Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recabling dowolnych słuchawek


new_oscar

Rekomendowane odpowiedzi

A czy można spytać jaka jest różnica pomiędzy Conducfilem, a Pinansonem ? Oczywiście chodzi mi o róznice w brzmieniu ;)

pinanson jest dość grubym kablem i recabling cali takim czymś nie wchodzi w rachubę, bo potrzebne są 2 przewody - po 1 na każdy kanał; sens ma jedynie w sytuacji, gdzie do 1 słuchawki dochodzi sygnał i przesyłany jest do 2giej już wewnątrz słuchawek (patrz akg)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, a przed paroma minutami popełniłem temat-pytanie tyczące się kabli które by pasowały do crossów. :P

 

Potrzebował bym kabla 1,4 metra do nich, neutrika prostego już mam, trza tylko oczyścić z starej cyny. Fajne by było gdym mogł założyć żabkę z zestawu na kabel. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

new_oscar - chciałem wysłać Ci wiadomość z prośbą i pytaniem jako prywatną wiadomość, ale Twoja skrzynka jest pełna i się nie wcisne ;-). Więc wysyłam tą wiadomość tutaj:

 

"Zajmujesz się recablingiem CAL!ów? Szukam kogoś kto mógłby coś takiego szybko zrobić (za 10 dni wyjeżdżam za granice). Chciałbym żeby w końcu zagrały z Sansa Fuzem, sam dobrałbyś najlepszy do tego kabel. Zależy mi tylko żeby był w miare długi (powiedzmy 2 metry, ale 1.5 metra by wystarczyło też) Polecił mi Ciebie Majkel, powiedz czy zająłbyś się tym i za ile... i jakby co zostaw adres i numer konta ;-)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wogole daje ten recabling bo wszedzie szukalem i nic nie znalazlem?

 

czy to sie robi tylko jak mamy uszkodzony kabel? czy dla poprawy dzwieku?

 

dla poprawy dźwięku

i ja też się pytam ile usługa recablingu kosztuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niby jak sie poprawia ten dziwiek?

 

czy jesli zrobimy recabling takich sluchawek z kiosku za 3,50 to beda grac jak najnowsze aurvany live?

 

czy o co wogole w tym chodzi?

 

znacząco poprawia to dzwiek?

Tak, pchełki z kiosku zagrają jak GS1000 połączone z HD800. ;)

 

A tak na poważnie: Nie zaśmiecaj wątku. Na forum jest milion postów o recablingu!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak jestes taki kozak to mi wyjasnij to a nie odsylasz do innych wątkow :angry:

 

sorka ale o recablingu było wielokrotnie mówione na tym forum, a zmiany jakie on wprowadza były głównie omawiane na przykładzie CAL!, nie oczekuj więc ze ktoś ci wszystko ładnie poda na tacy, opisze specjalnie dla ciebie lub odeśle cie do konkretnej wypowiedzi/wątku!

 

Wystarczyłoby gdybyś poświecił 15 min na użycie wyszukiwarki i przeglądniecie kilku tematów a dowiedziałbyś się wszystkiego, to chyba nie wymaga tak dużego nakładu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby radę (i ile by kosztowało) zrekablować AKG K430? Nie są złe, ale czuję, że stać je na dużo więcej.

1. Wiem, że straciłbym gwarancję, ale nie słyszałem, żeby ta marka była specjalnie awaryjna.

2. Wiem, że straciłbym potencjometr na kablu, ale wątpię, bym jakoś szczególnie po nim płakał (zwłaszcza, że jakieś tam częstotliwości pewnie obcina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
nie ma możliwości kontaktu, a zainteresowanie wymianą kabla kwitnie :)

Autor wątku - cytując za jego profilem - był Ostatnio widziany: 05.07.09 - 12:29, więc zapewne jest na wakacjach. Pisałem do niego na maila (też z jego profilu), ale na razie nie odpowiedział, z czego wnoszę, że chwilowo nie ma dostępu do netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności