Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaliście Panowie najnowszego albumu In Flamesów? Co o nim sądzicie?

 

Jak dla mnie to In Flames skończył się po Soundtrack to your escape. Brzmienie tych gitar mnie po prostu drażni... : /

 

EDIT: nejgorsze jest to że zespół ma fajne utwory... a gitarzy brzmią kluskowato i niewyraźnie : /

Edytowane przez Jar0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem - niestety. :unsure: Również nie jestem zadowolony z tego, co stało się z IF. Wokal już nie jest taki jak kiedyś (Whoracle czy The Jester Race), a co do tych gitar, to dla mnie brzmią zbyt natarczywie i są za bardzo wysunięte do przodu - też mnie drażnią. Poza tym mam wrażenie, że dzwięk na ich nowszych albumach się zlewa, jest taki jakby "zbity do kupy" - wszystko brzmi zbyt nachalnie, co jest chyba winą loudness war. Trudno tego słuchać z przyjemnością.

Dla mnie zespół skończył się po Colony, chociaż Clayman i Come Clarity nie były takie złe. Soundtrack to Your Escape był średni, a Reroute to Remain, A Sense of Purpose i Sounds of a Playground Fading już tragiczne - niestety.

Edytowane przez F_Alonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syler tu nie chodzi już nawet o jakość w jakiej zachowana jest muzyka bo Jester Race'a mam w jakieś antyaudiofilskiej jakości ale da się tego słuchać. Nie dźwięków a samej muzyki.

 

@F_Alonso No to mamy podobne odczucia. Racja. Są ciut zbyt natarczywe i zlane z otoczeniem. Porażka. Zdecydowanie The Jester Race i Whoracle to ich najlepsz albumy których da się słuchać w całości a pozostałe... Cóż ; ( . Niegdyś In Flamesi byli w mojej wielkiej trójcy metalowej obok CoB i Soilworka... Co się z tymi kapelami stało... : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, czepiacie się tego nowego if.

Po namyśle doszedłem do wniosku że nie jest taki zły, co prawda nie daje rady słuchać go i nie robić nic więcej ale jako coś co sobie leci jest ok.

Proszę o koniec tego że stary if to było coś a nowy to ch.. nie róbcie czegoś takiego jak z pfk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@montessa Wybacz ale mamy prawo mieć swoje zdanie : ) I nie wydaje mi się żeby to było odkrycie Ameryki że zespoły z czasem zmieniają brzmienie i z czasem to brzmienie się robi coraz mniej strawialne. Ja nadal będę narzekać bo zespół ma duży potencjał a robią co robią. W międzyczasie posłucham też Jester Race'a... : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem raz tą nową płytę if. Jak dla mnie piosenki mieli OK, choć żadna mi nie zapadła w pamięci, jakość nagrania jest rzeczywiście poniżej przeciętnej. Po za tym denerwowały mnie niektóre bez sensu (jak na mój gust niepasujące) solówki. Pomysł był ciekawy, gorzej z wykonaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności