Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jakie mp4 wybrać


nedar3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem. Chcę kupić dobrą mp4 (mało awaryjną, dużo kolorów, spory wyświetlacz itp.),ale nie mogę się zdecydować. Na razie patrzyłem na pentagramy, ale internauci negatywnie się o nich wypowiadają (np. że chiński syf i strasznie słaba bateria).Tak więc, czy możecie mi doradzić, jaką dobrą mp4 mogę kupić w cenie 300 zł?

 

Edit: Dobra, to dodam jeszcze tak: chciałbym, aby nie trzeba było konwertować plików wideo, kolorków z 16 mln, i jakiejś dobrej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli najważniejszy jest dla Ciebie dźwięk, to pewnie Fuze. Ma sporo kolorów i wyświetlacz, ale ten nie jest najlepszej jakości.

 

Szczerze mówiąc, dźwięk jest ważny, ale najbardziej chciałbym oglądać filmy. Mam odtwarzacz mp3 MuVo v200 256 MB, ale jest on już stary i nie spełnia moich oczekiwań. Tak więc, zależałoby mi na dobrej jakości zarówno dźwięku, jak i wyświetlacza.

 

Aha, natknąłem się jeszcze na odtwarzacz Vedia c6, jest trochę droższy i przekracza sumę 300 zł, ale jeżeli dobrze go ocenicie to chętnie dopłace te 40, 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sony jest całkiem niezły,creative jeszcze lepszy (to już praktycznie to, czego szukam), ale jak macie jakieś inne ciekawe propozycje to proszę, piszcie :) . Chciałbym mieć kilka ciekawych propozycji a potem wybrać ten, który najbardziej będzie mi odpowiadał. I dzięki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meizu M6 SP - Doskonały dźwięk, bez porównania lepszy od Vedi czy Creative. Wyświetlacz 2,4 cala, 4:3, filmy po prze konwertowaniu. Na Allegro za 4gb trzeba zapłacić 270zł, myślę, że to dobra cena. Gwarancja 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Samsung P2 jest bardzo ciekawy dzięki untitled za podsunięcie mi go, reszta z tych podanych przy nim wymięka patrząc okiem "amatora" :) Tylko mam pytanie: Ile on ma kolorów i czy można odtwarzać napisy w filmach? Nie mogę nigdzie znaleźć no i proszę o wasze opinię tego urządzenia. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno stanałem przed podobnym wyborem, tylko mialem troszeczke wiecej do wydania

 

Wg wielu opinii, testów, i moich spostrzeżeń, bezkonkurencyjny praktycznie były zestawy ze stajni sonego, seria A8XX i S6XX

 

 

Ostatecznie wybrałem S638F 8GB, można ją dorwać już od 369 za nówke, a używki taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności