Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ihp100


Gość Lecter

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

mam takie pytanie do tych wszystkich co mają (lub mieli) kontakt z ihp100. Czy naprawdę warto inwestować ciężkie pięniądze w ten sprzęt? Mój brat ma już imp 350 i musze powiedzieć, ze nawet myslalem o imp 550 ale teraz patrze - a tu takie cudoo.... :) Zaznaczę, że uzywam takiego sprzetu raczej co jakis czas w szkole, na wyjazdach itd, raczej nie chodzilbym z nim po ulicach wawy :D . Zależy mi na małym rozmiarze playera i stosukowo duzej pamieci - nie lubie ograniczac sie do 20 piosenek.

Czy naprawdę warto, czy też wystarczy mi ifp lub imp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierz imp-550 bo nie widze powodow dla ktorych mialbys qpowac sprzet ktorego nie wykorzystasz w 100 % ... a reszte kasy z 2000 zeta przeznacz na swoja dziewczyne... jesli wiesz oczywiscie ze masz ja na bank i nie odejdzie kiedystam w niedlugim czasie...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kasę to kupuj IHP. Jeżeli natomiast masz mało kasy to kup sobie IMP-350. Ja podobnie jak Twój brat mam ten właśnie model i w zupełności spełnia moje oczekiwania. Ma wszystko czego sobie życzę (chociaż przydałaby się obsługa plików tekstowych .txt i nadawanie nazw stacjom radiowym).

 

Twój wybór, IHP to niezła zabaweczka, ale 2179 zł ??

Muzyka jest taka sama w IHP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W tej chwili juz się wacham pomiędzy ihp100 a ifp395( ;) ), w związku z tym mam następujące pytania:

- czy w ihp100 można zgrywać muzyke prosto z innych np cd-playerów tak jak w ifp?

- czy w ihp100 można zgrywać muzykę prosto z radia?

- jaka jest jakość dyktafonu w ihp100?

Z góry dziękuję za odpowiedź :P

 

PS

Maxdredi - dziewczyna chyba będzie musiała poczekać... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wstepnie o ihp-100:))

-plusy:

bardzo duzy czytelny wyswietlacz, jakosc dzwieku b.dobra (dopadlem juz najswierzszy firmware, nie mialem jeszcze do czynienia z ogg, ale nic straconego), obsluga przejrzysta, fajna nawgacja, pilot zblizony do imp-550 (mialem taki wiec sila rzeczy bez porownan sie nie obejdzie), dodane tryby srs, rozmiar, wykonanie (to nic zaskakujacego:)) az 10gb miejcsa:))

 

- minusy

1.ceeena:((

2.dosc slabe radio, choc nieco czulsze niz w imp-550, ale nic ponadto - bez mozliwosci nadania nazwy stacjom.

3.bateria.

4. tyylkoo 10gb miejsca:))

 

poziom syganlu na wyjsciu zdecydowanie silniejszy niz w imp-550 - takze na innych sluchawkach secheisera - px100, swietnye wyjjscie line-out, wejscia jeszcze nie sprawdzalem, nagrywaw z mikrofonu ok, tryb wlasego EQ tylko tony niskie i wysokie - ale wystarcza. przy niektorych utworach (niezaleznie od bitreatu) slyszalne znieksztalcenia, znikajace w innych presetach EQ (zalezne od kodeka??) Fajnie ze z body mozna uruchomic wszystkie funkcje (brakowalo mi chociarz podstawowych w imp:( moge bez pilota i sluchawek podlaczyc pod car-audio przejsciowke samo body

 

troszke chaotycznie, ale moze cos w tym jest

 

posdroofka

 

squonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Napiszcie coś więcej chłopaki o IHP-120 lub IHP-100. Jakie ma opcje, których nie ma IMP-350 ?

iHP-100 potrafi "strawić" MP3 o bitrate 32-320Kbps, a także pliki WMA, WAV i ASF. W przyszłości

(październik 2003) przewidziana jest obsługa plików Ogg

 

Cytat z testu twojepc.pl

 

Czy to prawda ?? Bo mój IMP-350 radzi sobie nawet z 16 kbps ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogg po zmianie firmware'u juz "chodzi" - z drobiazgow: cholerna napa od futeralu - po miesiecznym uzywaniu juz mi zarysowala ihp'ka - w poniedzialek szukam kaletnika zeby mi cholerstwo wywalil a wstawil rzepy.

 

moge porownywac tylko do imp-550 bo taki mialem.

z funkcji - nagrywanie, inne w zasadzie podobne, no moze nawigacja db scan - ale jak dla mnie malo przydatna, wole drzewo katalogow no i mozliwosc wykorzystania jako przenoscny hd.

 

czekam aktualniena glosniczki travelsound creativa.

 

jakby jeszcze jakies pytania - moze bede umial odpowiedziec:)) poza tym - rewelka!! 10gb styka z nawiazka - przeynajmniej mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dot. IHP:

1. Jaką max wielkość mogą mieć pliki tekstowe obsługiwane przez playera ??

2. Czy baterii nie da się wyciągać ??

3. Czy player nie obsługuje plików o bitracie mniejszym od 32 kbps ??

4. Czy przydaje się pilot do playera (bo urządzenie wydaje się być same w sobie małe ;) ) ??

5. Czy są jakieś gry ??

6. W jakiej cenie jest IHP-120 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie korzystalem z przegladania plikow tekstowych - do tego mam komunikatora,

2. jak patrzylem, ciezko - trza poodkrecac srobki - ale to chyba mozliwe (po gwarancji:)),

3. nie mam atkich plikow,

4. jak korzystam z playerka w podrozy (np.samolot) to nawet bardzo:)) jak jest "stand alone" - np. jak go podlaczam do wzmacniacza czy korzystam z przenosnych glosniczkow - sterowanie z samego body - tego mi brakowalo w imp-550,

5. nie,

6. nie wiem, nie widzialem - pewnie kupilbym wtedy 120:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co to znaczy, ze radio jest slabe? Myslalem o iHP-100 lub 120 wlasnie m.in. z powodu radia. Radio jest dla mnie wazne. Chodze sobie po ulicy, jade pociagiem i chcialbym oprocz nagran sluchac audycji radiowych.

 

A moze inni uzytkownicy iH120/iH100 wypowiedza sie nt. radia w warunkach polskich?

 

Z gory dzieki,

 

Limo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czyli jeżeli wykorzystałbym wewnętrzną baterię to z IHP nie mogę w żadne sposób korzystać do czasu naładowania jej?

Nie ma żadnych innych możliwosci niż bateria wewnętrza której nie da się wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności