Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MP3Store.pl


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:)

 

na wstępie dzięki za uwagi, odnośnie sklepu jak i allegro. jak tylko coś to liczymy na Was :)

 

----------

 

co do pytania Mayhem'ma. To konkretnie mobiBLU ceny się mogą się zmienić. Co do promocji świątecznych to napewno takowe będą. Ceny niektórych playerów już się zmieniły. Ale cenniki dostaje w sumie jako ostatni - jak mam je już wprowadzić, lub przesłać do sklepów. Więc w tą sekundę niewiele mogę Wam powiedzieć co i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pytania Mayhem'ma. To konkretnie mobiBLU ceny się mogą się zmienić. Co do promocji świątecznych to napewno takowe będą. Ceny niektórych playerów już się zmieniły. Ale cenniki dostaje w sumie jako ostatni - jak mam je już wprowadzić, lub przesłać do sklepów. Więc w tą sekundę niewiele mogę Wam powiedzieć co i za ile.

czy te swiateczne promocje to juz sa? tylko ja ich nie widze? (co jest prawdopodobne bo interesuje mnie cena tylko jednego modelu)

jesli jeszcze nie ma to moze sie pospieszcie.. bo w sumie to zostaly jeszcze MAX 4 dni na zamawianie "prezentow" na swieta :unsure:

chyba ze byla mowa o innych swietach :blink:

czekam i czekam zeby kupic w mp3store ale widze ze to chyba niema sensu :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

towar jest wprowadzony, ale wyszły pewne zmiany wyswietlania, wiec do nowego roku raczej ich nie będzie.

 

co nie znaczy ze nie mozna ich zamawiac ;) to co jest w e-sklepie irivera jest tez w MP3S ;)

 

 

-------edit:

 

a moze jednak nie?

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak, to ja mam pytanko. Wysłałem maila do gości z iRiver, ale mnie olali, więc może wy mi coś powiecie. Mam konto na Inteligo i goście zażekają się, że dla posiadaczy tegoż właśnie konta oferowane są "10%owe zniżki na odtwarzacze firmy iRiver" o ile płaci się za nie z konta Inteligo właśnie :) I teraz najważniejsza kwestia: gdzie takie coś w ogóle honorują?(jaki to sklep, bo tego dojść nie mogę??) :blink::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak, to ja mam pytanko. Wysłałem maila do gości z iRiver, ale mnie olali, więc może wy mi coś powiecie. Mam konto na Inteligo i goście zażekają się, że dla posiadaczy tegoż właśnie konta oferowane są "10%owe zniżki na odtwarzacze firmy iRiver" o ile płaci się za nie z konta Inteligo właśnie :)  I teraz najważniejsza kwestia: gdzie takie coś w ogóle honorują?(jaki to sklep, bo tego dojść nie mogę??) :blink:  :rolleyes:

O ktorym iriverze mowisz?

 

do MIPu maili sie nie pisze ... bo nie maja w zwyczaju odpowiadac ... a jak juz to z opoznieniem ... lepiej do nich zadzwonic.

hmm.. to nie do konca tak. tylko odpisywanie na bierzaco jest wrecz nie mozliwe. i musisz mi wierzyc na slowo :)

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że dorzuciliście słuchawki, ale wyczaiłem kolejny błąd =] gdy klikam na SŁUCHAWKI wyskakuje mi napis 'nie znaleziono żadnego produktu' - można się do nich dostać jedynie przez 'wybierz swoją ulubioną markę' ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że dorzuciliście słuchawki, ale wyczaiłem kolejny błąd =] gdy klikam na SŁUCHAWKI wyskakuje mi napis 'nie znaleziono żadnego produktu' - można się do nich dostać jedynie przez 'wybierz swoją ulubioną markę' ;]

wiem, ale to jest to o czym wspomnialem wczesiej. zmienila nam sie w kilku miejscahc koncpecja i teraz ja porpawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewne pytanie (zadawałam je już w innym temacie, ale nie otrzymałam odpowiedzi... z resztą ten topic wydaje się być bardziej odpowiedni). Mianowicie w mp3store można zakupić iRiver'a H10 w bardzo atrakcyjnej cenie (z niższą się nie spotkałam). Chciałabym się dowiedzieć, czy w zestawie nie ma zasilacza sieciowego...? W innych sklepach jest dołączony do zestawu, więc chciałabym się dowiedzieć, czy nie jest to przypadkiem pomyłka, że nie jest uwzględniony w ofercie...? Oczekuję na odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak H10 6GB (zapomniałam dopisać... skleroza...). Czyli zasilacz jest w ofercie? Ufff... Co za ulga ^^ Teraz pozostaje mi namówić mamę, zeby dołożyła dwie stówki i kupuję :D Tylko lepiej poprawcie błędzik, bo przez niego przeżyłam troche stresu :P

 

edit: Nooo... Sprawnie poprawiacie błędy ;)

 

edit2: Mamusia się zgodziła dołożyć kaskę, pyta tylko co się stanie jeśli firma kurierska nie zastanie nikogo w domu. Co wtedy? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- paczka bedzie awizowana i mozliwy bedzie odbior osobisty

 

- paczka bedzie awizowana i zostanie umowiony kolejny termin dostawy

 

- kurier bez awizowania sprobuje w pozniejszych godiznach godiznach dostarczyc paczke jeszcze raz

 

- spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak, to ja mam pytanko. Wysłałem maila do gości z iRiver, ale mnie olali, więc może wy mi coś powiecie. Mam konto na Inteligo i goście zażekają się, że dla posiadaczy tegoż właśnie konta oferowane są "10%owe zniżki na odtwarzacze firmy iRiver" o ile płaci się za nie z konta Inteligo właśnie :)  I teraz najważniejsza kwestia: gdzie takie coś w ogóle honorują?(jaki to sklep, bo tego dojść nie mogę??) :blink:  :rolleyes:

O ktorym iriverze mowisz?

 

Mam na myśli T30 :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak, to ja mam pytanko. Wysłałem maila do gości z iRiver, ale mnie olali, więc może wy mi coś powiecie. Mam konto na Inteligo i goście zażekają się, że dla posiadaczy tegoż właśnie konta oferowane są "10%owe zniżki na odtwarzacze firmy iRiver" o ile płaci się za nie z konta Inteligo właśnie :)  I teraz najważniejsza kwestia: gdzie takie coś w ogóle honorują?(jaki to sklep, bo tego dojść nie mogę??) :blink:  :rolleyes:

O ktorym iriverze mowisz?

 

Mam na myśli T30 :unsure:

nie nie... gdzie o ktroej stronie irivera... bo nie przypominam sobie zebym kogo kolwiek olewal, ale nie przypominam tez sobie zebysmy mieli jakas oferte apropo inteligo? dlatego pytam gdzie pisales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nieodpowiedni topic na takie pytanie, ale skad taka roznica

miedzy cenami Porta Pro i Sporta Pro w mp3store.pl a oficjalnymi cenami

producenta?

 

Ceny mp3store.pl :

 

Koss Porta Pro: 198, 86 zl

Koss Sporta Pro: 229, 36 zl

 

Ceny Koss.com:

 

Koss Porta Pro: 49.99 $

Koss Sporta Pro: 29.99 $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności