Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie na soundmagicki z Focalprice?


Szczuru

Rekomendowane odpowiedzi

(niezgodna z prawem, z resztą)

czemu niezgodna z prawem?

to nie jest rękojmia..

z tego co wiem, to człowiek, który to sprzedaje nie posiada działalności gospodarczej(26.06 jeszcze nie posiadał, tak pisal w mailu), więc na paragon nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dla Ciebie ep+630 miały mało basu to Cie już chyba nic nie zadowoli B)

Czy ja wiem, prędzej się tak zgrały ze źródłem, że nie mają dużo basu. U mnie one zawszy grały lekko podbitym basem. Z pewnego powodu muszę je podpinać do jednego kompa z dosyć nowym Realtekiem. Taki Realtek zawsze miał mocno podbity niski bas. Góra się zmienia z modelu na model. No i przy epkach powinno być basu zdecydowanie za dużo, a właśnie jest przeciwnie. To już inne słuchawki przestawiające się na bardziej naturalne barwowo brzmienie. Podejrzewam, że niska impedancja słuchawek zabrała przy tym źródle bas. Podłączenie słuchawek o 2 razy większej impedancji pokazuje naturę Realteka.

 

Stąd może to kwestia zgrania ze źródłem i inne podobne słuchawki, ale z większą impedancją mogą zagrać z tym źródłem bardziej basowo. Nie wiem jak się prezentuje impedancja różnych modeli SM. Pozostaje też zmiana źródła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się PL50.

http://www.focalprice.com/35mm_In_Ear_Head...142B_11968.html

Ktoś będzie zamawiał? Z miłą chęcią przeczytam recenzję.

Niby są te PL50, ale nie ma nigdzie słówka "Genuine" dodawanego w opisie np. SM PL30 - w sumie detal.

W ogóle nie ma podanej nazwy SoundMagic PL50.

"Pack including: 1 × 3.5mm In-Ear Headphone 1 × Mini Carrying Bag" - coś skromnie w porównaniu do zdjęć.

Cena jest 38$, a miało być chyba 50-70$.

 

W tym momencie to kupowanie kota w worku, przynajmniej dla mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"Wire: 9999.9% copper wire+fibre,TPE coat."

 

Rozumiem, że do PL11 dają jeden kabel i kilo miedzi? :P

 

A seriously, ktoś się przejechał na tym focalprice? Przeczytałem 10 stron, ale na 45 nie mam siły :P Są "godni zaufania"? I ta przesyłka to serio 0.00zł nawet przy zamóieniu za 2 zeta? =|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wysyłają za darmo jak coś jest za 0,01$ jak to kiedyś były pokrowce silikonowe na nano 4g. Bardziej ufam focalprice niż dealextreme. Kiedyś zamawiałem coś z dealextreme i niestety nie przyszło. No ale to pewnie poczta sobie zabrała. W każdym razie mimo że najprawdopodobniej niesłusznie, ale jednak uraz pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Które SoundMAGIC do iPoda 5G Video 30 GB?

 

Chce ciepłe, analogowe brzmienie i bez przerostu basu nad trescia.

 

MP/PL21 daja rade?

Jaka jest roznica pomiedyz tymi modelami?

 

będą git, jedne z nich mają mikrofon (pod iphone) a drugie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności