tylko na obniżkę kursu walut. :)

super że znalazłeś inna stronę niż ta niemiecka. :) jednak nie opłaca się zupełnie z Anglii kupować - lepiej dopłacić to nieszczęsne 40zł i mieć wszystko na miejscu. Ale jak funt spadnie poniżej 4,5 to nic tylko brać :)

 

A gdzie słuchałeś P10? ohmy.gif Jest dostępny w Polsce?

Nie jest dostępny w Europie, ale mam go na testy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się ...pierwsze rozczarowanie Phonakami. Otóż dzisiaj rano zdejmując comply z moich Audeo zauważyłem... BRAK FILTRA :o:( a drugi był, właśnie, na najlepszej drodze żeby wylecieć (obrócony o 90stopni tkwił w tulejce pianki). Jestem cholernie zły, bo filtry są drogie, ale samo to że mogą wypadać mnie jeszcze bardziej wkurza. Nie wyobrażam sobie żeby słuchawki za prawie 700zł mogły mieć tak błąd konstrukcyjny i żebym co miesiąc kupował nowe filtry, bo wypadły. Zastanawiam się w jaki sposób zainterweniować u Phonaka... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się ...pierwsze rozczarowanie Phonakami. Otóż dzisiaj rano zdejmując comply z moich Audeo zauważyłem... BRAK FILTRA :o:( a drugi był, właśnie, na najlepszej drodze żeby wylecieć (obrócony o 90stopni tkwił w tulejce pianki). Jestem cholernie zły, bo filtry są drogie, ale samo to że mogą wypadać mnie jeszcze bardziej wkurza. Nie wyobrażam sobie żeby słuchawki za prawie 700zł mogły mieć tak błąd konstrukcyjny i żebym co miesiąc kupował nowe filtry, bo wypadły. Zastanawiam się w jaki sposób zainterweniować u Phonaka... <_<

 

To ja bym sie raczej bal co sie stanie jak wypadna Ci jak bedziesz je mial w uchu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się ...pierwsze rozczarowanie Phonakami. Otóż dzisiaj rano zdejmując comply z moich Audeo zauważyłem... BRAK FILTRA :o:( a drugi był, właśnie, na najlepszej drodze żeby wylecieć (obrócony o 90stopni tkwił w tulejce pianki)

Skuteczna antyreklama, a do niedawna zastanawiałem się nad tymi Phonakami nawet poważnie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuteczna antyreklama, a do niedawna zastanawiałem się nad tymi Phonakami nawet poważnie :blink:

Oj smuty gadasz ważne jest jak grają :D a to że Ci filterek zostanie w uchu czy je zgubisz... who carres :D Od biedy można słuchać bez filterów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj smuty gadasz ważne jest jak grają :D a to że Ci filterek zostanie w uchu czy je zgubisz... who carres :D Od biedy można słuchać bez filterów :P

Teraz to smuty i słuchanie bez filterków, a wcześniej zgrzytanie zębami i brak wyobrażenia jak mogło dojść do takiego błędu konstrukcyjnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z tymi filtrami? da się czy się nie da słuchać? bo od biedy w takim razie kupię q-jaysy a nie phonaki...

Wydaje mi się że mój przypadek, jak na razie, jest bardzo odosobniony. Nigdzie nie widziałem podobnych opinii, ani ostrzeżeń. Filtry generalnie mocno siedzą w tulejce, jednak zalecałbym kontrolowanie tego dosyć często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze tak porownamy je w koncu do czegos z przyslowiowej "wyzszej polki" ;) ?

Z jak by nie bylo tak starymi konstrukcjami jak Super.fi 5 Pro czy stara linia Shure/lub teraz "profesjonalna" nie jest trudno wygrac :)

Nawet nowe Super.fi 5 (bez Pro) zjadaja stare Super.fi 5 Pro w kontekscie przestrzeni na przyslowiowe sniadanie.

W domysle: Shure SE530, UE Triple.fi 10 Pro, Westone 3, Sennheiser IE8 - tych ostatnich nie sluchalem, ale ma je u nas Dawindyk.

To, ze sa lepsze niz E4 badz Super.fi 5 Pro za cene 105 funtow jakas specjalna rewelacja nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności