Skocz do zawartości

Forza Lazio


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzyło mi się zamówić rekabling bardzo niestandardowy, bo do słuchawek vintage Pioneera Monitor 10. Usługa wymagała trochę cierpliwości, od obu stron, ale jakości efektu końcowego nic zarzucić się nie da. Kabelek i montaż pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Kolejny raz zakupiłem kabelki od Forzy. Miałem FAW w HD800, w FLC8s, teraz mam w Etymotic i IC w głównym systemie ze Staxem. Zawsze jestem bardzo zadowolony z nasyconego i analogowego, spójnego, muzykalnego brzmienia. Dla mnie to póki co ulubione kabelki.

Edytowane przez touok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nie mam fejsa, to tu się wpiszę Mateuszowi.

Dwa razy mi rekablowal te same k701, raz jednostronnie,  po miesiącu z górką dwustronnie. To świeża sprawa, bo kabli FAW miałem bez liku, innych drutmistrzów także, chwalę sobie wszystkie, ale dla mnie król jest jeden :) No.1 FAW

 

Przeklejam tu mój status:

"Szkoda, że nie słuchałam tych, co sprzedałeś" powiedziała, kiedy założyłem jej na głowę obustronnie zrekablowane K701 FAW. W ustach mojej żony, to najwyższy komplement. A Forza obustronnym rekablingiem wyniósł k701 na wyżyny. Od 2 dni niczego innego nie słucham. Dt1990pro - jednostronny Audeos 7n czekają na konfrontację. W aspekcie wygody i przestrzeni oraz umiejętności czarowania 1990 już sromotnie przegrały. Plus czystość,  czarne tło, separacja,  w k701 z obustronnym - już - FAW - prosto z pionka z VLO on - skradly mnie kompletnie. Mateusz, chapeau bas!

  1. manuelvetro

    Miałem jednostronne k701 FAW, mam dwustronne, od dwóch dni, różnica jest ! Warto było !

    Jak moja żona jest pod wrażeniem, to już normalnie sam nie wierzę... 

    Kilkadziesiąt kultowych par przeszło jej koło nosa, bo nie chciało jej się posłuchać, ale to dopiero przy obustronnie rekablowanych  k710 ręki FAW pożałowała. 

    Ma dziewucha nosa. Wolę te k701 FAW od tych które miałem ostatnio, bez dwóch zdań:  t5pv2, pm3, meze99, t70, Focal Listen. Zresztą, od większości, które miałem prawdopodobnie... może 1990 z kablem Audeosa będą lepsze. Lepsze pewnie  będą. Tylko czy to wystarczy, bym je wolał od tych akg Forza! ?

     

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności