Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Po paru odsłuchach nowego DevilDriver jestem - zespół wraca do gry!
Nie porzucili dawnego stylu, ale czuć lekki powiew świeżości, album sporo lepszy niż Winter Kills w moim mniemaniu. Znów wyrywają kapcie!

+ dostają ode mnie nagrodę Najbrzydszej Okładki Roku 2016 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do twórczości Gojira, ostatni album wcale nie jest najlepszy, jest najbardziej przystępny, bo dużo melodii.

Ale czy najlepszy?

Wcześniejsze albumy z braku tak melodyjnych utworów są ciekawsze, można JE słuchać bez ustanku, nie nudzą się

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=AEIA5qNOzR0

Miks zrobiony na nowo przez Dana Swano , zrobił to po krytyce brzmienia pierwszego ich albumu na cd i pojechał na DR14 !!!! Nie wiem co napisać normalnie szok ! Wersja pierwotna tego albumu ma od 6-9 DR , a poprzedniego zaledwie DR5 .

Tutaj więcej :

http://www.angrymetalguy.com/vainaja-verenvalaja-review/

Edytowane przez Robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jakim cudem mnie to ominęło i biję się w pierś, ale trafiłem muzycznego króliczka. Dogoniłem, złapałem, zarżnąłem i pożarłem na surowo. MEGA! MEGA! MEGA! Wolfheart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdyby komuś brakowało grania pod Immolation (szczególnie po ostatnim albumie Amerykanów), to na południe od nas (south of "heaven" :D) został nagrany w zeszłym roku całkiem udany substytut. Na ile to jest tylko surogat Immolation, a na ile coś własnego - pozostawiam do samodzielnej oceny. Zespół nazywa się Heaving Earth (tak jest, od tytułu kawałka Morbidów), a płyta (druga w dorobku) nosi tytuł Denouncing the Holy Throne.

Na zachętę taki killer (o ile ktoś nie zna tego zespołu):

 

 

A tutaj całość do odsłuchu na kanale wytwórni:

 

Edytowane przez hex4986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

których muzykę HAIL SPIRIT NOIR spokojnie możemy umieścić w rocku progresywnym :) moim ulubionym kawałkiem jest "Against The Curse, We Dream" z wokalem a'la Nocturno Culto.

Wielka hybryda, która połączyła moje ulubione gatunki, które na co dzień są bardzo odległe od siebie.

 

a ja się przypomnę z Warszawianką:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niepodzielnie rządzi Be'lakor. Nową płytką zmietli wszystko z Gojirą włącznie. Dla mnie fenomenalne granie, mega porywające. "Vessels" to dla mnie jeden z najlepszych albumów w mojej płytotece.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

 

Gdzieś kiedyś słyszałem jakiś kawałek - nie pamiętam już co to było - zaginął w odmętach czasu. Dziś odkurzam sobie Arch Enemy:



Identyka intro. Kojarzycie może jakiś kawałek, które ma deka w dekę riff jak tutejsze intro? Nie wiem, kto się na kim wzorował, ale w głowie słyszę go i oba poczatki brzmią identycznie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności