Skocz do zawartości

[>>Zbiorowe zamówienie] - Comply Foam


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam osobny wątek w sprawie masowego zapotrzebowania na Comply Foam'y.

 

Wątek Zamknięte: ZAMOWIENIE Compl Foams zakończenie:W trakcie realizacji

Zamówienia w temacie

 

CENNIK:

 

Ceny nie podlegają negocjacjom.

 

 

Lista:

 

Comply Foam

 

Comply T100 (T-100)

Comply T130 (T-100)

Comply T140 (T-100)

mantis30 - 1 para

Pasiasty - 2 pary

Comply T200 (T-200)

Comply T400 (T-400)

mxezxn - 1 para TX

mantis30 - 1 para TX

nucc - 2 pary

godfath3r - 2 pary

Comply T500 (T-500)

Comply wersja P

blotto 5 par

 

Shure Black Foam

 

 

-----

<i>Informacja o rozmiarach:

T200,400,500 występują w różnych rozmiarach oraz kolorach i wersji wax-guard (Tx);

T100 jest w dwóch rozmiarach (standard i small);

T130 w trzech rozmiarach (small, medium, long);

Wersja "P" (westone) w trzech rozmiarach (small, slim, long);

 

 

Shure Yellow Foam - rozmiar uniwersalny;

Shure Black Foam są dostepne w 3 rozmiarach" S,M i L;</i>

 

Tu można sprawdzić jaki comply: Tipsy

 

 

Źródło to e-bay, sprzedawca z Kanady. Rodzaje nie mają większego znaczenia, bo jeśli są jakieś różnice w cenie to kilkudziesięciu groszy.

Przesyłki z Kanady wysyłane GIFT'em - nie ma cła i VATu

 

Obowiązuje przedpłata na konto. Dane podaję na PM po zamknięciu zamówienia.

Odbiór osobisty możliwy na terenie Warszawy po ustaleniu daty i miejsca. Osoby odbierające osobiście odliczają sobie cenę wysyłki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kupowałem w tym sklepie, koszt wysyłki jednego opakowania to 7$ (czyli powiedzmy 21zł) a przesyłka szła 4 dni robocze. Jesli uzbiera się więcej zamówień, firma może nie wysłać tego po tak niskiej cenie, dodatkowo jeśli celnik zobaczy paczkę, gdzie w liście przewozowym jest wyszczególnione kilkanaście opakowań produktu, cło + vat + opłaty są bardzo prawdopodobne. Jeśli nawet przyjdzie do Polski bez problemów, to potem trzeba to rozesłać po kraju. Wysyłka z US będzie rozłożona na każdego zamawiającego + koszt rozesłania po kraju, liczmy razem 7zł. Wychodzi 14 zł zysku, jednak nadal pozostaje ryzyko oclenia. No i znacznie wydłużony czas.

 

Chociaż jak ktoś nie ma jak zapłacić kartą w tym sklepie, to pewnie jedyne wyjście.

 

Tak na marginesie, to jeśli ktoś chce gąbki do słuchawek z wąskim wylotem (większość armatur) to może lepiej zainwestować w Shure Black Foam, są na ebay'u za 20-kilka $ z darmową wysyłką do Polski (5 par). Są podobno znacznie trwalsze od Comply...

Chociaż moje Comply T-100 na Altecach, po kilku tygodniach nie wykazują specjalnego zużycia i brudne też nie są .... T-400 na Denonach również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam chciałem kiedyś foamy Shure'a, ale pozostałem wówczas przy tri flange...

 

Piotrus-g odpisz czy dasz radę też sprowadzić Shure Black Foam z ebaya (wychodzi 80zeta za 5par, free shipp - wówczas na łebka za parę do Polski wyszłoby 16zł + te 5-6zł priorytet)

Ja bym się pisał na jedną parę, bo z tymi foami powinno nie być problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też byłbym zainteresowany kupnem Shure Black Foam, mam kilka pytań: czy będą one pasowały do creative zen aurvana ?

Link

cena to 24$ jak będzie wyglądała cena jakbym chciał np. 2x M - średnie, lub s,m,l - w paczce jest 5 par shure black foam, ile wtedy by one kosztowały z przesyłką i ile musiałbym na nie czekać,

@ralphii $25 dolarów z wysyłką za 5 par + 6zł wysyłka w Polsce. czyli ok 17zł za parę z przesyłką
- czyli tak 17zl para - przesyłka jest już uwzględniona w jednej parze ? czy 17zl + przesyłka, 2 pary ? 3 pary ? :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też byłbym zainteresowany kupnem Shure Black Foam, mam kilka pytań: czy będą one pasowały do creative zen aurvana ?

Link

cena to 24$ jak będzie wyglądała cena jakbym chciał np. 2x M - średnie, lub s,m,l - w paczce jest 5 par shure black foam, ile wtedy by one kosztowały z przesyłką i ile musiałbym na nie czekać, - czyli tak 17zl para - przesyłka jest już uwzględniona w jednej parze ? czy 17zl + przesyłka, 2 pary ? 3 pary ? :)

 

Pozdrawiam

 

Cena to $24,9 to bardziej 25 niż 24 chyba że będziesz się kłócił o 30groszy...

cena 17zł/parę jest wyliczona tak ($25x3,05zł +7zł wysyłka)/5par = ok 17zł

w linku który podałeś są M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany kupnem 2 par: Shure Black Foam rozmiar: M - średnie i L - duże, tylko jeszcze chciałbym się upewnić czy będą one pasowały do słuchawek creative zen aurvana. Pozdrawiam i dzięki piotrus-g. I jeszcze jedne pytanko, które są lepsze czy shure czy te comply i jakie ewentualnie te comply do creative. Dodam, że chciałbym 2 pary: M i L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że najtaniej za Black Faom-y Shure wyjdzie tu : http://earplugstore.stores.yahoo.net/sheaa...channelid=NEXTA

Można wybrać rozmiar (dla paczki)

Wysyłka przykładowo przy 5-packu to ~8$, 2x 5-pack wysyłają za ~10$

Tutaj ceny samych pianek są najniższe

Gdyby zapotrzebowanie na Black Foam-y było w sumie załóżmy 10 par, to są tylko 2 opakowania...

 

Przy zamówieniu 2 paczek za jedną parę z wysyłką wychodzi ~11 (na obecnym kursie)...Na eBayu na czysto za te samą parę wychodzi ~15-16, a więc różnica jest...

Black Foam-y więc polecam wziąć ze strony którą podałem, w sumie chyba więcej jak 10 par nie będzie potrzebne...

 

Na tym samym serwisie są też comply. Link : http://earplugstore.stores.yahoo.net/cofotipeco1p.html

 

Obliczyłem, że 10-pack (rozmiar tylko Standard) to $34.95 + wysyłka $5.40 (wyjątkowo tanio) wyjdzie razem ~ $40. To jest na parę ~13zł. Porównując to do tej kwoty, którą podałeś (piotrus-g) za Comply jest znacznie korzystniej...Baa- nawet przy zamówieniu 3x 10-pack z wysyłką $30 to za parę na czysto wyjdzie ~14zł. Mimo że sama wysyłka to 9 dyszek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że najtaniej za Black Faom-y Shure wyjdzie tu : http://earplugstore.stores.yahoo.net/sheaa...channelid=NEXTA

Można wybrać rozmiar (dla paczki)

Wysyłka przykładowo przy 5-packu to ~8$, 2x 5-pack wysyłają za ~10$

Tutaj ceny samych pianek są najniższe

Gdyby zapotrzebowanie na Black Foam-y było w sumie załóżmy 10 par, to są tylko 2 opakowania...

 

Przy zamówieniu 2 paczek za jedną parę z wysyłką wychodzi ~11 (na obecnym kursie)...Na eBayu na czysto za te samą parę wychodzi ~15-16, a więc różnica jest...

Black Foam-y więc polecam wziąć ze strony którą podałem, w sumie chyba więcej jak 10 par nie będzie potrzebne...

 

Na tym samym serwisie są też comply. Link : http://earplugstore.stores.yahoo.net/cofotipeco1p.html

 

Obliczyłem, że 10-pack (rozmiar tylko Standard) to $34.95 + wysyłka $5.40 (wyjątkowo tanio) wyjdzie razem ~ $40. To jest na parę ~13zł. Porównując to do tej kwoty, którą podałeś (piotrus-g) za Comply jest znacznie korzystniej...Baa- nawet przy zamówieniu 3x 10-pack z wysyłką $30 to za parę na czysto wyjdzie ~14zł. Mimo że sama wysyłka to 9 dyszek...

 

Mogę zamówić te foamy ale z mojej strony prośba byłaby taka - nie chce zostać z tymi foamami, więc rozdysponujcie je między sobą tak że ktoś bierze 3 ktoś 2. @grimreaper znajdź osobę która weźmie pozostałe 3pary

 

@ralphii ja mam comply 5 par po chyba $23 i $2-3 wysyłka :] do tego każda kolejna paczka to +$1 za wysyłkę.

Myślę że 10 par było by ok $40 z przesyłką. Twoje obliczenia są dalej błędne bo ja podaje cenę z wysyłką w Polsce.

 

Postaram się zrobić jutro cennik dla kursu 3,05 bo tak się będzie teraz wahało. Uwzględniający przesyłki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa no bo tak ująłeś to wcześniej, jakby to było trzeba jeszcze dopisywać do kosztów wysyłkę in PL...

OK...Zrobię update listy.

 

Ja mam te same życzenia co do Shure Foam jak @grimreaper: 2 pary Shure Black Foam: M - średnie (Avarage) i L - duże (Large)

 

Z tym że jak pisałem wcześniej 5-pack to jeden rozmiar, nie możesz zamówić 2 par "M" i 3 par "L" ...

I tak musiałbyś zamówić 2x 5pack (starczy), wysyłka ta sama, ale potrzeba by było z kolei, jeśli dobrze liczę ;p, chętnych jeszcze po 3 pary "M" i 3 pary "L"

 

I czy tak to liczysz, że 1 para to 17 z wysyłką wliczoną, a jak ktoś zamawia 2 pary to 34? To 2x płacić a wysyłkę? ;P

 

Ktoś zamawia 3 pary comply, 12zł na czysto (bez wysyłki) x 3 + 5zł wysyłka?

 

Odnośnie shure: do koszyka daję 5-pack rozmiar M i 5-pack rozmiar L. Wysyłka to wtedy dokładnie $10.20. Za 10 par z wysyłką wychodzi $36.10 ~ 110zł, czyli na parę 11zł.

 

Ktoś zamawia 3 pary shure foam, 11zł na czysto (bez wysyłki) x 3 + 5zł wysyłka?

 

Podsumuj to jak możesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik: dla kursu 3,00zł/$

cennik zawiera przesyłkę do Polski i osobno doliczoną przesyłkę w Polsce (7zł) odpowiednio do ilości. system liczenia wygląda następująco -> [(cena za komplet +wysyłka ze stanów $2) x 3zł /ilość par] x ilość par do sprzedaży +7zł

T100:

1para - 24zł

2pary - 41zł

3pary - 58zł

powyżej 3szt. ogólnego zamówienia jednego rodzaju

1para - 20,5zł

2pary - 33,5zł

3pary - 47zł

4pary - 60zł

5par - 73zł

T200:

1pary - 20,5zł

2pary - 33,5zł

3pary - 47zł

4pary - 60zł

5par - 73zł

T400:

1para - 24zł

2pary - 41zł

3pary - 58zł

powyżej 3szt. ogólnego zamówienia

1para - 20,5zł

2pary - 33,5zł

3pary - 47zł

4pary - 60zł

5par - 73zł

T500

1para - 24zł

2pary - 41zł

3pary - 58zł

powyżej 3szt. ogólnego zamówienia

1para - 20,5zł

2pary - 33,5zł

3pary - 47zł

4pary - 60zł

5par - 73zł

"P"

1para - 27zł

2pary - 47zł

3pary - 67zł

powyżej 3szt. ogólnego zamówienia danego rodzaju

1para - 22zł

2pary - 37zł

3pary - 52zł

4pary - 67zł

5par - 82zł

Shure Yellow Foam 5par 49zł

Shure Black Foam:

1para - 18zł

2pary - 29zł

3pary - 40zł

4pary - 50,5zł

5par - 61,5zł

WHOOMP (black) 55zł

 

Ceny nie podlegają dalszym negocjacjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było nie porozumień. T400 jest produkowane tylko w jednym rozmiarze odpowiada on rozmiarowi "short" nie ma medium ani long. Tak samo jest z T200,500

Dodatkowo tak jak mówiłem jestem gotowy zamówić black foamy jeżeli znajdzie się na nie odpowiednia ilość nabywców.

Na razie zaklepanych jest 4/10 par. Jeśli będzie 8/10 to mogę zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było nie porozumień. T400 jest produkowane tylko w jednym rozmiarze odpowiada on rozmiarowi "short" nie ma medium ani long. Tak samo jest z T100,200,500

 

Drobna poprawka, T-100 produkowane są w dwóch rozmiarach. Standart (wielkość średniej silikonowej gumki) i small (wielkość małej silikonowej gumki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności