Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czym zastąpić IFP899?


Vysoki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po wielu naprawach i reanimacjach mego IFP doszedłem do wniosku że przydałoby się go zastąpić jakimś nowszym modelem, bo im starszy tym bardziej awaryjny się staje, a nie chciałbym nagle pozostać bez żadnego przenośnego źródła muzyki. Dlatego zwracam się do szanownych forumowiczów z pytaniem czym mógłbym tegoż playerka zastąpić? Oczywiście przede wszystkim chodzi mi o dźwięk, na drugim miejscu natomiast stawiam czas działania i solidność wykonania. Dodam że dźwiękowo IFP bardzo mi odpowiada dlatego szukam czegoś o zbliżonych możliwościach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... D2 podobny do ifp. :wacko: D2 gra krótkim suchym basem, wąsko, z mniejszym bogactwem harmonicznym, bez takiego poczucia obcowania z muzyką, a bardziej jak przez szybę. Do tego D2 się gubi na zatłoczonej dźwiękowo muzyce, średnicę zlewa w szklistą papkę. E10 to naturalne następstwo ifp - dźwięk po cieplejszej stronie, z basem będącym idealnym wyważeniem między szybkością, a mięsistością. Soniaki idą w bardziej mięsistą stronę, grają nieco miękcej od E10 i z mniej dopaloną wyższą średnicą. Jak porównywałem A816 do ifp-799 na tych samych plikach, to ifp wszystko robił lepiej oprócz basu - precyzja, holografia, faktura, stabilność dźwięku - po stronie iRivera. Od serii A820 zdaje się, że Soniaki się poprawiły, ale nie porównywałem bezpośrednio z poprzednią generacją tudzież ifp, więc trudno mi powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... D2 podobny do ifp. :wacko: D2 gra krótkim suchym basem, wąsko, z mniejszym bogactwem harmonicznym, bez takiego poczucia obcowania z muzyką, a bardziej jak przez szybę. Do tego D2 się gubi na zatłoczonej dźwiękowo muzyce, średnicę zlewa w szklistą papkę. E10 to naturalne następstwo ifp - dźwięk po cieplejszej stronie, z basem będącym idealnym wyważeniem między szybkością, a mięsistością. Soniaki idą w bardziej mięsistą stronę, grają nieco miękcej od E10 i z mniej dopaloną wyższą średnicą. Jak porównywałem A816 do ifp-799 na tych samych plikach, to ifp wszystko robił lepiej oprócz basu - precyzja, holografia, faktura, stabilność dźwięku - po stronie iRivera. Od serii A820 zdaje się, że Soniaki się poprawiły, ale nie porównywałem bezpośrednio z poprzednią generacją tudzież ifp, więc trudno mi powiedzieć.

 

 

echhhh Majkel Majkel :-) ja wiem, ze Ty D2 nie lubisz, ale zeby AŻ tak?? DLA MNIE D2 jest obecnie najfajniejszym dzwiekowo playerem z f/w s.57. e10 podobal mi sie, ale nie do tego stopnia zeby zamienić nim D2 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności