Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Suszec napisał:

Fanów Doom Metalu zapraszam do posłuchania albumu, który niedawno mój zespół wypuścił w świat :) Na jesienną aurę powinien być w sam raz

 

 

 

Od razu humor się poprawił :) Wstyd się przyznać, że nigdy wcześniej nie słyszałem. Gratulacje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Suszec said:

Fanów Doom Metalu zapraszam do posłuchania albumu, który niedawno mój zespół wypuścił w świat :) Na jesienną aurę powinien być w sam raz

 

 

 

 

Takich autopromocji życzyłbym sobie więcej na forum! Żałuję, że nie będę mógł wpaść do Chmur pod koniec listopada... Przynajmniej złapałem promkę na dyskografię.

 

Jeśli lubicie doom - polecam sprawdzić zespół. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2021 o 16:44, Azgaloth napisał:

Jest kolejny numer :P 

 

Kurcze, fajnie! Rośnie nam dobra kapela na rodzimym podwórku :) Trzyma poziom poprzedniego jednocześnie uciekając trochę od Messhugah'owości poprzedniego utworu - to dobrze i źle, bo fajnie, że się wzorują na nich, ale aby za bardzo nie odeszli od tych podobieństw i będzie elegancko.

A ode mnie dziś coś takiego:

 

 

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2021 o 03:25, bob2000 napisał:

 

Bardzo dobra pozycja. Pisze to człowiek, który słucha takiej muzyki od 30 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ddmkr napisał:

Kurcze, wstyd mi trochę pchać się na "audiofilskie" forum z tak amatorsko brzmiącym materiałem, ale raz się żyje :D

 

Po latach grania w różnych muzycznych składach wydałem solową płytę, poza "outsourcowanymi" wokalami to całe nagrania, miks i mastering ogarniałem sam w domowych warunkach, tak więc nie ma co się spodziewać superprodukcji, szczególnie że nie miałem nigdy wcześniej żadnego doświadczenia z miksem/masteringiem :D


Jak ktoś lubi takie melodyjne pseudoprogresywne granie to niech sobie przesłucha, a nuż wpadnie w ucho ;)

 

 

Cała płyta dostępna na wszelkich możliwych streamingach.

Słucham dopiero drugiego utworu, ale gratulacje już się należą!:win:

Brawo!

Kawał świetnej muzyki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.12.2021 o 10:28, laocy napisał:

ddmkr<nośnik fizyczny np.CD przewidziany?

 

Sorry za opóźnienie ale dopiero zobaczyłem twoją wiadomość - nie, żaden nośnik fizyczny nie jest przewidziany, przy ilościach jakich realnie mógłbym tego sprzedać, to zyski nie pokryją nawet kosztów wyprodukowania płyt, a już i tak dużo za dużo kasy w ten materiał włożyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2021 o 23:39, ddmkr napisał:

Kurcze, wstyd mi trochę pchać się na "audiofilskie" forum z tak amatorsko brzmiącym materiałem, ale raz się żyje :D

 

Po latach grania w różnych muzycznych składach wydałem solową płytę, poza "outsourcowanymi" wokalami to całe nagrania, miks i mastering ogarniałem sam w domowych warunkach, tak więc nie ma co się spodziewać superprodukcji, szczególnie że nie miałem nigdy wcześniej żadnego doświadczenia z miksem/masteringiem :D


Jak ktoś lubi takie melodyjne pseudoprogresywne granie to niech sobie przesłucha, a nuż wpadnie w ucho ;)

 

 

Cała płyta dostępna na wszelkich możliwych streamingach.

Tylko po co te wrzaski przeplatane ze śpiewem. to było coś nowego w czasach pierwszych albumów Fear Factory. Ale teraz? Jakaś moda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2021 o 20:00, Rafacio napisał:

Tylko po co te wrzaski przeplatane ze śpiewem. to było coś nowego w czasach pierwszych albumów Fear Factory. Ale teraz? Jakaś moda?

Moda, nie moda, taką koncepcję miałem. W zespołach które słucham takie przeplatanie czystych i growlowych wokali to norma, więc dla mnie nie jest to nic dziwnego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności