Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Update D2 - problem


Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiem Ci , bo mam kompa apple teraz , a to robilem jak mialem PC jeszcze. Nie mam programu ani linkow w zakladce . Na pewno te forum ktore Ci podali wyzej , tam byl temat o tym i jest chyba nawet wiecej . W jednym temacie kolo krok po kroku opisal jak sie to robi.Sciaga sie programik dosowy i on jakos tam wchodzi do Cowona , bo windows widzi cos w usb ale nie wie co to i nie mozna tego zainstalowac. Pozniej widzi i mozna juz wrzucic soft. Ogolnie mi to zajelo pare godzin , od22 jak chcialem zrobic update , do 4 nad ranem ;p Bylo ok , ale jak wrzucalem nowy soft znowu sie dzialo to samo i tak w kolko ;)

 

NA forum musisz szukac, ja juz Ci teraz nie pomoge. Na PC mialem program , linki i w ogole .Teraz nie mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na opis na stronie http://iaudiophile.net/forums/showthread.php?t=17854

 

Potwierdzam Twoje słowa... Niby robię wszystko z opisem, ale brick i tak jest ;/ Jedyny moment w, którym Windows widzi dysk wbudowany i wymienny D2 to ten kiedy kopiuje plik z folderu "1" do pamięci i tak jest za każdym razem, więc to jedyny pozytyw. W następnych krokach "niewykrywalność" i brick D2 powraca. Może źle zinterpretowałem opis?

 

Jak rozumiem pierw wgrywa się plik z "0", potem "1", następnie "2". Wszystko robi się w recovery mode za pomocą programu TccTool? W folderze "2" są 2 pliki czyli muszę je wgrywać osobno bo po wgraniu jednego pliku traci się połączenie z D2... Wyłączenie D2 z recovery mode następuje wyłącznie poprzez reset?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , walisz od katalogi 0 , pozniej 1 i 2 . Wrzucasz wszystkie pliki jakie sa , pozniej wciskasz guzik czy tam wyciagasz kabel i odpali.

JAk sie odpala , podswietlaja sie te kreseczke co tworza krag - po 2-3 stoja i nic nie da sie zrobic.

Ogolnie ja z tego opisu za duzo nie kumalem , wiec robilem troche na pale, tyle co wyczytalem.

Nawet jak sie znalazl jeden co mi to dokladniej przetlumaczyl , to nic nowego sie nie dowiedzialem , a robilem tak samo wczesniej jak i po jego tlumaczeniu. Nie pamietam knyfu , ale w koncu zajarzylo wgral sie soft.

Pozniej zrobilem update i znowu brick ;) Wgralem jakos ze dzialalo i dalem update innego softu , starszego i juz dzialal player ;)

 

W kazdym badz razie , windows juz go widzi - czyli jestes na dobrej drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy firmware to jakiś syf...

 

Napiszę od początku jak to się stało, że użeram się teraz z moim odtwarzaczem. Bricka mam z tego powodu, że mając wersję 2.57 chciałem zaktualizować firmware do 2.59. Skopiowałem plik z katalogu "0", odłączyłem kabel, uruchomiłem D2 i nic się nie działo. Robiłem tak kilka razy, więc wniosek jest taki, że D2 nie reagował na nowy firmware z katalogu "0", czyli robiłem wszystko w poprawnej kolejności. Usunąłem plik z "0", w****iłem się i skopiowałem plik z katalogu "1". Uruchomiłem D2 i w tym momencie zrobił mi się brick...

 

Według poradnika "unbrick" wynika, że D2 będzie widoczny przez system po wgraniu pliku z katalogu "0" za pomocą TccTool. U mnie natomiast jest inaczej bo Windows widzi D2 w momencie kiedy kopiuję plik z katalogu "1". Dalsze działania to brick po raz kolejny.

 

 

Co ciekawe Windows widzi D2 tylko przez moment, a dokładnie po wgraniu pliku z katalogu "1" (firmware 2.59) w recovery mode przez program TccTool, nie odłączając kabla chwilę po komunikacie "Patching application uploaded successfully!" uruchamia mi się ładowanie odtwarzacza przez USB i Windows widzi dyski. Kiedy odłączę kabel i podłącze ponownie wita mnie niebieska tapeta z logiem Cowon i z napisem wersji na dole "0.00".

 

Może ta wskazówka naprowadzi kogoś na rozwiązanie mojego problemu z brickiem.

 

Zaraz dostanę obłędu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności