Skocz do zawartości

Słuchawki, ~50-70zł


Keth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Do tej pory używałem słuchawek dodawanych do playerów, lub jakichś za 20-30zł, ale po rozwaleniu kolejnej pary (mimo poprawnego użytkowania) doszedłem do wniosku, że czas na zmiany (;

Jakie słuchawki w cenie ok 50zł-70zł moglibyście polecić? Interesują mnie przede wszystkim "pchełki". Zastanawiałem się jeszcze nad 'dokanałowymi', ale nigdy ich nie używałem i trochę się boję, że mogą mi zupełnie nie przypaść. Chyba, że nie ma między nimi aż takiej różnicy i łatwo się przyzwyczaić, jak sądzicie?

PS. słucham głównie rocku i metalu, odtwarzacz to Creative ZEN, ale mam plany zmienić go na jakiegoś iPoda.

 

Z góry dziękuję za pomoc (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki (:

Na pierwszy rzut oka wydają się niezłe, z tego, co widzę, bardzo dużo osób je chwali za jakość dźwięku. Niestety również sporo narzeka na jakość kabla, który po kilku miesiącach się psuje. Wiecie coś na ten temat, czy to tylko sporadyczne przypadki? :)

 

Ed: aha, jeszcze jedna rzecz, czy wersja SRS200E dużo ustępuje powyższym?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chciałem już brać te Vedii, ale skoro kabel faktycznie jest takiej jakości, to chyba się wstrzymam póki co.

Te Philipsy są za to dokanałowe, z tego, co widzę, macie może jakąś alternatywę dla nich? Chyba, że faktycznie łatwo się do takich przyzwyczaić, z tym, że ja nigdy nie miałem okazji ich używać.

 

btw: te Philipsy są trochę drogie (; a tak serio, to póki co wydają się ok, ale czekam na jeszcze jakąś alternatywę :)

 

 

Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie byście polecili "zwykłe", niedokanałowe, w tej cenie? Oprócz Vedii z pierwszego posta :) Co sądzicie o Philips SHE7850?

 

Bo do doków nie jestem przekonany z trzech powodów: kwestii przyzwyczajenia, nadmiernego wyciszenia odgłosów zewnętrznych oraz niewyjaśnionego wpływu na kwestie zdrowotne (;

 

Ponownie dziękuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tłumienia to SHE9500 bardzo słabo tłumią, no bo to konstrukcja otwarta. Jak boisz się doków to może takie duże, nauszna? Wbrew pozorom bardzo dobre rozwiązanie, mało przenośne, ale wygodne i jakość bez porównania lepsza. No ale tutaj 100-150zł przynajmniej trzeba wyłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety wiem, ale ostatnio mi się rozwaliły kolejne słuchawki, jakieś badziewie od TDK, więc kupić i tak jakieś muszę. A IMO lepiej od razu coś lepszego, tym bardziej, że mam w planach zmianę playera na jakiegoś iPode'a, czy coś w tym stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, póki co coś takiego:

 

Pchełki:

 

Sennheiser MX 460

Sennheiser MX 560

Sennheiser MX 660

AKG K314P

AKG K 315

VEDIA VP SRS200

 

Dokanałowe:

 

PHILIPS SHE9500

CREATIVE EP-630

 

Co z nich wziąć? Chyba, że macie jeszcze jakieś inne pomysły? (:

 

Z góry dziękuję :)

 

Wybaczcie double post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, na coś się trzeba w końcu zdecydować, czas ucieka, a długo bez słuchawek nie można żyć (;

 

Ostatecznie wezmę coś z tego:

 

Sennheiser MX 660

AKG K314P

VEDIA VP SRS200

 

Jakieś sugestie? Czy są na tyle podobne, że to nie ma znaczenia? (;

 

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, na coś się trzeba w końcu zdecydować, czas ucieka, a długo bez słuchawek nie można żyć (;

 

Ostatecznie wezmę coś z tego:

 

Sennheiser MX 660

AKG K314P

VEDIA VP SRS200

 

Jakieś sugestie? Czy są na tyle podobne, że to nie ma znaczenia? (;

 

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Sennheiser MX 560 polecam bo grają jak wyższy model a są tańsze. Tak bym polecił to co mam, czyli akg k314p ale zauważyłem że nie z wszystkim one grają rewelacyjnie. Według @Siekiera mx560 grają mniej więcej tak dobrze jak wymienione przeze mnie akg, oczywiście inny charakter brzmieniowy ale wciąż reprezentują ten sam poziom no i jakoś nikt nie narzekał żeby mu się z czymś nie zgrywały więc możesz brać. Srsy sobie odpuść, szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności