Skocz do zawartości

zakup player'a


Brych

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sory ale nie jestem nim zainteresowany

 

co on niby ma takiego w sobie

 

 

Np. to, że z ksc75 gra lepiej od wszystkich wyżej wymienionych odtwarzaczy. W ogóle, to on gra znakomicie - miałem okazję go przetestować i szczerze, to mnie oczarował.

Chyba, że szukasz bajeranckiego odtwarzacza jako takiego, a nie dobrego dźwięku - rzeczywiście, nie za bardzo da nim się pochwalić wśród kolegów, bo ten odtwarzacz nie celuje w ten target odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie. Ja tylko staram się jak najlepiej doradzić... <_<

Nie ma się co obrażać - po prostu ten odtwarzacz odrzuca swoim wyglądem oraz ekranem i nie wiem czy chce coś takiego

 

A na przyszłość jakieś słowa uzasadnienia by się zdały :P

 

Chyba, że szukasz bajeranckiego odtwarzacza jako takiego, a nie dobrego dźwięku - rzeczywiście, nie za bardzo da nim się pochwalić wśród kolegów, bo ten odtwarzacz nie celuje w ten target odbiorców.

Nie te lata żebym szpanował wśród kumpli - o czym świadczą posiadane słuchawki, przez które nie raz ze mnie brechano - ale miałem to głęboko w D. bo świetnie grały

 

Ale to nie znaczy ze chce playera, który wygląda jak zabawka za****na z kiosku (wygląd niby nie gra roli ale są granice !!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał, że świetnie gra z KSC <_<

Na dodatek masz recenzje na forum.;p

wow no to super uzasadnienie hahahaha <lol>

 

stary recenzje to ja czytam już od tygodnia po 8-12 h dziennie - hardcore

 

muszę przyznać że skutecznie mnie zniechęciliście do e100 - a już miałem brać a teraz wróciłem do początku

 

a co do e10 no nawet jakbym się zdecydował to ani na allegro ani ceneo go niema prócz jednego 6gb za 400 !!!!!!!!!!!!!! :lol:

 

ciekawe czy produkty vedia są coś warte np. Vedia A10 ??? podobno v39 nie jest zła ew. może zen ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do e10 no nawet jakbym sie zdecydował to ani na allegro ani ceneo go niema prócz jednego 6gb za 400 !!!!!!!!!!!!!! :lol:

 

raz - one daaaaawno temu były tańsze tylko, ostatnio i tak potaniały z 460 na 400 :]

 

dwa - to są już ostatnie modele w ogóle (i to tylko białe, ostatniego z allegro zgarnąłem właśnie ja :] )

 

trzy - więc jeżeli brać to teraz, póki się nie skończą definitywnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy produkty vedia są coś warte np. Vedia A10 ??? podobno v39 nie jest zła ew. może zen ?

 

Co do grania to niektóre są czegoś warte (sam wymieniłeś V39). Problemem są częste reklamacje (szczególnie seria A) i brak rozwoju softu w już wydanych grajkach. O creative nie pytaj :-) Skoro czytasz recki prawie cały czas to wiesz pewnie jakie jest o nich zdanie na forum. Równie dobrze możemy pogadać o pentagramach :lol:

 

Co do innych grajków to możesz rozważyć jeszcze U5 od iAudio - w stosunku do i7 gra lepiej (recki, nie własne odsłuchy), a tracisz tylko trochę z czasu pracy na bateriach.

 

Reasumując, na tapecie masz:

- iRiver E10

- iAudio U5

- iAudio X5i (+ wymiana baterii)

- zapewne jakieś Sony, ale tutaj niestety nie jestem w stanie nic pomóc...

- M6 / V39 - do rozważenia czy szukasz czegoś ciemniejszego (nie wiem jak się z tym zgrywają KSC) i czy liczysz się z pewnymi brakami/problemami (M6 - gładzik / V39 - niedokładny ekran, czasami ma przestery, serwis/obsługa po sprzedażowa dno...)

 

Jakbym coś nakręcił to proszę o info to poprawię :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O creative nie pytaj :-) Skoro czytasz recki prawie cały czas to wiesz pewnie jakie jest o nich zdanie na forum. Równie dobrze możemy pogadać o pentagramach :lol:

siora ma pentagrama i nie jest taki tragiczny

akurat o zenie czytałem w miare niezłe recki

 

Co do innych grajków to możesz rozważyć jeszcze U5 od iAudio - w stosunku do i7 gra lepiej (recki, nie własne odsłuchy), a tracisz tylko trochę z czasu pracy na bateriach.

 

Reasumując, na tapecie masz:

- iRiver E10

- iAudio U5

- iAudio X5i (+ wymiana baterii)

- zapewne jakieś Sony, ale tutaj niestety nie jestem w stanie nic pomóc...

 

Jakbym coś nakręcił to proszę o info to poprawię :-)

wszystkie za drogie niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brychu, ale X5 to wydatek do 350 PLN, a sam tak określiłeś swój budżet. Zaszły jakieś zmiany? Chociaż naprawdę zastanowiłbym się na twoim miejscu czy nie uda Ci się dołożyć troszkę floty i kupić E10. Patrząc na to co napisałeś w swoich wymaganiach to oprócz tego co napisałem to reszta nie do końca spełnia twoje wymagania (bez finansowego). Jak się nie wykombinować, abyś miał więcej niż 350 PLN to wieczorem usiądę i zastanowię się raz jeszcze, a może coś mi zaświta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, na tapecie masz:

- iRiver E10

- iAudio U5

- iAudio X5i (+ wymiana baterii)

a z tych trzech który najlepszy a który najgorszy

 

Brychu, ale X5 to wydatek do 350 PLN, a sam tak określiłeś swój budżet. Zaszły jakieś zmiany? Chociaż naprawdę zastanowiłbym się na twoim miejscu czy nie uda Ci się dołożyć troszkę floty i kupić E10.

nie no jak cos bedzie tego warte to 350 moge rzucic

troche mnie dziwi ze obstajesz przy e10 a nie bardziej x5i bo mi sie zdaje ze ten 2-gi jest lepszy dzwiekowo + szeroki zakrez "usprawniaczy dzwieku" - wnioskuje z tego co widzałem na youtube i w charakterystykach cowona oraz z recenzjach (choć do tych modeli to przeczytałem ppo jednej)

 

Patrząc na to co napisałeś w swoich wymaganiach to oprócz tego co napisałem to reszta nie do końca spełnia twoje wymagania (bez finansowego).

cos nagmatwałeś w tej wypowiedzi bo nie mogę zrozumieć o co Ci tu chodzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tych trzech który najlepszy a który najgorszy

 

to już kwestia tylko twoich wymagań :)

 

masz trzy do wyboru, wiesz co nieco o nich (a jak nie wiesz to google+forumowa szukajka+ewentualne dalsze pytania na forum) i wybierasz co ci pasuje najbardziej..

 

cos nagmatwałeś w tej wypowiedzi bo nie mogę zrozumieć o co Ci tu chodzi :lol:

 

chodzi o to że pozostałe modele pasują do twoich wymagań tylko finansowo, a nie do tego co wymagasz naprawdę.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~k_urczak~
to już kwestia tylko twoich wymagań :)

 

masz trzy do wyboru, wiesz co nieco o nich (a jak nie wiesz to google+forumowa szukajka+ewentualne dalsze pytania na forum) i wybierasz co ci pasuje najbardziej..

 

 

 

chodzi o to że pozostałe modele pasują do twoich wymagań tylko finansowo, a nie do tego co wymagasz naprawdę.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... chyba byłem niezalogowany...

chodzi o to że pozostałe modele pasują do twoich wymagań tylko finansowo, a nie do tego co wymagasz naprawdę.. smile.gif

Chyba troszkę zagmatwałem wypowiedź, ale Kamil dobrze to ujął. Te, które wymieniłem powyżej spełniają wszystkie twoje wymagania oprócz wymagania $.

 

Brychu, co do reszty to w zasadzie twój wybór, ale chyba U5 będzie najsłabszy z nich wszystkich (opinia po reckach, a nie z odsłuchu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 350zł to za wersję refurb lub używany player z forumowego komisu.

 

+1

 

Można spokojnie znaleźć X5L w cenie do 350 PLN. Szczerze, to nowych ofert na X5 już nie widziałem. Sam odbierałem takiego playerka w wersji 30Gb (jakiś rok temu) dla kumpla i wtedy używka kosztowała 430 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge na was liczyc?? Szukam pomocy w kupnie pleyera. Myslalem nad Creative ZEN, Sony NWZ-A815, SONY NWZ-S615F glownie chodzi mi o jakosc muzyki pamiec nie gra duzej roli wystarczy 2gb ph34r.gif . nie jestem znawcom wiec czekam za pomoca.

 

Ludzie, są tu testy, jest opcja szukaj - użyj jej, a zobaczysz na prawdę cuda.

 

pleyera znawcom

PS Jak na polce nie masz słownika to są darmowe internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności