Skocz do zawartości

high-endowy player


brainiak

Rekomendowane odpowiedzi

szukam playera, który:

 

-gra dobrze, niekoniecznie świetnie (słucham muzy głównie na mieście, więc obejdzie się bez fajerwerków)

-ma dwucyfrową liczbę GB na pokładzie

-nie jest wielki jak stodoła

-nie szumi, piszczy, zgrzyta ani buczy

-nie wpieprza żadnej przerwy między utwory (cholernie irytujące, gdy słucha się jakieś suity)

 

featursy bez znaczenia.

 

jest coś takiego na rynku poza iaudio i7, który jak wieść niesie średniawy?

 

cena nie gra roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ipod touch zdecydowanie odpada. nie chce płacić za zbędne bajery jak touch screen. poza tym ipody chyba brzmią średniawo? ipod z twardzielem jest warty zastanowienia?

 

co do reszty całkiem ciekawa, niestety ciężko dostępna (340 sprzedaje na ebayu jakiś australijczyktylko...).

 

a co z iaudio x5? co prawda sporawy, ale podobno gra na bardzo wysokim poziomie? no i znacznie bardziej dostępny.

 

@doom4n

 

uh oh, dzięki. gapless, świtne słówko. nawet nie wiedziałem, że takie pojęcie istnieje. silly me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie Ipod gra średniawo. TO X5 też sobie odpuść. Więc jeśli chcesz coś naprawdę HI to sobie weź to :

http://cgi.ebay.com/iRiver-iHP-140-MP3-Pla...93%3A1|294%3A50

 

A tu masz nowego:

 

http://cgi.ebay.de/Iriver-IHP-140-Iriver-i...%3A1|240%3A1318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na Vibeza... Nie jest to krowa jak iHP-140, czy H300, a wielkość pamięci "dwucyfrowa" :)

No i ten niezły dźwięk. Mi bardziej pasował niż ten z Clixa2, ale to może zasługa tego że Vibez lepiej zgrywał się z PMXami 100.

 

Mankament jest taki że Vibeza ciężko jest upolować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T60 ;p

No bo poniekąd high-endowy - w końcu mieszanka świetnego SA58700 w wersji X07 (E10, Clix/U10) oraz zewnętrznego WM 8731S, który z -s na końcu to jeden z najlepszych Wolfsonów (Clix2, ale tu mamy TCC 7801)

 

A do tego wciąz taki nowoczesny xD

 

Haha, spadłem z łóżka :lol:

 

Tyle że taka "mieszanka" nie najlepiej sprawdza :P Jak Vibezowi w mojej subiektywnej skali mógłbym dać 9/10, Clixowi2 8,5/10 to T60 dostaje nie więcej jak 4,5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na Vibeza... Nie jest to krowa jak iHP-140, czy H300, a wielkość pamięci "dwucyfrowa" :)

No i ten niezły dźwięk. Mi bardziej pasował niż ten z Clixa2, ale to może zasługa tego że Vibez lepiej zgrywał się z PMXami 100.

 

Mankament jest taki że Vibeza ciężko jest upolować...

 

Jak sie chce to sie da - vide moj sig :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności