Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Iaudio - F1


mp3fan

Rekomendowane odpowiedzi

wszytsko fajnie, tylko że się stronka nie ładuje :/

 

[edit] w końcu weszła :)

 

[edit2] recka oględnie rzecz ujmując "bardzo fajna" :] ale mam małe uwagi ;) bo poza wyjątkowym stylem pisania (i dobrze, recenzja nie jest nudna ;] ) znalazłem:

"bass, bassowaty"... nie wiem czy nie lepiej "bas, basowy"? :)

"Firma stwierdziła iż nie będzie poprawiać opcjonalności swojego urządzenia." - nie rozumiem :)

"Poniżej fotki prezentujące LCD" - czepialstwo ale w żadnym razie, to "OLED" albo "ekranik" :)

 

 

BTW ciekawe co się stanie jak ktoś pomyli "gniazdka" i ładowarkę podłączy nie tam gdzie trzeba ;>

 

 

"a może już słuch mi się stępił? Za dużo chyba chodzę w słuchawkach..." szanuj swój o słuch ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o już się załadowało :)

 

cóż, wyświetlacz fajnie zrobiony na wzór F1, ale poza tym standard ;)

equalizer fajny, 5-cio pasmowy :P

u mnie tylko dwa pasma

wymiary też OK - bardzo malutki..

nie zrobili milowego kroku w przyszłość, zmienili po prosty design :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW ciekawe co się stanie jak ktoś pomyli "gniazdka" i ładowarkę podłączy nie tam gdzie trzeba

 

nic :lol: ja raz podlaczylem przez przypadek inaczej..i nie dzialalo..wiec zmienilem i dzialalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ;] działa na innej zasadzie ;]

 

w LCD (zwłaszcza kolorowym ;] ) lampa cały czas podświetla od dołu panel, a ciekłe kryształy odpowiednio (na zasadzie filtra polaryzacyjnego i dynamicznego skręcenia polaryzacji światła w zależności od przyłożonego napięcia) "gaszą" niektóre punkty...

 

a w OLED na odwrót - każdy punkt to dioda EL, i one się "zapalają" (a nie "gasną" jak w LCD) ;]

i m.in. dlatego ekranik OLED jest tak samo wyraźny w każdych warunkach oświetleniowych :)

 

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze mam ogromna chrapke na ten model iAudio F1 1GB. Za mniej niz 1,5 miesiaca swieta i przydaloby sie wymienic sprzecik. Poczekam jeszcze na U3 i wtedy zobaczymy. Mam nadzieje ze przed swietami pojawi sie w sklepach. Nie wiem co mp3fan ma do radia według mnie odbiera ono bez większych problemów. Dyktafon też nie jest zły napewno 100 razy lepszy niz u Creativa. Moim skromnym zdaniem za bardzo sie czepiasz tego odtwaracza. A wyswietlacz to po prostu bajka. Kochani rodzice czy wiecie juz co chce pod choinke :D

 

 

P.S. Św. Mikołaju w tym roku byłem baaaaaardzo grzeczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności