Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Oryginal czy podrobka (Sansa Fuze)


kelt

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item518543071_sandisk_sa...a_szczecin.html

 

cena zaskakujaco niska, ok 80zl. taniej niz w sklepie

czy to moze byc jakas podrobka? sprzedajacy zarzeka sie ze to oryginaly ze udalo mu sie tanio kupic.

 

najbardziej mnie zaskoczylo:

"-oryginalny pokrowiec"

 

szczerze mowiac sporo grzebalem po roznych sklepach internetowych i nigdzie nikt nie wspominal o zadnym pokrowcu (na oficjalnej stronie tez nie widze zadnej informacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
witam, zeby nie zakladac nowego topicu postanowilem spytac w tym, otoz na allegro znalazlem ten odtwarzacz, jednak cena bardzo niska i tez mam pytanie czy to oryginal? Link do aukcji: LINK

Ale dlaczego ta cena wydaje sie Tobie niska? Jest ona zupełnie normalna. W RTVeuroAGD jest dokładnie taki Fuze za 229zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Podróbki w Polsce są nie legalne a jak widać na jednym ze zdjęć widać wyraźnie napisane logo Sansa to po pierwsze a po drugie gdzie ty widzisz cenę o 150 zł tańszą ???? Ja tam widze stojące jak byk 299,99

Cena tej aukcji została zmieniona. Początkowo było 219zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż pojawią się pierwsze komenty za tego fuze'ja bo szczerze to historia komentarzy sprzedawcy co najmniej podejrzana[imo].

 

//edit

no może nie podejrzana, ale jak do tej pory tylko kupował.

 

///edit2

eee, chyba jestem przewrażliwiony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

chciałbym trochę rozruszać ten temat, aukcja trwajeszcze 1 dzień i kusi mnie, żeby ten playerek kupic. fuze 8 gb za 219 zł ? śmieszna cena. boli mnie tylko to, że nie ma żadnej gwarancji na te playerki, dlatego boje sie, ze moze byc to jakis bubel. kupil juz moze ktos na tej aukcji ten odtwarzacz ? jak myslicie, bubel, czy po prostu okazja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytał się ktoś jak to jest z tą gwarancją?

pisałem wiadomość ale gałgan nie odpisał, w opisie aukcji niby widnieje:

gwarancja:

24 miesiące

Ktos coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------sansa fuze (6609139)

cena przesylki to 13zl i fak moze byc gwarancja 24 mies

pytałem się o gwarancje więc mnie nie straszcie, jedyny błąd to poczta polska z mojej strony bo pewnie z 10 dni bede czekał.

 

-----------

dobra o dziwno znalazł się na portierni ... i już mam zastrzeżenie nie dostałem faktury, o którą tak trułem dupe na gg ... a gorzej, że nawet paragonu nie dał ... jutro od rana będe się upominał o swoje.

 

Co jest podstawą gwarancji sandiska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jego odpowiedź na gwarancje:

> date zakupu mamy na aukcji i po nicku allegro jesesmy w stanie stwierdzc

> kiedy pan zakupil u nas sprzet tak ze gwarancja jest przez 24 mies

Dziwnie mi to wygląda, ale gorzej ... dalej milczy w sprawie mojej faktury, której nie daruje ...

 

Jak pisałem wyżej może ktoś udzielić odpowiedzi na pytanie: "Co jest podstawą gwarancji sandiska?"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jego odpowiedź na gwarancje:

 

Dziwnie mi to wygląda, ale gorzej ... dalej milczy w sprawie mojej faktury, której nie daruje ...

 

Jak pisałem wyżej może ktoś udzielić odpowiedzi na pytanie: "Co jest podstawą gwarancji sandiska?"

Z tego co się dowiedziałem w sklepie RTVeuroAGD po zakupie swojego Fuze'a ( i jak sie okazało nie znalezieniu karty gwarancyjnej w pudełku) to Sandisk nie daje do swoich produktów karty gwarancyjnej, a zamiast niej funkcjonuje dowód zakupu (24 m-ce od daty zakupu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności