Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

podbijam Oranssi Pazuzu, naprawdę porządna płyta, jedna z najlepszych tegorocznych metalowych.

 

u mnie bezapelacyjnie króluje kolaboracja The Body / Full of Hell, prześliczna mieszanka chaotycznego powerviolence z powolnym drone/sludge metalem, cudowne rzeczy tam się dzieją.

 

polecam również tego bandcampowicza:

kaffaljidhma.bandcamp.com

dwa baaardzo dobre lo-fi black metalowe tracki, za darmo!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black z Grecji i to bardzo dobry z chórami i momentami ciekawą grą gitary basowej , tak lubię jak w BM basik ma coś do powiedzenia :)

http://metalrulez.pl/14578/thy-darkened-shade-liber-lvcifer-i-khem-sedjet

z recką się zgadzam w zupełności , świetna praca perki i gitary basowej, dość niekonwencjonalna gra basu jak na black.

Edytowane przez Robert73
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black z Grecji i to bardzo dobry z chórami i momentami ciekawą grą gitary basowej , tak lubię jak w BM basik ma coś do powiedzenia :)

http://metalrulez.pl/14578/thy-darkened-shade-liber-lvcifer-i-khem-sedjet

z recką się zgadzam w zupełności , świetna praca perki i gitary basowej, dość niekonwencjonalna gra basu jak na black.

Fajne fajne :)

 

Swoją drogą zawsze myślałem, że black metal nie jest takim popularnym odłamem tego gatunku, a ostatnimi czasy to największa aktywność w tym wątku, to właśnie black i wszelakie pochodne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarni rockendrolowcy z Kvelertak ostatnio wydali super kawałek "1985" z nachodzącej płyty. Musze dać im jeszcze jedną szansę, bo przy pierwszej próbie odbiłem się jak od ściany:

 

Mam tak samo. Jak zobaczyłem, że pojawił się nowy singiel przesłuchałem czym prędzej, ale niestety się zawiodłem :( Słabo. Do tego jeszcze realizacja kiepska. Mam nadzieję, że cały album będzie trzymał wyższy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czarni rockendrolowcy z Kvelertak ostatnio wydali super kawałek "1985" z nachodzącej płyty. Musze dać im jeszcze jedną szansę, bo przy pierwszej próbie odbiłem się jak od ściany:

Mam tak samo. Jak zobaczyłem, że pojawił się nowy singiel przesłuchałem czym prędzej, ale niestety się zawiodłem :( Słabo. Do tego jeszcze realizacja kiepska. Mam nadzieję, że cały album będzie trzymał wyższy poziom.

Chodziło mi o to, że wcześniej nie pykło, ten tu kawałek mi siedzi, faaajne

 

Mobilnie pisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa :) To u mnie zupełnie na odwrót - wcześniejsze ich płytki już dawno stoją u mnie na półce osłuchane wzdłuż i wszerz ;) Zwłaszcza pierwsza, chyba nigdy mi się nie znudzi. Jednak nowy kawałek nie bardzo podchodzi. Mniej czarno, a bardziej rokendrolowo ;)

 

A żeby nie było zbędnej pisaniny, dwa kawałki na zachętę :)

 

 

Edytowane przez Herman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa :) To u mnie zupełnie na odwrót - wcześniejsze ich płytki już dawno stoją u mnie na półce osłuchane wzdłuż i wszerz ;) Zwłaszcza pierwsza, chyba nigdy mi się nie znudzi. Jednak nowy kawałek nie bardzo podchodzi. Mniej czarno, a bardziej rokendrolowo ;)

 

A żeby nie było zbędnej pisaniny, dwa kawałki na zachętę :)

 

 

Dlatego też w wolnej chwili dam im drugą szansę, 1985 zachęcił mnie do tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie! Słuchałem wczoraj, 3 minuty po tym, jak clip pojawił się na oficjalnym fejsbukowym profilu zespołu, ale na głośnikach od kompa. Teraz mam chwilę, żeby odpalić słuchawki.

 

Gojira jest klasą samą dla siebie. Po prostu gniotą coraz bardziej z każdym albumem.

Edytowane przez Noise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po przesłuchaniu nowego albumu Roba Zombie.

Na razie sprawia wrażenie nieco nierównego, ale czuć taki klimat taniego kina grozy jak na Hellbilly Deluxe (pierwsyzm ofkorz), wymieszane z nieco rockandrollowym brzmieniem z ostatniej płyty. Fajny albumik, co prawda ciutkę niżej go póki co stawiam niż poprzedni album czy Sinister Urge, ale to nadal stary dobry Rob :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności