Skocz do zawartości

Da rade wygrywac muzykę na iPoda z dwóch komputerów?


ipope

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanko.Mianowicie czy można wgrywać muzykę itp. na ipoda z dwóch komputerów. Na przykład jestem w Norwegii jade do Polski z laptopem kupuje ipoda wgrywam muzykę z laptopa.Potem wracam do Norwegii i z kompa stacjonarnego (że tak go nazwę ;] ) wgrywam nową muzykę. Gdzieś obiło mi się o uszy ze muzykę można wgrywać tylko z 1 kompa czy coś.

 

Z gówy dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple daje Ci możliwość odtwarzania muzyki kupioną w sklepie iTunes posiadającą zabezpieczenia DRM, tylko na 5 komputerach. Jednak synchronizować swójego iPoda możesz ze wszystkimi komputerami.

Wystarczy wybrać "ręczne zarządzanie danymi" na odtwarzaczu i możesz latać z kompa na kompa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko.Mianowicie czy można wgrywać muzykę itp. na ipoda z dwóch komputerów. Na przykład jestem w Norwegii jade do Polski z laptopem kupuje ipoda wgrywam muzykę z laptopa.Potem wracam do Norwegii i z kompa stacjonarnego (że tak go nazwę ;] ) wgrywam nową muzykę. Gdzieś obiło mi się o uszy ze muzykę można wgrywać tylko z 1 kompa czy coś.

 

Z gówy dzięki ;)

 

Synchronizujesz (czyli playlisty, listy odtwarzań) z jednym komputerem, ale na każdym komputerze można dodać pliki do iPoda. Pamiętaj tylko że pliki dodane na innym kompie nie synchronizują się z podstawową biblioteką i soft iTunes też nie pozwala na zgrywania muzyki z iPoda na komputer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quick Time jest już zintegrowany w plik instalacyjny iTunes, ty instalujesz QT oddzielnie tzn. drugi raz?

 

Nawet jak ściągam tą wersję itunes z QT to po zainstalowaniu iTunes instalator zaczyna instalować QT. Wtedy wyskakuje ten błąd. Ale jeszcze popróbuje różnych opcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez winampa da sie wgrywać muzyke,ale jak masz zamiar zgrać większą ilość na raz to jest kiepski pomysł bo winamp nie pokazuje postepu w wysyłaniu ani żadnego komunikatu o tym.na samym ipodzie pojawia sie tylko komunikat synchronizacja i nie wiesz czy czasem sie coś nie zawiesiło w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności