Skocz do zawartości

[>>Zbiorowe zamówienie] - Comply Foam


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Comply odebrałem we wtorek (byłem przy wysyłce ;) ). Wszystko w jak najlepszym porządku :)

Może następnym razem (jeśli będzie) zamówię L-ki.

 

A co do samych comply to mam wrażenie, że nie tłumią dużo lepiej od dobrych gumek, ale jakby dźwięk był głośniejszy (może to też kwestia wielkości i kanału - patrz zdanie wyżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

miał ktoś okazje porównać t400 w rozmiarze s i m? bo na fotce z comply wyglądają na takie same, różnią się tylko grubością. a pytam, bo nie wiem jakie wziąć do ex'ów, normalnie używam s'ek, bo mam krótki kanał (i raczej szeroki). pamiętam, że testując um1 pasowały mi bardzo comply short, więc szukałbym takiego odpowiednika w t400. po fotkach chyba bardziej pasuje m'ka, bo jest podobnej grubości co w westone'ach.

 

p-a2uduzavu6e7.jpg

wojt_bb, ja mam t400 w rozmiarze M i S. Używam gumek do EX-85 w rozmiarze S i mocno się zdziwilem jak zobaczyłem S Comply. Są OGROMNE:), po zgnieceniu maleją- wiadoma sprawa i dobrze sie dopasowuja do kanału, więc ten rozmiar powinien Ci odpowiadać jesli używasz gumek S. M-ki z Comply są juz "bardzo OGROMNE" i ich nie używam na razie. Jeśli chodzi o długośc pianek- M i S są dokładnie takie same- różnica tkwi w średnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś swoje odebrałem. Wszystko w porządku - szybki i konkretny kontakt. Potwierdzam, że rozmiar S jest dość duży, spodziewałem się czegoś mniejszego, ale oczywiście nie jest źle. Dzięki za transakcję!

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dopiero ja mam powiedzieć :P zamówiłem M tak na wszelki wypadek, a oryginalnie uzywałem w EX85 rozmiar S B) ale trazakcja jak najbardziej udana, dzięki jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie - nie rozpaczajcie tak na tymi S-kami. Na długość S-ki i M-ki są praktycznie identycznie, średnica wewnętrznej tulejki również jest identyczna. S-ki są chudsze - mniejsza zawartość gąbki w gąbce, co sprawia że nie wypełniają ucha tak dobrze jak M-ki.

Trzeba mieć naprawdę "wąskie uszko" żeby S-ki dobrze tłumiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie - nie rozpaczajcie tak na tymi S-kami. Na długość S-ki i M-ki są praktycznie identycznie, średnica wewnętrznej tulejki również jest identyczna. S-ki są chudsze - mniejsza zawartość gąbki w gąbce, co sprawia że nie wypełniają ucha tak dobrze jak M-ki.

Trzeba mieć naprawdę "wąskie uszko" żeby S-ki dobrze tłumiły

Za to comply T100 S są mniejsze chyba od silikonowych S'ek Audeo :D a nie od dzisiaj wiadomo że silikonowe M Audeo to S'ki w innych słuchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wam kupować wersje 3x M a nie tą 1xL 1xM 1xS, ponieważ po około miesiacu używania tych wkładek 2 juz mi sie zniszczyły. po 1 brudzą się (a mam czyste uszy -.-), i nic nie da sie na to poradzić, po 2 po prostu sie niszczą coraz bardziej, wykruszają, odpadają. Jednym słowem niezbyt są wytrzymałe. M'ki powinny wszystkim pasować zresztą idealnie. W pierwszych 2 dniach mogą sie wydawać ciasne ale potem bardzo się zmiekczaja i dopasowują tak ze prawie ich nie czuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
czy będzie kolejne zamówienie?

jak coś to pisałbym się na 3x t400 black ;)

Kolejne stoi mocno pod znakiem zapytania, jednym słowem strasznie dużo z tym roboty i nie wiem czy będę miał jeszcze siłę organizować to wszystko ponownie.

Poza tym te black'i że były to długa historia i dosłownie czysty przypadek ;)

Znajdą się natomiast 3 pary zwykłych od reki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej

To nie jest chyba temat do takich gadek ale jest to głowny temat o tych wkładkach wiec napisze tu.. mam nadzieje ze mod sie nie wkurzy.

 

Mam takie pytanie: kupiłem te comply foamy, za kupe pieniedzy, 3 pary jednego rozmiaru. 2 miesiace temu? Jakos tak. W tym momencie.. 2 pary po prostu mi sie

r o z p i e r d z i e l i ł y. Pękają jakoś na pół po paru tygodniach użytkowania.. dość dużo je używam ale hej - za to w końcu płacilem kur#a 15$ + przesyłka?!?! Pomijając to że sie brudzą! Ohydnie wyglądają! Wstyd komuś playera z tymi słuchawkami do rąk dać.. no wiec.. macie jakieś pomysły, jak uniknac tych zabrudzeń no i rozpadania sie.. została mi ostatnia para już, nie mam zamiaru tyle kasy znów wydawać zeby sie po max 3 miesiacach rozpadły. A i uszy kurna myje! Wiec nie wiem czemu sie brudzą jakby bezdomny je nosił.

 

Halp plz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pękają tego nie wiem, nie spotkałem się z pękaniem, natomiast ich normalne zużycie polega na tym że tracą na kurczliwości (nie trzymają nadanego im kształtu). Poza tym z czasem żółkną (średnio po 2-3 miesiącach).

Wynik pękania może być z związany ze złym dbaniem o pianki.

Pianki należy myć zwykłym mydłem do rąk (białym w kostce - najlepiej) w ciepłej wodzie - dobrze wypłukać z mydła następnie moim patentem jest włożenie ich pod zimną wodę aż stwardnieją, ew. na krótko do zamrażalnika - w ten sposób zachowują potem swoje zdolności do trzymania kształtu.

No i pianki musisz myć tak często jak są brudne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to znaczy zwiazane ze zlym dbaniem, myslisz ze gdzie ja te pianki sobie wkładam oprócz do uszu ;p Nie no serio. Nie wiem czemu tak jest.

Poslucham sie Twojej rady, ale ogólnie kiepska sprawa z tą krótkożywotnością (?)..

No nie wiem ja swoich T500 używałem spokojnie z 2 miesiące i nic się z nimi nie działo. Westone'owych używałem spokojnie ze 3-4 miesiące i też się nie rozpadały przy odpowiedniej ostrożności. Od Audeo używałem ze 2 miesiące i nic się z nimi nie działo, oprócz tego że straciły "kleistość" i naderwały się w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności