Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jak W X5 Sprawdza Się Funkcja Dyktafonu?


mariossk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

hmm ja nagrywalem wyklad na X5 fakt cicho malo slychac wyukladowc eale na x5 jak sie podglosni do 35 to juz normalnie mozna sluchac albo na kompie jak sie podbije w jakims programie.

 

Mam natomiast problem bo co jakis czas w nagraniu slychactaki charakterystyczny dzwiek...chyba dysk i pytanie czy kazdy tak ma? i cyz da sie cos z tym zrobic czy tez musze sie przyzwyczaic ze co 5-10 minutbede slyszal ten swist?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Faktycznie jakosc nagrania w X5 pozostawia wiele do zyczenia. Dodatkowo straszne szumy i pracujacy dysk.

 

Bez zewnetrznego mikrofonu sie nie obejdzie. Tylko pytanie, czy da sie podlaczyc cos takiego pod line out?

Tak dla proby testowalem kilka rodzajow sluchawek w charakterze mikrofonu :P Oczywiscie bardzo slabo zbieraja, ale cos tam slychac, wiec przypuszczam, ze z mikrofonem (najchetniej stereo) moze byc calkiem ciekawie.

 

Moze ktos dysponuje specyfikacja, np. impedacja czy czulosc, jakie powinien spelniac mic, zeby wspolpracowac z line out w X5. Najbardziej interesuja mnie mikrofony, ktorymi raczej nagrywac mozna strumien w lesie, odglosy burzy czy lake w letnie popoludnie niz referat z klimatologii.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jakosc nagrania w X5 pozostawia wiele do zyczenia. Dodatkowo straszne szumy i pracujacy dysk.

 

Bez zewnetrznego mikrofonu sie nie obejdzie. Tylko pytanie, czy da sie podlaczyc cos takiego pod line out?

Tak dla proby testowalem kilka rodzajow sluchawek w charakterze mikrofonu :P Oczywiscie bardzo slabo zbieraja, ale cos tam slychac, wiec przypuszczam, ze z mikrofonem (najchetniej stereo) moze byc calkiem ciekawie.

 

Moze ktos dysponuje specyfikacja, np. impedacja czy czulosc, jakie powinien spelniac mic, zeby wspolpracowac z line out w X5. Najbardziej interesuja mnie mikrofony, ktorymi raczej nagrywac mozna strumien w lesie, odglosy burzy czy lake w letnie popoludnie niz referat z klimatologii.

 

Pozdrawiam!

chyba z line IN :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej z Line IN ... w mp3store.pl jest taki za 70zł :)

za 80zl

ale czy jest pewnosc ze bedzie dobrze wspolpracowal z x5?

probowalem nagrywac na x5 mikrofonem ktory ejst przy sluchawkach komputerowych, ale efekt byl.. zaden.. tzn gorzej niz na wbudowanym :(

 

czy ktos z forum uzywa jakiegokolwiek zewnetrzengo mikrofonu z x5? jesli tak to jakiego?

przydalby sie :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

jak załatwicie sobie przedwzmacniacz mikrofonowy + mikrofon pojemnościowy to śmiga ładnie...u mnie jest tylko taki problem że coś się p@@$szy ze sub-pack i trzeba go tak nie do końca wcisnąć by cały dźwięk się "dostawał" jakby gdzieś nie było styku...

 

 

czy ktoś z Was miał taki problem? da się to jakoś rozwiązać? bo nie wiem czy to ten sub pac się gdzieś zabrudził, odlutował czy gniazdo w playerze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności